0

@Roobo Ty sam jesteś skompromitowany swoimi sekciarskimi wpisami.
Nie dziwi mnie takie wyjaśnienie z Twoich ust. To klasyka propagandy skrajnej prawicy.
Owsiak zaczął prowadzić WOŚP wiele lat prze tym zanim PO nabrało znaczenia i nigdy nie był niczyim pionkiem.
I nikomu nie przeszkadzał. To pisowcy zaczęli go obrzydzać, to pisowcy wywalili WOŚP z TVP. Nic dziwnego, że Owsiak rozmawia z partiami, które mają ludzkie podejście do ludzkich spraw.

Jeśli Owsiak jest dla Ciebie tak obrzydliwy jak Trzaskowski, to najlepszy dowód, że jest w dobrym miejscu. Wy, konserwatywni radykałowie nie jesteście punktem odniesienia, tylko ostrzeżeniem, co się dzieje ze standardami demokracji, gdy dopuścić Was do władzy.

1

Czytam, że jakiś raport pokazuje, że 55% Polaków ocenia negatywnie WOŚP.
Potem zastanowiłem się, że to niemal 2 razy tyle co pisowców w narodzie, więc nawet z Konfederatami to zbyt dużo.

Sprawdzam autorów zlecenia raportu, a tam min. bracia Karnowscy, którzy przez 8 lat "zaszczycali" nas analizami świata w TVPiS, gdzie serduszko WOŚP było przeklęte.

Swoją drogą, pomijając wątpliwą wiarygodność danych, jeśli przez 8 lat urządza się w mediach seanse nienawiści wobec kogoś lub czegoś, nie ma szans, że opinia sie nie pogorszy. Nawet ze świętego można zrobić szatana, a jeśli ma się bezrefleksyjnych odbiorców, którzy nie analizują ale połykają przekaz, to sukces gwarantowany.

0

@Roobo Ty tuzie intelektu - dzięki za bezcenną intepretację.

O ja sierota po rządzie.

0

@Commando Nie rozumiesz zasad demokracji, a Twoje anonimowe wynalazki i bezmyślne poparcie na zasadzie wróg moich wrogów jest moim przyjacielem, budzą skojarzenia z miłośnikami dyktatur i republik bananowych.
Sądzę, że Ciebie najlepiej reprezentowałby Banan.

1

@Criss18Barca Mam tak w koszykówce NBA - nie utożsamiam się z żadnym klubem, a uwielbiam poszczególnych zawodników.
Jednak w piłce nożnej Barca, Bayern i Lech od zawsze i to się nie zmieni. jestem wierny tym klubom jak pies.

1

Ale ten @wpwelement ma ostatnio parcie na te gorące. Gdzie ten element z tamtych lat?

0

@Commando Jest to bardzo wymowny zakres czasu. Dokładnie taki sam padał z ust pisowców, przy wielu okazjach. Spałeś przez ostatnie 9 lat?

0

@Commando Dr Bartoszewicz, który zajmował się działalnością w komisji, która badała wpływy skarbu państwa w latach 2007-2015.

Faktycznie, bezstronny gwarant.Tylko czego?

0

@Commando Trzeba sprzątać po antydemokratach, a jedynym gwarantem tego jest Trzaskowski. Niestety Wy sobie możecie farmazonić, a odpowiedzialni obywatele nie chcą sprywatyzowanego Pisolandu z Holeckimi w TVP i Sałatkożerną Pawłowicz, co pluła jadem na wszystkich a teraz hańbi swoją obecnością Trybunał.

4

@Donnie_Darko Tyle, że o wspólnocie i bliskości nie świadczy liczba wspólnych głosowań, a światopogląd a światopogląd łączy Konfederację i PiS. Trudno o bardziej dosadne wyrażenie poparcia dla upadłej moralnie, etycznie i degenerującej demokrację partii jaką jest PiS niż wspieranie ich kandydata na prezydenta.

Przecież Konfederaci mogliby pokazać szacunek dla swojego kraju i demokracji odcinając się całkowicie od PiSu, co po ostatnich 8 latach powinno być wręcz minimum przyzwoitości. Właśnie za demolowanie prawa i pogarszanie relacji z partnerami międzynarodowymi. Ale tego nie zrobią, i właśnie to świadczy o bliskości PiSu i Konfederacji. Bo to są sprawy kluczowe - jeśli nie brzydzi Konfederaty (a nie brzydzi i jeszcze to relatywizuje) demontaż Trybunału, SN, niszczenie TVP i instytucji wszelkiej maści, to jak śmiesznie brzmi odżegnywanie się od PiSu. Możesz zaklinać rzeczywistość, ale skoro zawierasz spółkę z partią nasączoną osobami z zarzutami, nie różnisz się od nich.

Podobnie Duda jest długopisem PiSu nie ze względu na liczbę ustaw jakie im podpisał. Mógłby podpisać 100% ustaw zgodnych z prawem i nie ma w tym nic złego. Ale jest długopisem, bo zamiast stać na straży Konstytucji, łamał na rozkaz Nowogrockiej prawo, podpisując ustawy nielegalne.

I po tym poznajesz sojuszników, czyli po strategicznych głosowaniach, wyrazach poparcia czy współudziale w procederze przestępczym.

1

@Recha_0684 Tu się można z Tobą zgodzić i nie zgodzić w jednym. Jest konsekwentnie konserwatywny i nie ma w tym nic złego, ale nie ma tez nic złego w tym jak z biegiem lat życia poglądy się zmienia (nie ważne w jakim kierunku).
Gorzej gdy przypatrzy się odcieniowi konserwatyzmu Krzysia, co kłamał w sprawie Collegium Tumanum.

3

@Kessie No ba! @Luciano99 to poważna firma. Nie ma wypłaty, więc trzeba patrzeć w przyszłość z nadzieją

9

@KamQiX I właśnie widać, jak ta równowaga pięknie działa. Zabetonowany system prawny przez pisowców, nielegalne decyzje nie do odkręcenia, bo Duda, a jak trzeba przechowywać i ułaskawić skazanych przestępców, to również Duda - gwarant totalnego bezprawia w Polsce. Dla większej równowagi mamy nielegalnie działający SN i Trybunał, z orzeczeniami o niepełnosprawności wydanymi przez Trybunały europejskie.

Generalnie Twoje założenie sprawdzało się w przeszłości, jednak pisowcy nie uznają demokracji. Zatem obecnie jakikolwiek ich udział w polityce, blokuje praworządność i wypacza instytucje.

1

@Rastafarnianin A ktokolwiek, to np. Nawrocki, siedzący przy stoliku, który trzeba wywrócić.
Bosak, od czasów Młodzieży Wszechpolskiej, nie zmienił się o jotę.

Szkoda, że nie ukończył chociaż Collegium Tumanum, może coś by tego oleju więcej mu przybyło w tej makówce.

5

Jakby co 4 mieszkaniec ziemi wysłał Barcy dolara, to uzbierałyby się 2 mld.
Zacznijmy akcję "Dolar dla Barcy" - to takie proste.

Potrzeba tylko kogoś elokwentnego, myślącego nieszablonowo, takiego rasowego naganiacza.
@Popitek12 pomożecie?

1

@okiemtypera_lucaxx95 Twój komentarz jest umiarkowanie sensowny. Jeżeli napastnik strzeli 10 goli w sezonie z czego 8 z karnych, śmiało można się nad nim zastanawiać jako niewypałem.
Jakości napastnika nie oceniasz po liczbie goli z karnego, ale po bramkach zdobywanych z gry. Karne może wykonywać nawet bramkarz, co nijak nie rzutuje na jego ocenę jako bramkarza.

1

@mrboom Przede wszystkim im współczuję, że znaleźli się w takim zakątku życia, że taką decyzję rozważają. To dramat danego człowieka.

2

@Miszak Podobnie jak kandydat na prezydenta Nawrocki nie mam opinii.

0

@bartekvisca @Katalończyk 99 Tylko powtarzam co mi mówi. To jest gość, który biega od wielu, wielu lat, z sukcesami. W swojej kategorii zawsze jest w czołówce.

1

Sąsiad biegający półmaratony i maratony, mówi, że jedna para butów starcza mu na 3 miesiące treningów. Narzekał, że bardzo poszły do góry ceny profesjonalnego obuwia, a to dlatego, że pomimo windowania ich, chętnych nie brakuje.
Dodatkowo, producenci wycwanili się w ten sposób, że pod pretekstem dopasowania obuwia do różnych warunków pogodowych, zmniejszyli grubość podeszwy, przez co sumarycznie ściera się radykalnie szybciej.
I teraz sąsiad ma wybór - wydać kilka tysięcy rocznie (min. 4-5 tys.) na profesjonalne obuwie, czy oszczędzać i biegać w mniej wygodnym.

Czyli nie tylko marże na mieszkania dyktowane przez developerów są niedorzecznie wysokie w naszym nadwiślańskim kraju.

2

@Stinger_ Jak na laickiego nosa, powiedziałbym, ze zakupienie zawodnika, zapłacenie mu kontraktu, bez możliwości realizacji tego kontraktu, pachnie łamaniem prawa zawodnika do rozwoju swojej kariery, czyli łamaniem jego prawa wynikającego z bycia piłkarzem.
Nie wiem jak to jest z piłkarzami w kontekście innych zawodów, ale wyobrażasz sobie sytuację, że klub trzyma zawodnika przez 4 lata bez gry?
Wyobraź sobie, że pracujesz w kancelarii prawnej przez 5 lat, gdzie dostajesz kupę kasy ale nie pracujesz, potem wchodzisz na rynek pracy bez zdobytych doświadczeń, co ustawia cię z miejsca na przegranej pozycji w stosunku do prawników, którzy w tym czasie się rozwijali zawodowo. Nie wyobrażam sobie, że taki pracownik w sądzie nie wygrałby sprawy przeciw swojej kancelarii.

Z drugiej strony, przypomnę słynny klub kokosa, w którym chciano łamać zawodnika, nie chcącego ulec woli klubu i rozwiązać kontraktu.

4

Xavi do grudnia!

1

"Ponoru" - miało być ponuro.

6

Moje ostatnie wejście na stronie w tym roku zatem życzę wszystkim udanego nowego roku. Trzymajcie się z dala od kłopotów, zarabiajcie dużo kasy, miejcie dużo powodów żeby się uśmiechać.
I oby wrzucić jeszcze jakiś pucharek do gabloty Barcy w tym sezonie.

2

@draxidox @Bocheno1 Nie czuję się nękany, twórcza dyskusja krzywdy nikomu nie zrobiła.

2

@comtedurgell Celna uwaga - i to nie było dla Messiego i spółki wymówką.

11

@Criss18Barca Powiedziałbym, że wyżej niż przeciętniacy, ale z pewnością nie gwiazdy.
Siłą Argentyny był system i znakomity, charyzmatyczny lider, za którym koledzy wskoczyliby w ogień.

18

@D10SLEO Gdyby Messi w tej wybitnej reprezentacji Argentyny grał tak jak CR7 w Portugalii, po fazie grupowej Albicelestes wracaliby do domu w 2022 roku i w 2014.
Tymczasem lider zrobił różnicę.

1

Widzę, że Amorim w lidze ma bilans 2-2-5, czyli źle, ale ostanie 6 meczów to jest dopiero numer, 1-0-5.
Te zarobki w United to hit i patologia jak swego czasu w Barcy.
Casemiro 350tys/tydz, Rashford i Fernandes po 300 tys., Mount 250 tys. Ile ci panowie wnoszą do gry nie trzeba przekonywać.

1

@Szklaner Pewne procesy są poza nami jak wzrost cen ze względu na mniejszą podaż mleka, deficyt kakao czy pomarańczy na rynkach światowych. Jednak wielu ekonomistów wręcz apelowało do Glapińskiego by podnieść stopy procentowe swego czasu by zdławić inflację w zarodku. I akurat takie błędy obciążają polityków. Podnoszenie często minimalnej krajowej prowadzące do inflacji też jest czynnikiem politycznym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?