12

Arabowie zarabiają petrodolary, Biedronka petrudolary.

0

@MesQueUnClub22 I z wyjątkiem Ciebie, bo mu odpisujesz. Wyrazy współczucia, samotny człowieku

0

@Safrani Chciałbym, by było inaczej, nie mam nic do Messiego. Nie chcę negować jego zasług, ale on miał naprawdę łatwo. Widziałem go w Barcelonie. Każde dotknięcie było uznawane za faul. Rywale przestali go dotykać, a cała drużyna grała pod niego

PS. Pewnie jakby się wysilił, to jeszcze znalazłby 10 lepszych od Messiego.

0

@RobsonPL Ja mam luz, potraktuj mój wpis z przymrużeniem oka, ale na wszelki wypadek wpiszę Cię na czarną listę redaktorów, którzy zamiast słowa "liczba" używają "ilość". To jest mój konik i tego nie odpuszczę.

Dzięki i również Wesołych Świat!

4

@draxidox I tak byś usunął ciążę, albo taktycznie poronił

0

@Montjuic Wręcz przeciwnie, wpisy kolegi są bardzo czytelne i uporządkowane.
Może Ty masz prawicowe oczopląsy i dostajesz drgawki na widok czegoś czego nie rozumiesz?

0

@Velldrinek O jest wojownik internetowy. Już zauważył, że rozsiewam śmierć na świecie i zachęcam do morderstw.

Tobie nie zalecam refleksji, po prostu puknij się w głowę.

0

@draxidox Ale tylko jak zaczną.

2

@draxidox No właśnie. Te bezwstydne pytajniki.

2

@draxidox Czy Ci nie wstyd?

5

@KamQiX Ja bym się z Tobą zgodził, ale ponieważ jestem psychofanem Tuska, muszę powiedzieć, że pomysł Petru jest wybitny, tak jak wszystko co robi Tusk i jego ekipa.
Petru jest wspaniałym człowiekiem, a jego pomysł jest przełomowy.

0

@TR3YWAY Kilka miesięcy to nie związek. Nawet nie zawracaj nam głowy. Jak Cię żona rzuci po 15 latach wtedy się odezwij.

0

@RobsonPL Serio, jako 161-letni członek naszej społeczności zostałem spoliczkowany eksponowaniem w tytule artykułu dokonań naszego śmiertelnego wroga.
Liczę, że to jednorazowy wypadek przy pracy. Nie idźmy tą drogą. Tego samego dnia Aitana dostaje wyróżnienie, więc jest w czym wybierać.

Niech święta Bożego Narodzenia dadzą redaktorowi szansę na refleksję.

0

@draxidox Kaszojady nie, pchlarze nie, to Ty z komarami i pluskwami mieszkasz?
Czy Ty w ogóle jesteś człowiekiem?

2

@draxidox A co Ty wielce musisz kupić jak nie masz gromadki dzieci? To żadne zakupy.
Chyba, ze masz 5 psynków i 3 kocórki, to wtedy tak, były kaszojadzie.

1

@AxelF To szlachetne co piszesz, jednak dyskusja z kimś dla kogo 2+2=3, jest z góry skazana na jałowść. I dlatego w tym wątku rozbijasz się o skałę.

Świetnie naszego kolegę opisał profesor Hartman.

"Moce wyrażające się w ostentacyjnej niezależności i beznamiętności wobec wszystkiego, na co łaskawie wejrzał swym krytycznym okiem.



Gdy tak się sprawy mają, rodzi się nam właśnie symetrysta. Postać to karykaturalna i żałosna. To ktoś, kto wyobraża sobie, że jest ważny, roztropny i mądry, a przede wszystkim niezależny tylko dlatego, że „nie zniża się” do nieracjonalnego i emocjonalnego ze swej natury moralnego oburzenia. Jak gdyby przedrzeźniając stoicką mądrość, kreuje się na niewzruszonego obserwatora nędz tego świata, a czym wyżej stawia samego siebie, tym bardziej chce widzieć, tam w dole, wszystkich innych, jak stoją na jednej płaszczyźnie, wzajemnie „siebie warci”. Ktoś ukradł, kogoś okradli – wszyscy zamieszani są w kradzież. Liczy się tylko to, żeby nie zniżyć się, nie stanąć po czyjejś stronie, nie przyznać komuś racji, nie przyłączyć się do czegoś, co wydaje się „zjawiskiem masowym”, a wręcz „społeczną przyrodą”. Być ponad to, ponad wszystko – oto cel symetrysty. Cel śmieszny, urojony – bo tam, gdzie chciałby się znaleźć, nie ma nic. Nic, tylko samotność narcyza."

3

@Kozinho. Martwi mnie ta odpowiedź : )

2

@Kozinho. Trochę pamiętam, a już podziękowałem za fuchę u Lucka?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Szukaj w przedziałach pociągów. Tam jeżdżą różne typy

3

@Kozinho. Kozinho? Kozinho? Kozinho? Ja już gdzieś widziałem ten tytuł.

0

Ta Wigilia to jest przed świętami?

1

@ali3gator To jest argument ludzi bezradnych w dyskusji, pomijających chronologię.
Na marginesie, mówisz wcześniej "Tak, jeszcze zaszufladkuj mnie jako zwolennika PiS" do innego kolegi, a piszesz jakbyś dostał skrypt z TVRepublika.

Ok, ale załóżmy, że rzeczywiście tak blisko leży Twemu sercu praworządność.
Obecnie nie da się wielu patologii naprawić w sposób prawny, o czym strona demokratyczna grzmiała już w roku 2016. Tęgie prawnicze głowy mówią, że to praktycznie niemożliwe. A PiS zrobił to z Dudą z rozmysłem. Jasne było, że nie będzie już zdrowego systemu prawnego, w ramach, którego da się pewne szkody naprawić.

Weźmy decyzję dot. wyborów. Komórka SN, nasycona nielegalnymi sędziami, nie uznawana przez Trybunał UE. Podejmuje decyzję nielegalnie, bo nie ma prawa tej decyzji podjąć. Zatem co? Nie uznać wyborów? Przyjąć, że skoro nie ma komu orzec o legalności wyborów, to są nielegalne, czy istnieje domniemanie legalności? Zatem od roku mamy nową władzę, bez legalnej decyzji o ważności jej wyboru. Zatem ktoś może stwierdzić, że rządy KO są nielegalne i może dyskutować z osobą, która uważa, że skoro nie ma komu orzec o nielegalności wyborów, to rządy KO są legalne.

Gdyby nie bandyckie podejście PiS do prawa tych dylematów by nie było.

0

@ali3gator Może, bo obawiam się, że nikt z 1 klasy dziennikarskiej tam nie przyjdzie. Tam jest jakiś likwidator, tak? Nie śledzę bardzo TVP, moje oglądanie jej jest sporadyczne.

0

@ali3gator Co do przestrzegania prawa, to jesteś chyba zupełnie nieprzytomny.

Wszystkie decyzje KO, co do których używasz słowa bezprawne są pokłosiem łamania prawa przez PiS. Pis przejął państwo w stanie ładu prawnego, KO przjęło państwo w stanie szalejącego bezprawia.

Klasyką oprychów i ich klakierów (tu wcielasz się rolę klakiera a nawet pożytecznego i.............) jest nieszanowanie wyroków niezależnych trybunałów, stąd nie uznawanie przez PiS wyroków Trybunału UE.
Każde państwo zakapiorskie, a takim było państwo PiS nie stosuje się do wyroków Trybunałów.

Pisząc ironicznie, PiS tak przestrzegał prawa, że nie dostaliśmy środków z KPO, a KO tak je łamie, że te środki odzyskało. To dużo mówi o Twojej logice, czyli jej braku.

1

@ali3gator To Ty dopisałeś wg własnego wymysłu, ze ja wierzę, że KO (nie PO, to błąd merytoryczny) uzdrowi TVP. Jeśli zaczynasz mówić za swojego rozmówcę, to rozmowa taci sens.

Ale o to chodzi, TVP nie może być ordynarne.
Ja oceniam TVP dość wysoko na przestrzeni lat 1989 - 2015. Lekkie przechyły nie zmieniały faktu, że poziom dziennikarstwa był bardzo solidny i można było z przyjemnością włączyć "Wiadomości". Rządziły w TVP wrogie komuchy, PiS między 2005-07 (na marginesie dostali wtedy 1 z moich głosów, więc nawet przypisywanie mnie do KO jest bez sensu), potem PO ale zawsze jakość dziennikarzy była solidna.

Szczujnia PiS nie dość, że to radykalnie zmieniła, to jeszcze doprowadziła do całkowitego upadku prestiżu TVP. I nawiązując do Twojego "czytania w moich myślach", obstawiam, że będzie ciężko odbudować prestiż dziennikarstwa politycznego w TVP.

1

@Wasacz_ Ci sekciarze pisowscy muszą zrównywać szczujnię TVPiS ze spokojną i normalną TVP obecnie, bo muszą sobie kłamstwem racjonalizować, że jak oni są w ścieku to wszyscy są tam razem z nimi.
Klasyczny symetryzm - najważniejsze, że my ludzie uczciwi musimy robić swoje i nie dopuścić, żeby ten rynsztok się naszym kraju powtórzył.

1

@Ls0811 W latach 2015-23 wycofała się z tego kręgu, dołączając do Węgier.
I nie mówię o technologii, ale o obyczaju politycznym i szacunku do prawa.
Ty tego nie zrozumiesz, bo trzymasz z szajką Ziobry, ale jeśli nie jesteś bankrutem jako człowiek, to zrozumiesz o czym mowa.

2

@ali3gator Nie wiesz o czym mówisz, łatwo rozbroję Twój argument. W latach 2005 -2007 PiS rządził a szczujni nie było. Nie umiesz patrzeć na sprawy obiektywnie.

Szczujnia to szczujnia i ona była pisowska, a TVP, która ma przechył w jakąś stronę nie oznacza z automatu szczujni.
Różnica jest kolosalna, język w TVPiS w latach 2015-23 był ordynarny, dziennikarzy zastąpili funkcjonariusze na kolanach robiących lody pisowcom.
Teraz jest etap przejściowy, ale i tak jest miażdżąco lepiej. Sposób mówienia, styl, brak nachalnej propagandy wylewającej się z odbiornika.

Najwyraźniej nie rozumiesz słowa szczujnia.

A przed szczujnią, to już ogóle był wyższy standard dziennikarzy, którzy teraz po upadku TVP po 8 latach rządów PiS nie chcą tam wrócić, dlatego przed 2015 rokiem TVP ma miała spore poparcie społeczne.

4

@Prorokk Na szczęście oglądałem kilka razy TVP INFO - jest spokojnie, bez chamskiej propagandy, bez ohydnych pasków i bez kolesiów robiących sabat czarownic nad politykami.
Jest normalniej.

To, że piszesz to co piszesz świadczy o tym, że albo nie wiesz co się dzieje, albo masz tak sprany łeb, że jako sekciarz wygłaszasz propagandowe farmazony jak Kurski w primie.

0

@Recha_0684 Jak wybitny komentator Recha_0684 został wyprostowany ze swoimi bzdurami jakimi nas obsrywał w sprawie CPK, to trzeba napisać coś kompletnie z dupy, a propos niczego.
Czy ty kiedykolwiek napiszesz coś co ma sens?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?