11

@Criss18Barca Powiedziałbym, że wyżej niż przeciętniacy, ale z pewnością nie gwiazdy.
Siłą Argentyny był system i znakomity, charyzmatyczny lider, za którym koledzy wskoczyliby w ogień.

18

@D10SLEO Gdyby Messi w tej wybitnej reprezentacji Argentyny grał tak jak CR7 w Portugalii, po fazie grupowej Albicelestes wracaliby do domu w 2022 roku i w 2014.
Tymczasem lider zrobił różnicę.

1

Widzę, że Amorim w lidze ma bilans 2-2-5, czyli źle, ale ostanie 6 meczów to jest dopiero numer, 1-0-5.
Te zarobki w United to hit i patologia jak swego czasu w Barcy.
Casemiro 350tys/tydz, Rashford i Fernandes po 300 tys., Mount 250 tys. Ile ci panowie wnoszą do gry nie trzeba przekonywać.

1

@Szklaner Pewne procesy są poza nami jak wzrost cen ze względu na mniejszą podaż mleka, deficyt kakao czy pomarańczy na rynkach światowych. Jednak wielu ekonomistów wręcz apelowało do Glapińskiego by podnieść stopy procentowe swego czasu by zdławić inflację w zarodku. I akurat takie błędy obciążają polityków. Podnoszenie często minimalnej krajowej prowadzące do inflacji też jest czynnikiem politycznym.

0

@Kapitan hawk Dita Bolen co wymiata na tej gitarze. Normalnie Santana tego instrumentu.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Przypominasz mi z tym "za peło ciężko o to będzie" mojego pisowskiego sąsiada, który mnie zaatakował za szalejącą inflację za peło (4,7%), po tym jak jego idole doprowadzili do niemal 20%.

Tak ceny mieszkań wystrzeliły za peło. Masz rację. Tak jak mój pisowski sąsiad.
Edit; w czasie tej 20% inflacji siedział cichutko.

0

@D10SLEO Już nie filozuj

0

@MessiForeverTheBest 161. Na pewno komentuję z większą werwą niż United gra.

1

United to jest jak jakiś owad zainfekowany przez grzyba. 11 zombie, a w przypadku Amorima nie ma nawet słynnego efektu nowej miotły.

2

@GigiAmoroso Fabregas też chyba się rozwija jako trener. Como może nie powala w tym sezonie, ale trudno ocenić czy mają potencjał na więcej.

0

@Encore OKC jak zawsze polegnie w play-offs. Nie mają formatu na post season.
No ale niech próbują

1

@MesQueUnClub96 Ze śmietaną

2

@Kondziu_FCB Twoja wykładnia jest wykładnią zgodną z pisowską, zatem kłamliwą. Prawo europejskie jest nadrzędne wobec naszego. Nie przypominam sobie, żeby to UE dostosowywała swoje prawo do polskiego tylko na odwrót.
Polskę jako kraj europejski obowiązują orzeczenia europejskich trybunałów.

Twoje spojrzenie jest typowe dla republik bananowych i reżimów, tu pokazałeś mentalność Łukaszenki i Orbana. W sumie sam się podsumowałeś.

0

Wolicie bigos z kapustą czy bez?

1

@Kgorecki2500 Jeśli minister nie wypłaci, to kasy nie będzie.
@Roobo Stanowiska nielegalnej izby SN i PKW są niezgodne z orzeczeniem odpowiednich organów UE, zatem nie da się ich obronić. Oto działania ludzi Tobie podobnych w latach 2015-23 doprowadziły do paraliżu decyzyjnego państwa.

Przed rządami szajki pisowskiej takie rzeczy nie miały w Polsce miejsca.

1

@TheNekro94 To poprawne odpowiedzi. Chyba nie wierzysz w książkową propagandę?

6

Amorim do 23:00!

2

@sergio5 Lewy. Gra w upadłym klubie i walczy z wielkim Realem i wielkim Atletico

0

Prawa ręka JP II na celowniku komisji ds. pedofilii.

Czego dotyczy sprawa? W 2021 roku do państwowej komisji ds. przeciwdziałania pedofili dotarło zgłoszenie od mężczyzny, który twierdzi, że w połowie lat 70., kiedy
był dzieckiem, został wykorzystany seksualnie przez księży z Archidiecezji Krakowskiej. Jak zrelacjonował mężczyzna, do zdarzenia miało dojść na imprezie, na którą miał zabrać go ksiądz Stanisław Konieczny, ale po latach dowiedział się, że wśród sprawców miał być również Stanisław Dziwisz.

Dziwisz już miał wykazaną bezczynność w sprawach pedofilii, ciekawe co przyniesie to posiedzenie komisji. Pewnie znowu będzie zasłaniał się niepamięcią. "Uwielbiam" ten wianuszek uczciwych ludzi otaczających naszego papieża.

1

@Mitch_Atleta A nie dodałeś przez skromność, że tirówka Cię jeszcze rozpraszała.

15

@ranger3120 Nie wiemy, na LR nie ma bezrobotnych, tu są sami ludzie sukcesu.

3

Generalnie gdyby wskazać jednego piłkarza, który od lat utrzymuje bardzo wysoki, równy poziom i zasługuje i to bardzo na Złotą Piłkę, to z pewnością jest to Salah.
Nieoceniony dla Liverpoolu, ale trochę słabo to wygląda z trofeami, jednak wiadomo, że z City Pepa było ciężko rywalizować.
A teraz kto wie, czy z tym trenerem nie nadeszły właśnie złote czasy The Reds.

0

@joloskyy Mnie boli ograniczenie Twojego pojmowania świata, a nie domniemane porobienie, o którym nie mam pojęcia, bo nie jestem Hiszpanem, ani osobą, która interesuje się świętami w Hiszpanii.
Rozumiem, że jako fan fc Barcy znasz wszystkie święta hiszpańskie, znasz je tak doskonale jak ten ich prima aprilis, zawsze jesteś ich świadom i dziwisz się jesli fan Barcy ich nie zna, bo przecież kibicuje Barcy.

Twój tok rozumowania to zupełna porażka w tym wątku

5

Salah, Sralah, zachwyty, pianie wniebogłosy, delicje, kremówki itp.

Przyjdzie maj, finał LM, Liverpool stanie naprzeciw Realu i skończy się kozakowanie.
2 bramki Viniciusa i Złota Gała trafi do Brazylii.

0

@sevs Mi się przypomina jak w Tatrach, w trakcie epickiej mgły (w zasadzie to były chmury chyba) na wysokości ok.1800 m pomyliły mi się kompletnie ścieżki i przez dłuższą chwilę traciłem orientację. Bardzo nieprzyjemne uczucie, ale widoki były epickie.

0

@Tasde Najbardziej mnie rozbrajają komentarze typu "nie mają się czym zajmować" co z polskiego na polskie oznacza, że wyborcy konserwatywni uważają okradanie polskiego państwa za standard niegodny uwagi.
Po czym, ci sami wyborcy wszystkich wyzywają od złodziejów.
Stan umysłu niegodny pozazdroszczenia.

1

@Moderacja I też pewnie okrada portal jak de Jong klub. Dali mu królewski kontrakt i nie ma go jak wypchnąć z La Bamby.

0

@joloskyy Nie mogę się złapać na coś o czym nie mam pojęcia. Żeby żart był skuteczny odbiorca musi mieć świadomość, że jest jakieś święto i je obchodzić/jemu podlegać.
Równie dobrze możesz dać niewidomemu żart obrazkowy i zarzucić, że nie rozumie.

4

Wolverhampton 16 meczów - 9 punktów, 3 ostatnie mecze - 7 punktów.

Trener ma znaczenie.

0

@joloskyy Oczywiście zrównanie żartów i wiedzy o kulturze Singapuru z katalońskimi na stronie FC Barcy nie ma sensu, ale zrównywanie polskiego Prima Aprilis z przecież powszechnie znanym i świętowanym przez Polaków dniem niewiniątek jest jak najbardziej zrozumiałe.
Rozumiem, że co do kultury Singapuru Twój wywód "nie wiedziałem, że dorośli ludzie nie maja rozeznania o świecie" już nie ma zastosowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?