Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani Tak, KO a Koalicja to 2 różne twory, ale tym bardziej oczywiste jest wyborca KO nie może oczekiwać spełnienia obietnic, które KO realizuje razem z Lewicą i TD, bo wszystko podlega negocjacjom. To całkowicie zmienia zasady gry co zobaczyliśmy na przykładzie ustawy aborcyjnej.
1
@Safrani Nie, to jest pisowski propagandysta, słynący z zamieszania informacji opartych na przekłamaniach.
Pisowski propagandysta wie lepiej czym ma być rozczarowany wyborca KO, który nie jest tożsamy z wyborcą PO.
Zatem wyborca KO, czyli np. trzeciej drogi ma być splunięty przez niespełnienie obietnicy złożonej PO.
I temu typowi to się spina logicznie.
1
@wyrek Pokaż przykłady adoracji Tuska, kłamco.
0
@draxidox A Joński to poseł PO i podopieczny Tuska?
Koledze się już wszystko poje***o chyba. Mylę się?
0
@wyrek Ciekawe jak twoje miejsce, w którym powinien być mózg doszło do wniosku, że ja adoruję Tuska?
Jak rzeczywistość się nie zgadza, zawsze można wygenerować kłamstwo, tak jak ty tutaj.
0
@AxelF Z jałowych dyskusji, w których rozmówca tak szatkuje wypowiedź, że zabija jej sens.
Nie wiesz, co jeszcze? A powiedz mi z czego wynikło Twoje wyjaśnienie dot. symetryzmu?
Z uprzedniej jazdy kolegi ruchem ślizgowym, omijającym sedno problemu.
I tak jest ze wszystkim - cóż to jest za talent łyżwiarski, że niemal każda "sprawiedliwa" i "wyważona" wypowiedź kolegi zrównuje lub spycha w stronę przekazu propagandy zatwardziałego pisowskiego betonu.
Czy antydemkratyczność ukryta jest lepsza od antydemokratyczności jawnej?
Ja tak nie uważam. To już wyżej cenię @OBSERWATOR2021, który jest jawnie spisiały i upadły w swoich standardach i nie udaje. Przynajmniej jest uczciwy.
0
@AxelF Obawiam się, że kolega, który wychwala symetryzm, nie rozumie kompletnie czym on jest i po co się go używa. Dlatego jest też uważany przeze mnie za najbardziej śliską osobę na stronie.
On tego nie zrozumie bo żeby tak się stało trzeba się czymkolwiek w zyciu kierowac.
5
5 punków na 18 w 6 meczach w lidze. Czy Xaviemu zdarzył się aż tak fatalny okres? Chyba nie?
0
@tomek8756 Niestety.
1
Barcelona w lidze gra już od dłuższego czasu tragicznie. Rywale są słabi, bardzo słabi lub przeciętni, a Barca sobie z nimi nie radzi.
Flick musi uważać by zaraz nie znaleźć się na cenzurowanym.
1
Flashbacki z Xaviego uderzają po oczach
2
@kuz @Kapitan hawk już na Ciebie dybie, uważaj
0
Ferran - ratuj!
3
Flick do drugiej połowy!
1
@Derean Za Amorima będą grać tylko lepiej, nie skreślaj ich. Widać, że ten trener ma pewną koncepcję, a czas gra na korzyść United.
0
Zmieniam zdanie, Pep do północy! Kategorycznie domagam się zwolnienia!
6
City xG 0.91 - United xG 1.99.
Co się dzieje z maszyną Pepa. To jest upadek
1
No i teraz, czy to przełom w United, czy City jest tak tragiczne, że przegrywa jak popadnie?
1
@Czajka90 Do Sylwestra, chyba, że wygra z Leganes, to warunkowo do Trzech Króli.
3
Nico Williams ma 1 gola i 3 asysty po 18 meczach Bilbao. Są to liczby bardzo słabiutkie jak na tak głośne nazwisko.
1
Z kolei Pep do Trzech Króli!
0
Bruyne - mierzony rykoszet.
Amorim do Sylwestra. Premier League to nie Portuklapa.
0
@Criss18Barca Czyli polsku poziom jest kosmiczny.
0
@FCB_dimiC 159 gdyby mnie usunąć przed ukończeniem 2 roczka
14
Ale tu spokój dzisiaj. Za duży. No to w takim razie jestem za aborcją do 2 roku życia, prawica chleje, a Mentzen kradnie jaja z kurnika.
0
@Zbyszard Nie dużo Ci potrzeba, żeby Cię napuścić. Typowa reakcja na necie.
Tyyyle wiedzy o Kołtoniu, TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKie wnioski.
0
@Zbyszard Ale tematem nie jest Kołtoń, tylko jego zdanie o Bońku i Lewym.
A Ty się wypowiadasz niemerytorycznie i zaprzeczasz faktom.
Kołtoń ma tu rację.
Równie dobrze możesz powiedzieć, że Michael Jordan nie jest najlepszym koszykarzem w historii bo był chamem prywatnie. Kompletnie mylisz kategorie i Twoje zdanie jest nie do obrony.
0
@Zbyszard A skąd masz takie info? Znam go z TV i na pewno jest zaprzeczeniem arogancji. Przecież nie badam postaci z TV prywatnie.
1
Amorim, 4 mecze, 1-1-2, 5 punktów, 7:6 w bramkach.
Jest pole do poprawy, ale dziś z City może być ciężko. Z drugiej strony, United może już zupełnie pogrążyć Pepa.
2
@MesQueUnClub96 Bądź jak Halland, strzelaj seriami.