Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Masz rację, trzeba bardzo doceniać wygraną na tak trudnym terenie.
Mecz udany, sytuacja w tabeli wymarzona.
Po co zatem ględzić?
1
@Kapitan hawk Ajjj, boli okrutnie.
2
@Roobo Rzeczywiście, xG rywala przerażająco wysokie i niestety to nie tylko dane statystyczne ale potwierdzenie wydarzeń boiskowych. Kilka dośrodkowań BVB śmierdziało bramką.
0
@GeraltzKatalonii Przeczytaj mój wpis jeszcze raz ale uważniej.
Poza tym jeśli z Betisem Barca zagrała tak samo, to marny z kolegi obserwator.
3
Dostaliśmy dziś bardzo dobre widowisko w LM. Wreszcie jakiś odmieniony trend i Barca w opałach, na trudnym terenie wychodzi ze starcia obronną ręką.
Poza tym, mamy inny nowy trend, czyli gorzej w La Liga lepiej w LM. I to znacznie lepiej.
3
Sensacyjne wykończenie Ferrana.
Mamy ferranazo w Dortmundzie!
51
Real żyje w LM z błędów rywali, Barca błędami daje rywalom życie
2
Gówniakowi prąd odcięło
1
Jak widzę zapierda***ącego Raphinhę to gęba aż sama się uśmiecha.
2
Za hydrodata.com
W 1 połowie Borussia wypociła 42,1 litry wody, Barca 36,6 litra.
0
Bardzo przyjemny mecz do oglądania jak dotychczas
7
Raphinha jest nieustępliwy jak schlany marynarz przy portowej prostytutce.
2
Na razie Barca desperacko atakuje a Borussia spokojnie się broni
0
@Pawel13sz W zasadzie nie wiem co on tu jeszcze robi : )
1
@Pedri16Future Nie ukrywam, że trochę po obu.
0
@ranger3120 A kazałem Sikorskiemu się przelogować, to zaraza pęta się gdzieś po ambasadach i baluje
1
@Luciano99 A miałbym mieć sentyment gdybym ich nie przeżył?
Lucek, przecież urągasz logice.
1
@K4tsuuu Już nick odnotowany. Przysposobimy w swoim czasie.
1
@Pawel13sz To brałem pod uwagę, 3 wpuści a kolejne 3 setki wybroni.
0
Na wypadek gdyby Barca przegrała, pocieszeniem jest to, że wygrają Niemcy.
Lubię Niemców, szanuję.
12
@demsi1707 I słusznie. Trzeba chronić obywateli całej UE przed durniami z poszczególnych krajów.
1
@Pawel13sz Oczywiście klęska 1:3. Czy coś się stało? Może Flick pokaże nam twarz z reprezentacji, bo na razie wydaje się nie kontrolować sytuacji.
1
Dziś kontynuacja flickozy, czyli rozpad systemu i na ratunek Yamal.
1
@Kondziu_FCB Nie rozśmieszaj mnie. Politycy demokratyczni po 8 latach dewastacji ustroju demokratycznego przywracają Polskę do porządku, choć to na razie trudne, bo nielegalnie wybrane pacynki pisowskie obsadziły wiele instytucji.
I nie porównuj TVN-u do Republiki, bo pierwsza sprzyja demokratom, co zrozumiałe jeśli nie na się sieczki w głowie, zatem tam jest przechył, a ten drugi twór to kontynuacja rynsztokowego języka i propagandy w stylu rynsztokowym, nie stosowanym nawet przez komunistów za PRL-u.
Choć z wpisów wynika, że jesteś radykalnym niewolnikiem w stylu pisowskim, więc nie rozumiesz pojęcia wolności obywatelskich i hańbisz wpisami wysiłki Polaków z okresu PRL-u by tę wolność odzyskać.
Prezentujesz poziom istnie orbanowski, stąd oczywisty gen niewolnika.
0
@Kondziu_FCB Demonizujesz TV. Już niejedna partia dominowała w mediach szczególnie w TVP i przegrywała wybory.
Poza tym Tusk nie przejmuje TVN-u, tylko zabezpiecza przez patologią typu Wegry, a przydałoby sie zabezpieczyć przez antydemokratycznymi zbirami z PiSu.
Przecież ta patola chciała dobrać się do TVN-u bezprawnie,
0
@Kondziu_FCB Nie nadążasz za realiami. Spij dalej.
1
@kubix05 Melduję, że była. Cóż to były za dobre czasy.
1
@Wojcio Nie siej pesymizmu. Będzie 1:3 zgodnie z oczekiwaniami.
2
@Keson To był błąd, że nie założyłem. Przybijałbym się do paproci i walczył o lepsze powietrze dla tyranozaurów.
0
@gaucho104 Jakoś PO czy KO, bo nie wiem czy tam jest koalicja, od lat ma się mocno, a PiS to raczej nie ma tam czego szukać.
To jest stolica a nie Polska C. Tam zaścianka nie chcą.