1

@barcelonaLM Masz rację, trzeba bardzo doceniać wygraną na tak trudnym terenie.
Mecz udany, sytuacja w tabeli wymarzona.

Po co zatem ględzić?

1

@Kapitan hawk Ajjj, boli okrutnie.

2

@Roobo Rzeczywiście, xG rywala przerażająco wysokie i niestety to nie tylko dane statystyczne ale potwierdzenie wydarzeń boiskowych. Kilka dośrodkowań BVB śmierdziało bramką.

0

@GeraltzKatalonii Przeczytaj mój wpis jeszcze raz ale uważniej.
Poza tym jeśli z Betisem Barca zagrała tak samo, to marny z kolegi obserwator.

3

Dostaliśmy dziś bardzo dobre widowisko w LM. Wreszcie jakiś odmieniony trend i Barca w opałach, na trudnym terenie wychodzi ze starcia obronną ręką.

Poza tym, mamy inny nowy trend, czyli gorzej w La Liga lepiej w LM. I to znacznie lepiej.

3

Sensacyjne wykończenie Ferrana.

Mamy ferranazo w Dortmundzie!

51

Real żyje w LM z błędów rywali, Barca błędami daje rywalom życie

2

Gówniakowi prąd odcięło

1

Jak widzę zapierda***ącego Raphinhę to gęba aż sama się uśmiecha.

2

Za hydrodata.com

W 1 połowie Borussia wypociła 42,1 litry wody, Barca 36,6 litra.

0

Bardzo przyjemny mecz do oglądania jak dotychczas

7

Raphinha jest nieustępliwy jak schlany marynarz przy portowej prostytutce.

2

Na razie Barca desperacko atakuje a Borussia spokojnie się broni

0

@Pawel13sz W zasadzie nie wiem co on tu jeszcze robi : )

1

@Pedri16Future Nie ukrywam, że trochę po obu.

0

@ranger3120 A kazałem Sikorskiemu się przelogować, to zaraza pęta się gdzieś po ambasadach i baluje

1

@Luciano99 A miałbym mieć sentyment gdybym ich nie przeżył?
Lucek, przecież urągasz logice.

1

@K4tsuuu Już nick odnotowany. Przysposobimy w swoim czasie.

1

@Pawel13sz To brałem pod uwagę, 3 wpuści a kolejne 3 setki wybroni.

0

Na wypadek gdyby Barca przegrała, pocieszeniem jest to, że wygrają Niemcy.
Lubię Niemców, szanuję.

12

@demsi1707 I słusznie. Trzeba chronić obywateli całej UE przed durniami z poszczególnych krajów.

1

@Pawel13sz Oczywiście klęska 1:3. Czy coś się stało? Może Flick pokaże nam twarz z reprezentacji, bo na razie wydaje się nie kontrolować sytuacji.

1

Dziś kontynuacja flickozy, czyli rozpad systemu i na ratunek Yamal.

1

@Kondziu_FCB Nie rozśmieszaj mnie. Politycy demokratyczni po 8 latach dewastacji ustroju demokratycznego przywracają Polskę do porządku, choć to na razie trudne, bo nielegalnie wybrane pacynki pisowskie obsadziły wiele instytucji.

I nie porównuj TVN-u do Republiki, bo pierwsza sprzyja demokratom, co zrozumiałe jeśli nie na się sieczki w głowie, zatem tam jest przechył, a ten drugi twór to kontynuacja rynsztokowego języka i propagandy w stylu rynsztokowym, nie stosowanym nawet przez komunistów za PRL-u.

Choć z wpisów wynika, że jesteś radykalnym niewolnikiem w stylu pisowskim, więc nie rozumiesz pojęcia wolności obywatelskich i hańbisz wpisami wysiłki Polaków z okresu PRL-u by tę wolność odzyskać.
Prezentujesz poziom istnie orbanowski, stąd oczywisty gen niewolnika.

0

@Kondziu_FCB Demonizujesz TV. Już niejedna partia dominowała w mediach szczególnie w TVP i przegrywała wybory.

Poza tym Tusk nie przejmuje TVN-u, tylko zabezpiecza przez patologią typu Wegry, a przydałoby sie zabezpieczyć przez antydemokratycznymi zbirami z PiSu.
Przecież ta patola chciała dobrać się do TVN-u bezprawnie,

0

@Kondziu_FCB Nie nadążasz za realiami. Spij dalej.

1

@kubix05 Melduję, że była. Cóż to były za dobre czasy.

1

@Wojcio Nie siej pesymizmu. Będzie 1:3 zgodnie z oczekiwaniami.

2

@Keson To był błąd, że nie założyłem. Przybijałbym się do paproci i walczył o lepsze powietrze dla tyranozaurów.

0

@gaucho104 Jakoś PO czy KO, bo nie wiem czy tam jest koalicja, od lat ma się mocno, a PiS to raczej nie ma tam czego szukać.
To jest stolica a nie Polska C. Tam zaścianka nie chcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?