Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner Tam obrońca wykonał minimalny ruch do tyłu i już był poza akcją, a to wszystko dzięki timingowi zwodu Ronaldinho, czyli tego mikro ruchu stopą, który idealnie zwiódł obrońcę.
To są te detale w wykonaniu arcymistrzów. Nawet ktoś o Messim napisał, że on robi akcje, których geniusz można zrozumieć w powtórkach
17
Thierry Henry tłumaczy dlaczego poniższy gol Messiego był majstersztykiem, który stawia najwyżej. Mówi to wybitny technik, wręcz magik futbolu. A skoro on to tak docenia, to znaczy, że mamy do czynienia z golem wyjątkowym, choć przeciętny kibic może to przegapić.
1
@tbas To bez znaczenia, ja nie oceniam pojedynczego sezonu. Poniżej pewnego poziomu nie schodzą, już fakt, że naciskają Real i Barcę wiele znaczy. Poza tym zapewniają dużo pozytywnych wrażeń swoim kibicom, a żaden rywal nie cieszy się na rywalizację z nimi.
Atletico to marka, i to jak skończą ten sezon czy jak skończyli poprzedni tego nie zmienią.
Stąd pewnie Simeone ma zaufanie zarządu i kibiców.
6
Już tyle razy grzebałem Simeone w Atletico, bo mieli kiepskie serie, bo grali tak, ze nie dało się patrzeć na ich antyfutbol, bo zaliczali głupie wpadki. I zawsze kiedy wydaje sie, że Simeone jest skończony, przychodzi taki sezon jak obecny, patrzysz na tabelę, a Atletico w przypadku wygranej dziś , zrówna się w tabeli z Barcą.
Zatem oznacza to bardzo wysoki poziom.
W dodatku w LM, 11 miejsce w tabeli i realna perspektywa awansu do do top 8.
W ostatnich 5-6 sezonach widziałem już wiele dyskusji o tym, czy Simeone się nie skończył, ale jednak okazuje się gwarantem określonego, wysokiego poziomu sportowego.
9
@Faro I jeszcze 3 gol, po tym jak piłka nie przekroczy swoim całym obwodem linii bramkowej
0
Określenie "tylko" zdradza chciwość, łapczywość, niepohamowaną żądzę.
Umiarkowanie to cnota
1
Znowu Real oszukali na 3 karne.
1
@Zbyszard Zerem jako człowiek? Ty chyba upadłeś na głowę.
0
Niedziela, 21:00, Barca - Leganes 1:2
Kurtyna.
3
Ancelotti do Sylwestra!
4
Aż trudno uwierzyć w tej chwili, że mecz skończy się wynikiem 2:5
0
Courtois: cholera, gdzieś już tego gola widziałem...
0
Rayo 400 metrów zaczęło jakby biegło na 100
4
Tylko niech nikt teraz nie włancza żeby oglandać
7
Absolutnie pan Roman co do reprezentacji ma rację. Jak niby Lewy może konkurować z tytułem króla strzelców MŚ Laty, który jest jednym z gigantów piłki reprezentacyjnej, ale nie w skali Polski lecz świata?
Boniek, to Boniek, brązowy medalista MŚ i strzelec 6 goli na MŚ. Nie ma znaczenia ile Lewy strzelił goli w eliminacjach, to gole z zupełnie innej kategorii wagowej.
Poza tym występy Lewego na turniejach MŚ, czy ME nie były niestety udane. Jego wkład w występy był delikatnie mówiąc dyskretny.
1
@FCBparasiempre Brawo! Nic dodać, nic ująć.
32
Taki sucharek mi przyszedł do głowy:
- Co zrobi dziś wieczorem Conte w kominku?
- Napoli
7
@Jakchcesz Ja od 20 lat na cieciówce "pracuję", ale tak naprawdę, zatrudniłem się, żeby odzyskać (czyli skraść) kasę, którą Luckowi pożyczyłem.
2 dekady zleciały i zamiast ją odzyskać, Lucek już całkowicie mnie okradł na pensjach i braku premii.
1
@Zbyszard Trochę szacunku. Ma wiele ciekawych wniosków, czasem każdy się pomyli.
Poza tym to gość, który ma mega wiedzę na temat historii polskiego futbolu.
5
Flick do Sylwestra!
2
@Safrani Alternatywy 4
1
@gaucho104 Gdyby wcielali w życie to co głoszą to zgroza.
Jednak życie pokazuje, że rzeczywistość zmienia spojrzenie człowieka na wiele spraw.
To wszystko zależy od tego, jak bardzo wierzą w to co głoszą.
Poza tym prawdopodobnie bez koalicji nie obyłoby się, zatem zależy kto byłby tym koalicjantem, bo jeśli PiS, to byłbym pełen obaw co do intencji Konfy.
1
@FcPortoFan1999 A Ty co się wtrancasz w strefę intumną moją i @draxidox?
9
Ponieważ już 128 razy było, że Ferran dramatycznie przyjął piłkę przed strzeleniem 2 gola, chciałem przypomnieć, że Ferran dramatycznie przyjął piłkę przed strzeleniem 2 gola.
Tak dla przypomnienia.
2
@KamQiX No ale jak porównujemy, to Xaviego od 2 sezonu, a nie pierwszego.
Wtedy miał już materiał na silny zespół i odpadł w fazie grupowej LM.
Zatem co do LM, to kolega wyżej ma rację, a pamiętajmy, że Flick miał zatrzęsienie kontuzji i dużo niedoborów w składzie.
Z kolei Xavi zdobył mistrzostwo, co dopiero przed Flickiem. Zatem najlepiej zostawić te porównania na koniec sezonu.
44
A propos Cubarsiego - zawodnik-defensor w tym wieku nie ma prawa grać w wyjściowym składzie dowolnego zespołu w topowych ligach. Nie ma po prostu tak dobrych 17-latków .
A Cubarsi gra bo jest tak dobry i tak utalentowany. To, że popełnia błędy jest czymś oczywistym. To nie jest ukształtowany 25-latek z bagażem doświadczeń i gdzieś to musi się zamanifestować. Kilka podobnych błędów musi po drodze popełnić.
Barca jest wiceliderem LM i liderem La Liga z tym właśnie Cubarsim jako podstawowym obrońcą. I to jest dla niego najlepsza wizytówka.
2
@Stinger_ I o to trzeba powalczyć. Zawsze było tak, że La Liga leżała Barcy, a zespoły w LM sprawiały nam trudności, a w tym sezonie wygląda to wręcz przeciwnie.
Łatwiej przetrawić sezon, gdy dochodzi się daleko w LM.
5
@MesQueUnClub_87 Otóż to, czyli to co zawsze podkreślam, a czego wielu zdaje się nie rozumieć, liczy się kontekst. A kontekst czyni naszą wygraną bardziej okazałą
9
Wyniki Dortmundu z ostatnich kilku lat u siebie w LM
PSG 1:1
Milan 0:0
Newcastle 2:0
Atletico 4:2
PSG 1:0
City 0:0
Chelsea 1:0
Sporting 1:0
Lazio 1:1
Ceńmy wygraną z tym rywalem.
1
@barcelonaLM Masz rację, trzeba bardzo doceniać wygraną na tak trudnym terenie.
Mecz udany, sytuacja w tabeli wymarzona.
Po co zatem ględzić?