Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@joloskyy A powiedz mi, które polskie zdanie wpisu świadczy o tym, że to żart?
1
@jacobFCB Równie dobrze, jak mógłbym za Ciebie przyznać, że włamiesz się do sklepu.
Pomijając faktycznie pierdoły, które ten człowiek wygaduje, Twój wpis też mądrością nie grzeszy.
2
@Faro Cała seria Teksańskiej Masakry, to podróż grupy przyjaciół. Obejrzałem miesiąc temu - dla mnie bomba.
Pamiętam z młodości - "I know what you did last summer" z grupa przyjaciół, ale to dość dziecinne i Scream z grupa przyjaciół.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Co racja, to racja. Gdzie mi tam do Hermiony
0
@Roobo Mój brutalny atak jest porównywalny tylko z brutalnością dotacji Czaskoskiego.
Nie ustawaj w obnażaniu prawdy. Wierszówka sama się nie zarobi.
Żołnierzu - baczność!
1
Komentarz usunięty
19
Miał być Flicka do grudnia, a wyszedł element do grudnia.
Muszę jeszcze popracować nad rzucaniem tego zaklęcia.
7
Teraz trzeba sobie "wychować" następnego moderatora, żeby nie był tak krnąbrny jak element. Musi jeść nam z ręki, trzeba uzależnić jego fizyczny byt od posłuszeństwa wobec społeczności. Teraz my będziemy rozdawać karty.
1
@wpwelement Dzięki za lata pracy, w tym za bany. Generalnie dobra robota.
3
@Mitch_Atleta Arne Slot z Liverpoolu to jest dopiero doświadczony trener.
Spełnia wszystkie warunki żeby nie być trenerem Liverpoolu, tak jak Amorim Manchesteru.
Dorabiasz teorię post factum - nie ma ona żadnego sensu.
Niestety, ale Mitch_Atleta do Sylwestra.
0
@tomek8756 Jestem w stanie się przychylić.
3
Flick do Sylwestra!
1
@LukaszFan Nie, nie może. Sugerujesz, że jeśli przegrają resztę meczów w sezonie, zostaną mistrzem?
6
Podtrzymuję moje stwierdzenie sprzed 2 miesięcy, że to nie ten Hag był problemem United. Może w małym stopniu, ale problemy są wielowymiarowe i trenerzy są tylko małym wycinkiem, a raczej dodatkiem do nich.
1
@mekston Zobaczymy, Flick musi się zmierzyć z własnymi demonami. Jeśli nie zacznie wygrywać ponownie, będzie oznaczać to, że koszmary wracają
4
@AFA Ty lepiej polecaj po bułki na kolację
2
@mekston Styl daje nadzieję. Jednak wisi pewna groźba w powietrzu, profesorze Mekston. Grając ładnym stylem i dominując rywali w dupę seryjnie dostawała reprezentacja Niemiec Flicka.
0
@MOLESTA Zależnie jak spojrzeć, tu możesz mieć sporo racji. Ja bym powiedział, że jednak w takim top 8 powinni być, a ostatnie wyniki są chyba gorsze niż za ten Haga. Gdyby nie zapaść City, byłby tragiczny run meczów.
Bardzo źle to wygląda.
Zgadzam się co do złej kompozycji zawodników - indywidualnie nawet nienajgorsi, ale razem stanowią zbieraninę bez ładu i składu. I bez charakteru.
4
@Encore Dopóki liczy się w LM, nie zwolnią go. Ostatnie 2 mecze, to też gra dobra lub bardzo dobra, tylko wyniki słabe.
Odpadnięcie z LM i 3 miejsce w lidze mogą skłonić do refleksji papcia Laportę.
5
@MOLESTA Nieprawda. Wyniki mają dobre. Grają dobrze, im nie da się nic zarzucić. I są w ścisłym czubie nie przegrywając wielu meczów.
3
@FanBarcy22 Na pewno powinniśmy przegrywać u siebie z zespołami z 15-17 miejsca La Liga.
3
City, United i Barca to obecnie 3 najgorsze zespoły ligowe w stosunku do potencjału.
0
@Szklaner Szerszej publiczności dał się poznać w filmie "Szaleństwa Panny Ewy"
Przypominam: świat się nie zaczął po 2000 roku.
21
@Cule2013 Można zrozumieć, jak ograniczone życie prowadziło się przed posiadaniem dzieci, w sensie płytkie czy wybrakowane.
Dochodzi aspekt zrozumienia, że własne życie jest bardzo ubogie i oprzytomnienie, że skupianie się w życiu na sobie, które jest coraz bardziej popularne, to wyższe stadiom żałosności.
Dziecko otwiera oczy i niesłychanie wzbogaca, na różne sposoby. Ograniczone poznawczo single z psynkiem nigdy tego nie zrozumieją.
1
Tunele w Las Vegas. Podziemne miasto gdzie wg różnych szacunków mieszka pomiędzy 1200 a 2000 bezdomnych. Alternatywna rzeczywistość w mieście kasyn, której nikt z gości nie widzi.
Co ciekawe gdy w wyszukiwarce wpisze się "the tunnels in" pierwsze 2 sugestie to Vietnam i Las Vegas.
2
Komentarz usunięty
4
@Krzysztof1987 Pracuję nad sobą, zdradzę Ci sekret sukcesu:
- 10 pąpek dziennie, rozłożone na 4 raty
- dieta wegańska z wyjątkiem weekendów, śrud, wtorków czwartków i piątuw
- ćwiczenia mentalnościowe
- joga z TV śniadaniową
- dżoging przed pracą
- codzienne oglądanie "Rocky"
- praca nad rozwojem pamięci - od 140 lat codziennie uczę się na pamięć "Murzynek Bambo"
- obozy przetrwania na La Rambli
- i wiele, wiele innych
0
@YeastMoss YeastMoss do Trzech Króli!