0

Pytanie czy w 2 połowie United będa konsystentnie performować na liverpoolskim piczu.

0

@arasz1819 Przede wszystkim United wyszli na mecz z planem i podniesionymi głowami.

3

I gdzie ten wielki Liverpool, gdzie ten wielki Salah, gdzie ten wielki Slot?

Dajcie spokój, przereklamowane to wszystko

2

@Rastafarnianin Klasyka, głównie odzwierciedlająca "głębię przemyśleń" prawicowych "intelektualistów"

2

Ursula von der Leyen ma ciężkie zapalenie płuc. I co teraz?

Trzeba poprawić jeszcze normy czystego powietrza i podwyższyć normę temperatury minimalnej zimą. Ja postuluję zakaz temperatury poniżej 10 stopni C.

0

@FCB24 Ma jedna zasadniczą wadę - gdy przychodzi do poważnej rywalizacji, nie dają rady.

0

@FCB24 OKC jest papierowym faworytem. Jeszcze wielu obserwatorów NBA nie traktuje ich do końca poważnie.

19

Gdyby nie było VAR-u, Flick nie grałby na spalone. To proste

0

@Miszak Wytrzyj łapki, mlekiem z nosa się poplamiłes

2

Śmieszni labambowi eksperci, oceniają przeszłe błędy Flcika na podstawie meczu z 4-ligowcem.

4

Rasizm osiągnął swoje apogeum. Vini nic nie zrobił. Oczywiście by czerwonej kartki uniknąć.

3

Kibice Valencii świętowali już 3 gole - 1 swój i 2 niedoszłe Realu. Oby tak dalej, oby Real strzelił jeszcze 3 niedoszłe gole

3

@Recha_0684 Ale dotykał linię dupą. A to też się liczy. Dupa - to górna część nóg

0

Nie miał bramkarz stopy na linii, ale tyłek do linii przylegał, zatem nie można powiedzieć, że opuścił bramkę.
Tyłek bramkarza uratował Valencię - tak to widzę ja, niezależny obserwator z Polski

0

Godzina 23:00, Valencia - Real 1:3

0

Właśnie włączyłem. Wiecie co to znaczy?

1

@okiemtypera_lucaxx95 To ja Ci powiem, że masz dużo racji ale w sumie nie masz jej wcale.

Czynniki indywidualne nie mają tu zbyt wiele do rzeczy. W społeczeństwach zachodnich, żyjących materialistycznie, sekularyzacja jest nieunikniona.
To nie pytanie czy, tylko kiedy.

2

@michal199500hehe Sykces? Czy to Ty policjancie z "Allo, allo"?

3

Barca do złudzenia przypomina typa szkolnego (chyba każda szkoła takiego ma), który wszystko może, wszystko załatwi, wszystko wie, wszystkich przegada, robi wokół siebie szum, a potem jak przychodzi co do czego, to brak pokrycia dla słów, a i świadectwo na koniec roku słabowite.

1

@Roobo A jaką mogę mieć opinię? Bardzo negatywną. Trudno o bardziej przejrzystą procedurę niż konkurs, a partyjniactwo to okropna zaraza.
Przecież mam konsekwentne zdanie w tym zakresie.

Na przyszłość, jeśli podobne historie będą miały miejsce, z góry załóż moją krytykę

0

@Lucerfi A gdzie Ty widzisz w moim wpisie emocje? Niesłychane co ludziska potrafią sobie dorobić.

0

@Roobo Ty sam jesteś skompromitowany swoimi sekciarskimi wpisami.
Nie dziwi mnie takie wyjaśnienie z Twoich ust. To klasyka propagandy skrajnej prawicy.
Owsiak zaczął prowadzić WOŚP wiele lat prze tym zanim PO nabrało znaczenia i nigdy nie był niczyim pionkiem.
I nikomu nie przeszkadzał. To pisowcy zaczęli go obrzydzać, to pisowcy wywalili WOŚP z TVP. Nic dziwnego, że Owsiak rozmawia z partiami, które mają ludzkie podejście do ludzkich spraw.

Jeśli Owsiak jest dla Ciebie tak obrzydliwy jak Trzaskowski, to najlepszy dowód, że jest w dobrym miejscu. Wy, konserwatywni radykałowie nie jesteście punktem odniesienia, tylko ostrzeżeniem, co się dzieje ze standardami demokracji, gdy dopuścić Was do władzy.

1

Czytam, że jakiś raport pokazuje, że 55% Polaków ocenia negatywnie WOŚP.
Potem zastanowiłem się, że to niemal 2 razy tyle co pisowców w narodzie, więc nawet z Konfederatami to zbyt dużo.

Sprawdzam autorów zlecenia raportu, a tam min. bracia Karnowscy, którzy przez 8 lat "zaszczycali" nas analizami świata w TVPiS, gdzie serduszko WOŚP było przeklęte.

Swoją drogą, pomijając wątpliwą wiarygodność danych, jeśli przez 8 lat urządza się w mediach seanse nienawiści wobec kogoś lub czegoś, nie ma szans, że opinia sie nie pogorszy. Nawet ze świętego można zrobić szatana, a jeśli ma się bezrefleksyjnych odbiorców, którzy nie analizują ale połykają przekaz, to sukces gwarantowany.

0

@Roobo Ty tuzie intelektu - dzięki za bezcenną intepretację.

O ja sierota po rządzie.

0

@Commando Nie rozumiesz zasad demokracji, a Twoje anonimowe wynalazki i bezmyślne poparcie na zasadzie wróg moich wrogów jest moim przyjacielem, budzą skojarzenia z miłośnikami dyktatur i republik bananowych.
Sądzę, że Ciebie najlepiej reprezentowałby Banan.

1

@Criss18Barca Mam tak w koszykówce NBA - nie utożsamiam się z żadnym klubem, a uwielbiam poszczególnych zawodników.
Jednak w piłce nożnej Barca, Bayern i Lech od zawsze i to się nie zmieni. jestem wierny tym klubom jak pies.

1

Ale ten @wpwelement ma ostatnio parcie na te gorące. Gdzie ten element z tamtych lat?

0

@Commando Jest to bardzo wymowny zakres czasu. Dokładnie taki sam padał z ust pisowców, przy wielu okazjach. Spałeś przez ostatnie 9 lat?

0

@Commando Dr Bartoszewicz, który zajmował się działalnością w komisji, która badała wpływy skarbu państwa w latach 2007-2015.

Faktycznie, bezstronny gwarant.Tylko czego?

0

@Commando Trzeba sprzątać po antydemokratach, a jedynym gwarantem tego jest Trzaskowski. Niestety Wy sobie możecie farmazonić, a odpowiedzialni obywatele nie chcą sprywatyzowanego Pisolandu z Holeckimi w TVP i Sałatkożerną Pawłowicz, co pluła jadem na wszystkich a teraz hańbi swoją obecnością Trybunał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?