2

Właśnie włączyłem, także tego ...

1

Ciekawostka - zaledwie ok 37% mieszkańców Londynu to biali brytyjczycy.

0

Człowiek z klasą. Może od Filipiaka z Cracovii się uczył?

2

Czytam właśnie książkę "Za mroczną rzeką" Masaji Ishikawy, której akcja zaczyna się po II WŚ, o chłopaku, którego mama była Japonką a tata Koreańczykiem (z południa).
Rodzina żyje w Japonii i zmaga się z biedą, ale starcza na skromną egzystencję.
W takich okolicznościach pojawiają się Koreańczycy z Północy, w postaci organizacji repatriacyjnej, którzy zachęcają do powrotu do Korei.
Ponieważ ojciec jako Koreańczyk czuje się mocno wyobcowany w Japonii, a sytuacja materialna jest nieciekawa, decydują się wrócić w 1960 roku do Korei Północnej, tym bardziej, że Kim Ir Sen obiecuje raj na ziemii.

Po powrocie następuje brutalne zderzenie z rzeczywistością, szczególnie ojca, który uwierzył w obietnice o raju. Okazuje się, że japońska bieda, po każdym względem była luksusem, w porównaniu ze skrajną nędzą, jakiej rodzina Masaji doświadcza w Korei.

Mnie szokuje jak bardzo jedna niewłaściwa decyzja może zrujnować człowiekowi życie.

4

Slot do Dnia Babci!

1

Może Lewy dla Barcy nie strzela, ale dla Realu też nie. Więc co to za problem?

0

Wymagający rywal, dużo dobrych momentów w ataku, na zero z tyłu, czego można chcieć więcej?

Jestem ukątętowan po dzisiejszym meczu.

5

Barca gra dobrze w 2 połowie, ale co się lamenciarze aktywowali w przerwie to ich.

0

A impostor Araujo, co tam robił przy celebracji?

6

Jeszcze 2 połowa, a widzę, że wnioski z całego meczu już wyciągnięte. Nie wiem jak niektórzy to robią.

1

Valverde w przerwie zrobi suszarkę, jak na Anfield.

0

Piękna radość Flicka tuż przed zwolnieniem.

0

@PatrykBarca Problem firm i korporacji zachodnich omijających podatki jest problemem występującym w wielu krajach i jest do zagospodarowania.
Potencjalne źródło zysków

2

@Mroziu Zmień lepiej nick, bo mamy globalne ocieplenie.

0

@marcin62 Tusk nie zapobiegł w żaden sposób wydaniu przez Pocztę Polską 88 milionów na nielegalne wybory kopertowe.
PiS rządził, ale Tusk nie przeszkodził, więc w sposób oczywisty jest winien.

2

Dzisiaj Szczęsy superbabolem w Superpucharze uciszy La Ramblę. Róbcie screeny.

0

@Donnie_Darko Nie no, Ty zrównałeś właśnie niewiedzę totalnych nieuków z zaufaniem do nauki, która z wyjątkami służy człowiekowi?

Ci pierwsi wierzą w rzeczy, które są w 95% nieprawdziwe, i drudzy w rzeczy, które są w 95% wiarygodne.

Symetryzm - nieuczciwa broń w służbie konserwatyzmu.

4

Flick ignoruje Olmo za 60 mln, absurd. Do tego mający dobry presezon Pau Victor nawet nie znalazł się na ławie.
To kolejne absurdy oprócz braku rejestracji niektórych graczy

0

@Pawel13sz Dziś dobra gra przełoży się na wygraną.

0

@FcPortoFan1999 Nie, poczułem całą moc zdurnienia współczesnego społeczeństwa, proszę Pana.

0

Widzę taki nagłówek: "Księżna Meghan w długim wpisie i wzruszającym filmie żegna swojego psa"
I myślę, że nie ma ratunku dla współczesnego człowieka.

Czekam na wylewne pożegnania z powodu zgonu chomika.

1

@Borneo Olimpizm ma nieść ze sobą jakieś idee. Co miałby wnieść Duda? Bezprawie i kolesiostwo z przestępcami?

1

Znajmy lekarz właśnie wrócił ze szkolenia w Brukseli. Zarówno on jak i jego kumple poruszali się po mieście uberami, zrezygnowali z komunikacji miejskiej widząc hordy głośno zachowujących się kolorowych migrantów.
Nawet w centrum miasta ulice śmierdzące rzygowinami (zupełnie jak w LA) i unoszący się zapach marihuany. Ogólne wrażenie dużej niepewności co do możliwych zachowań.

1

@Kidd No ale mnie te ligi nie interesują, więc @escarabajo jest u mnie na czarnej liście.
No i co z tym teraz zrobimy?

1

@Arden Nieprawda, za PiSu ludzie nie musieli kraść, bo mieli wszystko

1

I już poranna akcja w sklepie, gdzie starsza pani została przyłapana na wyniesieniu 2 kostek masła i szynki bez zapłacenia. Z tego co mówił do niej emerytowany ochroniarz, to już recydywa.

I tak po roku rządów Tuska, ludzie muszą kraść z biedy.

4

Ostatnie 20 wpisów oceniłem średnio na 3- . Musicie się bardziej starać. Zainteresować odbiorcę.

1

Arsenal w tym sezonie idzie po .... co ja miałem? Coś chciałem napisać.

1

@Mitch_Atleta Nie Messi zarządzał klubem. A czas pokazał, że wszyscy zawodnicy Barcy byli przepłacani, co w połączeniu z tragiczną polityką transferową doprowadziło klub do zapaści.

1

@AxelF Wiem , czytałem, podobało mi się nawet, ale to kolejny z grupy uzurpatorów, który odbiera mi zasłużony obiekt pożądania ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?