1

@BorzyKrzys @RafiVeB Krzysiek - masz poczucie, ze robisz z siebie błazna tą odpowiedzią? Jeśli nie to jesteś w złym miejscu.

Możecie zabełkotać wszystko, idzie Wam to doskonale, ale poseł od "bydła" to gość z PSL-u. Wykażcie, że 3 lub 5 lat temu miał inne zdanie, to przyznam Wam rację.
Dawna opozycja jest wielonurtowa, od posłów biegających na granicy z reklamówkami, po krytyków migracji.

Powinniście mieć nieco więcej inteligencji, niż stare wiewiórki z nad granicy polsko -białoruskiej.

1

@Konradowskyy Czemu 3 półki. Real jest 5 półek nad nami, i to tych IKEŁY.

2

@BorzyKrzys Problem Krzysiu z Twoją połamaną analitycznością jest taki, że wybierasz różne zdania indywidualne w jednej sprawie, a potem z tych sprzecznych zdań różnych ludzi, tworzysz papkę, która sugeruje, że w dawnej opozycji panuje jedna opinia na temat imigrantów i tworzysz fałszywy obraz.
Jesteś zatem typowym reprezentantem konserwy, którego trudno z tego powodu traktować poważnie.
TV Republika byłaby z Ciebie dumna.

1

@Pawel13sz Bo nie szczylo bramyk, panie.

0

Zaraz Amorim zadzwoni do ten Haga z tekstem "Erik, co robić? Ratuj."

0

@LeoMessiiBarcaPepa Chłopie, 20 lat temu rząd poleciał za "lub czasopisma", a pisowcy polecieli za szukanie spisków. Społeczeństwo było na znacznie wyższym poziomie, a Kwaśniewskiego można nie lubić lub gardzić nim za komunizm, lecz miał on format międzynarodowy.
Duda, jako wycieraczka Kaczyńskiego, byłby wtedy wyśmiany, bo byliśmy jeszcze przed powstaniem sekty pisowskiej.

1

@GigiAmoroso Ale to po części wynika z tego, że żeby zdobyć władzę, trzeba wykazać, jak okropny jest konkurent.
Poza tym, czy w roszczeniowym społeczeństwie, gdzie wypłaca się bezmyślnie 500/800+ uważasz, że partia merytoryczna, skupiona na jakości rządzenia miałaby szanse? Tu 50% głosowało na Dudę, który 20 lat temu nie miałby więcej niż 5%, bo wtedy głosowano na kandydatów z jakimkolwiek dorobkiem.
Społeczeństwo polskie jest kompletnie zdurniałe.

Miałeś merytoryczną próbę podniesienia wieku emerytalnego, co wśród prymitywnego narodu przyjęto z oburzeniem. Nikt nie rozumie, że gdy seniorów będzie ponad 10 mln, to pracujący na nich ludzie nie dadzą rady utrzymywać takiej rzeszy.

0

@Czajka90 Nie fikaj mi tu Katalońcu. Dzisiaj Was wyprzedzamy

3

Pocieszające, że grając na takim poziomie jak wczoraj, Barca jest w stanie ograć każdego w LM. I na to liczę, że Barca w LM co najmniej wygra finał.

6

@A4ron Pena nie jest winien porażce. W ostatnich 2 meczach zawiodły formacje ofensywne a konkretnie ich skuteczność.

1

@July_6_BcN Muszę założyć, będę bardzo aktywnie walczył z przekrętami na korzyść Barcelony

0

Od 9 minut kibicuję Realowi i już 15 razy wygraliśmy LM. Ale mamy rozmach.
Ale się denerwuję przed meczem z Sevillą.

0

Ja od dzisiaj kibicuję Realowi. Już mam dość Barcelony. Trzeba być elastycznym i przebojowym. Jak Barca wróci do gry to zastanowię się nad lojalnym powrotem do kibicowania jej.

1

@BorzyKrzys Zawsze fascynuje mnie jak poziom może być na jakimś poziomie..

3

@barcelonaLM Tak, niestety powtarzalnym motywem zaczyna być dziurawa defensywa.

5

Pierwsze 12 meczów Barca a'la Bayern, ostatnie 7 Barca a'la Niemcy.
Flick pokazał już, że potrafi seryjnie przegrywać/remisować mecze, w których jego zespół jest zdecydowanie lepszy, a porażki są winą braku skuteczności.

W Bayernie też się takie mecze zdarzały. Brzmi znajomo:
Bayern - PSG 2:3, strzały 31:6, posiadanie 64%:36%.

To był rewanż, po tym jak Bayern wygrał 1:0 na wyjeździe. Bayern odpadł.

0

@daniel32778 To licz dalej.

0

@DiSBlaDE Bzdura. Nie wyrok tylko przewidywanie.
Ty nie wytrzymałeś ciśnienia w przerwie i przedwcześnie chciałeś rozliczać mecz po 45 minutach.

2

Flick do Wigilii!

1

@Pressinho I wszystko w temacie.

0

@DiSBlaDE Pamiętaj, że mecz trwa 90 minut, plus to co sędzia doliczy.

1

Jest - 2 mecze, 0 punktów, 1:3 w bramkach,
A powinno być z gry - 2 mecze, 6 punktów, min 6:3 w bramkach.

Na domiar złego mamy potencjalnie 6 punktów straty do Atletico i 5 do Realu.
Dramat.

0

Pedri z udziałem przy 2 bramkach. Dziś jego wielki mecz!

0

@mekston Nie no winić Niemca trzeba za niewyćwiczenie skuteczności. Poza tym to Niemiec.

0

2 mecz z rzędu gra o wiele lepsza niż skuteczność.

0

@DiSBlaDE Na szczęście na murawie prezentuje się znacznie lepiej. Ale raczej widać tu dużo pracy zespołowej od tylnych formacji począwszy.
Zobaczymy, czy utrzymają tempo w 2 połowie, oby.

0

@Pawel13sz Flick do Bożego Narodzenia!

12

Bardzo słabo wygląda ta ofensywa na papierze. Brak dryblera, Lewy bez formy, Gavi po kontuzji i bez formy i zawodzący Fermin.
Nie widzę tu formuły na wygraną.

0

@draxidox Poproszę o całość wypowiedzi, kontekst i rok.
To Wasze szatkowanie i wyciąganie fragmentów, które pasują jest bardzo niskopodłogowe.
Czy imigracja w roku np.2018 musi mieć dokładnie ten sam charakter co w roku 2024? Czy sytuacja nie jest dynamiczna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?