1

@fcbarcafan19 Satrapy zawsze mają to samo w głowie, czyli urządzić sobie luksusowe życie, nawet kosztem zdewastowania własnego kraju.
Co trzeba mieć w głowie, żeby zrobić z własnego państwa poligon, a jednocześnie cieszyć się luksusami. To brzmi jak dwubiegunówka.

3

Gdyby nie ta moja służalczość wobec Niemiec mógłbym z czystym sumieniem kibicować dziś Barcy.

2

@Lola120 Takie wypowiedzi pojawiają się z reguły, gdy jest bardzo źle.

0

@Foton Czyli moje pytanie nie dotarło do Ciebie?

Powtarzam, co nas obchodzą wewnętrzne sprawy USA, które nijak nie mają wpływu na nasze życie? Zajmij się realnymi problemami na naszym podwórku, bo na to masz wpływ.

3

@Foton A dla Ciebie problemem są ułaskawienia w USA czy przestępców jak Kamiński i Wąsik w Polsce? Patrzmy na nasze podwórko - skrytykowałeś kolesiowo na naszym podwórku?

3

Znowu Real nie gra lepiej od rywala, strzela kuriozalnego gola i zgranie zaraz wygraną.
Jak ich tu nie nienawidzić

0

Przyjemnie patrzy się na bezkompromisowość Atalanty. Spokojnie strzelą kolejne bramki.

0

Śmierdzi kolejną bramką w meczu - kierunek nieznany

0

Mbappe ucisza LR po raz pierwszy

0

@Ghostface Ciekawe ile osób z doktoratem dałoby radę ogarnąć trenowanie zawodników w klubie. To wbrew pozorom bardzo ambitne zajęcie i nie takie rozrywkowe, jakby się mogło wydawać.

3

@Azazel_Pazuzu Trochę szacunku, egzemplarzu pyskatego gatunku

3

Jak widzę dzisiejsze mecze:

Dzisiaj Atalanta zagra z Realem w dziadka,
Bayer ogra Inter z ukradka,
Brest z PSV mam w dupie,
Brugge przejedzie się po Sportingu trupie,
Lipsk z Villą nie da ciała,
Przewaga PSG z z Salzburgiem będzie, ale mała,
Monachium spierze ekipę z Szachtara
Tyle ode mnie, nara.

2

@Arn3th Może dlatego, ze ewidentne jest to dla Ciebie przed ekranem z 30 powtórkami, których sędzia nie ma w czasie rzeczywistym

2

@KamQiX I oszukali na korzyść takich przebiegłych ludzi jak Ty

1

Żadnego karnego nie było, koleś się przewrócił a ten go nadepnął.
Chyba, że da się spowodować upadek leżącego

1

@Kengo To trener, który chce wskoczyć na wyższą półkę. Ma ambitne zadanie, ale sam jest ambitnym człowiekiem więc wybrał najlepiej.

Może wyprowadzić MU na prostą jak niegdyś Klopp Liverpool.

3

@malicinho To powiem Ci, że generalnie fabuła się nieco rozkręci, ale nie w stylu BB. To jest serial, którego klimat kupujesz albo nie. Jest jeden sezon, którego akcja dzieje się w stoczni i jest, wg mnie, fenomenalny, z bardzo charakterystycznymi postaciami.

A tak w centrum akcji jest the game. Bo tu nie chodzi o tempo, ale stan w jakim jest miasto. O tą toczącą je beznadzieję. I ja te motywy uwielbiam. Bardzo lubię też postać ćpuna-kombinatora.

The Wire i BB to dla mnie dwa arcyróżne, ale tak samo wybitne seriale.
Co ciekawe, wielu krytyków wyżej ceniło w BB początek, który Cię nudził, a nie dynamiczną akcję, która pojawiła się nieco później.

Nie wiem co doradzić. Ja uważam, że sezon ze stocznią mógłby Ci się spodobać, chyba, że całkowicie odrzucisz klimat tego serialu.

5

@FcPortoFan1999 Ja uważam, że Messi nie wniesie tyle co w poprzednim mundialu, zatem by odnieść sukces, bardziej musieliby przyłożyć się koledzy, a będą lepsi o 4 lata doświadczeń.
Plus brak di Marii, to kolejne osłabienie, bo on zawsze miał smykałkę by błysnąć w najważniejszych meczach.

8

Messi musi wytrzymać jeszcze 18 miesięcy żeby wziąć udział w Mundialu 2026.
To wydaje się coraz bardziej realne.

W każdym razie, w tej formie (całkiem niezgorszej) i biorąc udział w eliminacjach MŚ, rezygnacja Messiego z turnieju za jakiś czas byłaby zastanawiająca.

1

@malicinho Jeden z najlepszych seriali jakie powstały. A klimat miasta i tego getta oddany wręcz rewelacyjnie.

Może jesteś przyzwyczajony do współczesnego shitu, a może po prostu Ci ten serial nie leży, co się zdarza.

Ja oglądałem The Wire jak zahipnotyzowany.

1

@JoeBlack Mamy hit - produkt prawicowego kwiatu inteligencji.
Nikt z wyborców PO nie twierdził, że ceny spadną, ani, że będzie tanio ponieważ ceny prawie zawsze rosną. Jednocześnie nie wyklucza to faktu, ze hiperinflacja była w dużej mierze winą PiSu, po rządach których ceny były nie do zbicia.

Generalnie Twój rozum (potraktuj to jako komplement ode mnie) wymyślił coś czego nikt z wyborców opozycji nie sugerował, ale fajnie skłamać i podyskutować ze sobą i jeszcze zebrać 44 lajki od podobnie uczciwych.

0

@ProMILs Druga strona to Europejczycy, Wasza strona to obrońcy działalności przestępczej PiSu, Konfederaci również.

0

@pluszek Wszyscy w Warszawie umrzom. Czasku ich umrze.

1

@Recha_0684 Moje ego opisuje rzeczywistość, jestem zwyczajny jak kiełbasa, ale koledzy nie dojeżdżają nawet do przeciętnych wniosków.

3

@Commando @Prorokk Podziwiam Wasz brak zdolności analitycznych.
Pisowcy mogli wycofać się z przepisów łamiących prawo i kasa by wpadła.
Ba nie musieli łamać prawa.
Było sporo możliwości, by wykorzystać kasę, która do chwili obecnej straciła nieco na wartości.

Kasa nie czekała na Tuska - Wy macie tok rozumowania jak watażkowie z republik bananowych którzy łamią prawo, a potem dziwią się, ze są krytykowani bądź odsuwani, lub karani jak Polska zawieszeniem KPO.

Zachowujecie się jak niedouczony dzieciak z 7 klasy (czytaj pisowiec), który się nie przygotował do testu i twierdzi, że dostał pałę go ta wstrętna baba (czytaj Unia) nienawidzi, podczas gdy ocena była merytoryczna - nie spełniasz kryteriów, wypadasz z gry.

Na szczęście cywilizowana władza współpracuje z cywilizowaną Europą.
Zakładam, ze mój wpis Was przerasta.

0

@Majkel34 Tacy sami jak Ty z nich terroryści.

0

@Roobo @wpwelement a taki fejk od rana z przekłamaną informacją, już zweryfikowaną, może sobie tak wisieć na stronie?
Suchary nie, a fejki tak?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 Ja nie wiem czy w USA jest demokracja. Ja ich widzę, jako ustrój korporacyjny, a te zacofane wybory przez głosy elektorskie nie zmienią ogólnego obrazu tego najbogatszego kraju trzeciego świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?