0

@Mitch_Atleta On przeczytał ze zrozumieniem, Ty napisałeś niezgrabnie. Nie da z tego wpisu wywnioskować, ze bieda dotyczy szkolenia.

60

To jak prezentuje się City w tym sezonie, tylko podkreśla, że Złota Piłka trafiła we właściwe ręce. Gdy Rodri gra czasem się go nie widzi, ale gdy nie gra widzą to wszyscy.

1

Bardzo ładnie prezentuje się Barcelona na 2 miejscu w tabeli.

1

Dominacja duża, xG wysokie, ale mecz w wykonaniu Barcy średnio przekonujący.

0

@Messi1000000 Mecz ze wskazaniem na Bayern. PSG też kilka razy zagroziło.
Świetny mecz Comana, i wyższe xG Bayernu, ale generalnie nie było wielu groźnych sytuacji. Jest spokojnie, a gola strzelił po kornerze Kim.

0

@draxidox O narzeczonej? Baba herszt - lala jak się patrzy!

0

Komentarz usunięty

19

@Arden Ale trzeba oddać, że Kuba to jest błazen, a Bosak ma 100% racji.

5

O kurczę, zmarł Jan Furtok w wieku 62 lat. Pamiętam jeszcze jak w barwach GKS-u załadował Lechowi 2 bramki na Bułgarskiej przy pełnym stadionie.

Szkoda faceta. Niestety czas jest nieubłagany

0

@FcPortoFan1999 Nie, z reguły pracuję, a jeszcze dochodzi opieka nad członkiem rodziny po udarze.

4

Lech Poznań osiągnął średnią frekwencję na poziomie 29 102 widzów jesienią w PKO BP Ekstraklasie, grając na Enea Stadionie przy Bułgarskiej.

Jak informują przedstawiciele poznańskiego klubu, portal Transfermarkt oszacował, że Lech Poznań zajmuje 112. miejsce w globalnym rankingu klubów, obejmującym trzy
najwyższe ligi w każdym kraju na świecie

0

Wy macie przerąbanie na wypadek gdyby Barca nie wygrała dziś, mi jako fanowi Bayernu, pozostaje na pocieszenie oglądać pogrom PSG w Monachium.

12

@okiemtypera_lucaxx95 Czy jesteś konduktorem-gejem a jeśli nie to czy planujesz zostać?

1

@JimMorrisonFCB Oraz najbardziej ekstrawertyczny fan Ekstraklasy na świecie a nawet we Wszechświecie.

9

Zgodzimy się, że @okiemtypera_lucaxx95 to najbardziej ekstrawertyczny konduktor w Polsce?

0

@FcPortoFan1999 No ale na niemieckim zasiłku, o ile spełni kryteria niemieckości.

0

Jutro mecz ostatniej szansy dla Szkopa. Od początku mi się nie podobał. Nie nabrałem się na te mecze z Bayernem i Realem. To już nie są ci dawni Niemcy. Wszystko tam zeszło na psy, nie tylko Wurst, ale też trenerzy.

2

@Kgorecki2500 Zatem nie możemy obwiniać szeregowych chłopaków o to, że wroga trzeba było dobić, ścigając aż do Berlina.
Poniekąd przyznajesz, że wyzwolenie Polski bez Rosjan nie nastąpiłoby. Więc ci w sumie biedni i wcielani do armii siłą Rosjanie (często z oddziałami KGB ostrzeliwującymi ich z tyłu) są w jakimś stopniu naszymi bohaterami.
I tak z wielkim opóźnieniem i marionetkowym polskim rządem przez 44 lata, ale wyzwolenie stało się faktem. (edit: mam na myśli w 1989 roku)

Jeszcze pogdybajmy. Rosja jednak uznaje, że nie musi dobijać Niemców, zostawiając hitlerowców w Polsce. Czy w takiej bezrosyjskiej rzeczywistości Polacy doczekaliby się wolności?
Czy Niemcy byłby tak słabe by sam Zachód wykrwawiony wojną doszedłby pod Berlin i narzucił swoje warunki? Czy Niemcy wtedy nie broniliby się na Zachodzie skuteczniej?
Czy Rosja musiałaby się obawiać Hitlera po wojnie i Niemców stacjonujących w Polsce? Czas pokazał, że Rosja za parę lat stała się potęgą militarna.

Ja bym tak lekko tych pomników nie niszczył, jednak.

2

@Kgorecki2500 Ok. To wyobraź sobie, że Rosjanie zostają w domu i wypierają Niemców ze swoich terenów, pozostawiając ich okupację w Polsce.
Byłoby to korzystne dla Polski długoterminowo?

2

@Kgorecki2500 Dla mnie to wydobywanie z mózgów pisowców tego co ich wiecznie prześladuje.
Nie wiem, może się mylę, ale co byśmy mieli w Polsce dziś, gdyby mnóstwo chłopaków z Rosji nie zginęło w walce z Hitlerem?

7

4 trójki Stefka w finale olimpijskim przeciw Francji. Jeden z najlepszych występów w dziejach koszykówki w końcówkach spotkań, o ile nie najlepszy. Jeśli ktoś chce sobie odświeżyć:


2

@arasz1819 To był on? Czyli jest nie tylko ekspertem od demokratycznych kandydatów i przereklamowanej depresji?

5

A w lidze angielskiej ciekawie.
Pierwsi do zwolnienia to Amorim i Guardiola. Ciekawe czy się utrzymają.

0

@Aragorn33 Ale zamiótł kłamców pod dywan ten chłopak.

1

@Wasacz_ Kapitalne wideo - błazny tworzą błazeńskie treści. Aż mi ręce opadły, ale ich problemy to miód na moje serce.

2

@pt9 Mam dokładnie takie samo wrażenie. Czasami wydaje się, że dla niektórych kibiców ich zespół stanowi całe uniwersum piłkarskie. Sami gracze na Złota Piłkę a LM klęska za klęską.

6

Brutalna natura - modliszka zżera szerszenia, podczas gdy drugi szerszeń przegryza modliszkę na pół. Ciekawe, że działania drugiego szerszenia nie zniechęcają modliszki do zaprzestania zżerania pierwszego.


9

Całościowo patrząc na karierę Pedriego jest on na razie raczej rozczarowaniem, w stosunku do potencjału.
Na pewno trudno go rozpatrywać w kategoriach najlepszych piłkarzy na świecie, a bardzo wątpliwym jest by był rozpoznawalny w szerokim gronie kibiców.

Już dawno nie jest juniorem, i póki co bardzo daleko mu do podium Złotej Piłki.

0

@pt9 Dominika Wielowieyska - nie widzę u niej jadu.
Takie rozmowy bywają, gdy prowadzący nie pozwala gościowi mówić wszystkiego co chce i wygłaszać formułek. CZ pisowcami i w mniejszym stopniu konfederatami rozmowy tak wyglądają.

14

Bosak w studio zaczyna relatywizować wojnę na Ukrainie, czyli sugeruje, że Europa odpowiada za eskalację wojny.
A potem zdziwienie, że ktoś twierdzi, że Konfa jest proruska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?