Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fantastyczny Chłopiec Naprawdę coś ci ciężko dolega.
Oczywiście się nie wierzy, a za chwilę, fikołek bo ma się wierzyć.
Nie mogę mieć dwóch stanowisk naraz jednocześnie, sprzecznych ze sobą.
Tusk nie może spełniać obietnic PO bo nie ma władzy nad KO.
Przykład ustawa aborcyjna uwalona przez koalicjanta - czy przez ten beton to do ciebie dociera, czy nie? PO to nie KO jak pokazuje te przykład.
Wskaż alternatywę - jeśli nie rząd szanujący demokrację, to co?
Złodzieje i niszczyciele demokracji z PiSu, czy antyeuropejska, odrealniona i zacofana Konfederacja? Wskaż lepszy wybór - chętnie zagłosuję.
5
@arasz1819 Tosię nazywa przyznać niewprost, że nazwa PiS może budzić powszechne obrzydzenie w społeczeństwie.
0
@PatrykBarca Wiem, ale jak obstawiasz na początku - uda się, będzie przełamanie i United zagra kilka dobrych sezonów z rzędu? Ja uważam, że jeśli nie z tym trenerem, to chyba już z żadnym.
Zresztą już w 1 meczu możemy zobaczyć kilka nowych pomysłów, czyli wysoki, agresywny pressing i błyskawiczne kontry - tu może zobaczymy renesans formy Rashforda
0
@BorzyKrzys Niemożliwe te utwory wyczarowujesz. Czuję się wytransferowany do innych czasów
0
@escarabajo Szapoba tak się nie pisze. Dlaczego tak szkaluje język polski?
0
@PatrykBarca Dzisiaj debiut nowego trenera United. Przewidujesz radykalna poprawę gry, bo robotę w Sportingu wykonywał wspaniałą?
1
Ale kontra Southamptonu na 2:1. Trzech na pięciu kompletnie wykołowali defensywę the Reds.
0
@Kubsoleon Nie, wynik juz się nie zmieni
1
@Sulimo Koszmarna jest ta papszunówka
0
@KanapkaFCB Przekręcił ci się wzrok, karny prawidłowy bo noga na linii pola karnego.
1
@Kapitan hawk W sensie, że już umarł politycznie?
0
@panczo No właśnie - ustawa jest zbyt mało innowacyjna - dzięki za to spostrzeżenie.
0
@Fantastyczny Chłopiec Czyli jak politycy dowolnej partii obiecują w trakcie kampanii, to się im nie wierzy.
Czy to wasze łepetyny tak przerasta?
3
Życie jest przewrotne. Klopp przez 8 sezonów użerał się z Guardiolą i nie mógł za bardzo doczekać się zniżki formy City.
Obecnie Slot przejął Liverpool i już w jego 1 sezonie urzędowania Pep zalicza epicki, wręcz niewyobrażalny zjazd.
0
@Mezocyklon87 Chciałbym, i wtedy dawać facetów do żłobków, opieki nad starszymi, sprzątania itd.
0
@quest93 Mi regulacja ograniczająca prędkość w obszarze zabudowanym podoba się bardzo i nie uważam, że jest zła.
0
@pt9 Na uniwerku przejrzystość punktową łatwo osiągnąć, w związkach sportowych trudno o taką klarowność.
0
@BorzyKrzys Możesz mnie tak nazywać - ja siebie uważam za demokratę. Kiedyś myślałem, że demokratą może być konserwatysta i też tak było do czasu.
Ale po 2015 słowo konserwatysta tak spsiało i zeszczurzyło się w Polsce, że trudno mi o szacunek.
Np. na LR widzę mnóstwo wpisów Konfederatów, których nijak nie idzie odróżnić od propagandowego przekazu dnia pisowców, a to pewnego rodzaju upadek.
Zresztą mamy umiarkowany konserwatyzm europejski, od którego są 2 wyjątki - w Polsce i na Węgrzech. Te kraje reprezentują konserwatyzm skrajny, dla mnie skundlały, zawierający pogardę dla podstawowych praw kobiet, wręcz mizognizm, zgniłą religijność i pseudopatriotyzm hasełkowy.
Bardzo chciałbym pogadać sobie z konserwatystą na tej stronie a nie radykałem, ale tu bardzo trudno takich znaleźć.
0
@pt9 He, he - skąd ten pesymizm? Żeby coś zmienić, trzeba zmieniać, a nie tkwić w tym samym zatęchłym bajorze.
Jest niedobrze, więc nie róbmy nic -to proponujesz?
0
@Eqeminiv Zasugerował:
"A tak na poważnie to od 1 stycznia polski sport zacznie się zwijać" - jest jasnym przesłaniem, że z większym udziałem kobiet zwiąże się upadek polskiego sportu.
0
@draxidox Moim zdaniem w obu przypadkach powtarzasz oklepane frazesy, które są w modzie u konserwatystów, a jak wiesz nie uważam ich za zdolnych do uczciwej ani pogłębionej analizy.
Lubicie karmić się mitami, a nie faktami. Tacy już jesteście.
Jak z obietnicami Tuska - on obiecywał w imieniu PO a nie KO, a rządzi KO.
Poza tym, powtórzę jeszcze raz, w obietnice wyborcze wierzą tylko myśliciele spod budki z piwem, a nie ludzie znający się na mechanizmach polityki.
2
@KamQiX Tak to rozumiem. Wtedy 30% czyli 3 miejsca trafiają do facetów.
Jednak mnie to nie martwi, 70% kompetentnej załogi zrobi różnicę.
Inna sprawa, że jest to przykład mocno hipotetyczny, bo nie ma chyba takich skrajności, że jedna płeć proponuje samych geniuszy, a druga same głąby.
Moim zdaniem, alarmistyczne tony są przesadne,
0
@barcelonaLM Uff. Co za wspaniały mąż stanu.
3
@barcelonaLM Tak możemy gadać, Ty o jednym a ja drugim.
0
@Roobo Czyli 70% dla facetów to mało i mogą czuć się dyskryminowani?
A z tych 30% kobiet 1/3 to ślepe, 1/3 kulawe a 1/3 niespełna rozumu?
Przypomnę Ci, że PZPN obsadzony przez kompetentnych facetów, jest w 100% odpowiedzialny za afery korupcyjne i tragiczny poziom polskiego futbolu ligowego.
Jak mam bronić takiego towarzystwa, to wolę spróbować czegoś innego. Gorzej już być nie może, panie Roobo - samcu i sigmo.
6
@arasz1819 Ja naszego konserwatywnego kolegę akurat lubię, bo jest w przeciwieństwie do wielu konserwiaków spokojny, ale poglądy jeżą włosy na skórze. Przed chwilą dowiedziałem się od niego o niezależności Dudy - oni to piszą na poważnie.
0
@barcelonaLM Zawsze wzrusza mnie przywoływanie wet Dudy, po tym jak rozpieprzył system prawny i wiele aspektów ustroju demokratycznego w Polsce.
Było załóżmy 20 ustaw, które Duda miał obowiązek zawetować, zawetował dwie, a Ty podniecasz się jego niezależnością. To dramat waszego konserwatywnego kupowania takich bzdur pod publiczkę.
To tak jakbyś chwalił przekupionego sędziego, że uwalił 2 mafiosów, przymykając oko, że bezpodstawnie wypuścił 18.
0
@draxidox Nigdy nie było i nie będzie tak samo jak z Dudą bo Duda to człowiek zniewolony i całkowicie podległy. Duda to przypadek wyjątkowy, a że konserwa na LR tego nie rozumie, to nic nie poradzę.
Dlatego konserwatywne zdanie nie wiele dla mnie znaczy.
Czego oczekujesz? Że Trzaskowski będzie konsultował decyzje z Kaczyńskim i Mentzenem?
13
@barcelonaLM O naiwniaku. Bezpartyjny Nawrocki i Ty dałeś się tym nakarmić?
0
@pt9 Ma przynieść zmiany w myśleniu samych facetów. Mizoginizm i traktowanie kobiet jak podludzi w wielu związkach sportowych są wręcz wrośnięte w te środowiska.
Taka ustawa będzie miała znaczenie otrzeźwiające na wielu samców.