Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Szybko zapomniałeś Kaczora z jego "mój ból jest większy niż Twój". Podstawa jest piękna by go przeczołgać, nie wiem jaki będzie wyrok, pewnie żaden bądź symboliczny, ale trafiło na wyjątkową kanalię, która innych ludzi ma za nic, bo jak nazwać wypuszczenie przez Kaczora Macierewicza, który srał, szczał i rzygał na uczucia osób, których bliscy zginęły w Smoleńsku?
1
@Ryoumen Błędna diagnoza - paliwo wyborcom PiS daje ich nieuctwo, zawsze niskie standardy w życiu publicznym, gen sekciartwa i slepa lojalność nie wobec państwa, a konkretnej partii.
Twój wpis brzmi tak, jakby PO musiało coś robić by ten stan napędzać, a to nieprawda. Kaczor karze - sekta wykonuje.
1
@SeWo77 Najgorszym prezydentem jest Duda, Lech Kaczyński nie był taki zły i szanował prawo.
2
@Mitch_Atleta Gdy pisizm ci wejdzie do głowy za mocno i wszystko jest aferą PO.
1
Komentarz usunięty
13
Ten opis jest nieadekwatny: "Bez oceny. Grał za krótko". Powinien być zastąpiony przez "Bez oceny. Nic nie wniósł"
No bo jeśli w ciągu 8 minut Gavi strzeliłby 2 gole dające wygraną, nagle nadawałby się do oceny, a przecież grał dokładnie tyle samo czasu.
9
@barcelonaLM Piękne odwrócenie kota ogonem. Winny ten, który nazywa aparatczyka pisim trolem, ale ten, który używa wyrażenia wymyślonego przez pisią propagandę przy wsparciu długopisa, po okradaniu państwa między październikiem a grudniem 2023, to przyzwoity człowiek, nie dążący do tworzenia podziałów.
Miał rację kolega arasz, że Twoje wpisy o polityce są na dramatycznym poziomie.
Na marginesie, żaden nawet najbardziej pojeb**y twór polityczny w Europie, nie nazywa swoich oponentów kolacją + haniebne skojarzenie, co świadczy jak nisko stoczył się PiS. Razem z nim ten wyżej Crisscośtam a Ty z nimi.
PS. zaznaczam, że odnoszę się tylko do polityki
0
@Trojanek23 Jakkolwiek nie czytać, masz problem z logiką.
Znasz poglądy Dudy teraz. Zatem logicznie rzecz biorąc możesz do niego porównać Dudę sprzed 1 prezydentury, albo Trzaskowskiego po minimum 1 jednej prezydenturze. Inaczej Twój wywód jest niedorzeczny.
Z klasyki konserwatysty czyli Ciebie - szacunek do prawa nie zasługuje na szacunek. Polska B i #mimowszystkoduda
1
Od tej pory będę zgłaszał wszelkie naruszenia godności Mbappe na LR. Nauczycie się szacunku do czarnej perły z Madrytu.
1
W poniedziałek Flick był do zwolnienia, dziś śmiało można przedłużać kontrakt do 2030 roku. W razie czego w następny poniedziałek będzie znowu do zwolnienia.
2
@Trojanek23 Ma jeden wielki atut - nie należy do sekty, która zaprowadziła bezprawie w Polsce i sprywatyzowała bądź zniszczyła instytucje państwowe.
Zatem będzie można odwrócić część patologii jakie obecnie obowiązują i do których przyczyniał się obecny długopis Duda.
Poza tym dołączam się do wyśmiania Twojego kłamstwa, że znałeś poglądy Dudy przed jego wyborem. Nie znałeś, nikt nie znał.
1
Demencja atakuje!
4
A kawał francuskiej cholery jak grał przeciw Messiemu to musiał dwa karne wykorzystać.
8
W weekend jeszcze Girona powtórzy wynik Bilbao z Realem i będzie podwójne combo Madrytu. Oby.
0
@Roobo Bredzisz jak wzorcowy oszołom. I jak z taki dyskutowac?
0
@Roobo Z mojego wpisu rzeczywiście to wynika, że należy się cieszyć i nic nie robić. Jeszcze coś wyczytałeś czarnoksiężniku?
5
@Ricardinio14 A pomyśl, że w Polsce na tle wielu krajów wcale nie jest tak źle.
0
@MesQueUnClub_87 To ja Ci na to powiem, że gdyby nie było tam Yamala jak w poprzednich meczach, nikt tej piłki by nie stracił i nie byłoby gola.
Skrzydłowy ma robić zadymę, a czasami z tej zadymy wychodzi taki gol jak ten po stracie.
A oceny mają wartość pomocniczą, gdyby nie Yamal, Raphinhi przy golu 2 i 3 by nie było. Zatem podajemy notę Raphy, którą mocno zbudował Yamal.
0
@maroon Jaką drogę wybrał, bo nie rozumiem o czym piszesz.
0
@MesQueUnClub_87 Udział w 4 akcjach bramkowych vs nie zagrał na wybitnym poziomie.
Cos mi się tu kłóci.
0
Nie ma Yamala, nie ma zespołu. 17-latkodependencja dziś udowodniona w praktyce.
2
@Pedri16Future Kolego, on ma dopiero 17 lat, Messi też nie od razu stał się goleadorem.
6
@Pawlak1992 Dlatego nie mieszka w parterówce, tylko willi.
5
Barca wygrywa, ale wrażenie jest takie, ze jest rozklekotana. Barca wyprowadzająca piłkę od bramki tracąca ją po 3 kopnięciach? I to nie raz? Nie rozumiem.
5
@Commando Sprawność intelektualna nie ta, a jednak młodemu samcowi w primie musiałem uświadomić ile kosztowało podtrzymywanie trupa.
Plus ile by można oszczędzić teraz gdyby poczynić pewne inwestycje w przeszłości. Mało coś bierzesz pod uwagę.
8
@Commando To wszystko co piszesz, ładnie brzmi, ale ciekawe czy uwzględniasz miliardy złotych wpompowane w kopalnie od lat 90-tych gdy nie trzeba było ponosić unijnych opłat.
Jakakolwiek dyskusja z pominięciem wielu miliardów dokładanych przez obywateli co rok od kilku dekad i bez dopisywania ich do cen węgla, jest przekłamaniem i hołdowaniem światowi dinozaurów energetycznych.
Nie mówiąc o kosztach zdrowotnych, leczenia, dopłat do wszelkiego rodzaju przywilejów górniczych itp.
Wezmę wycinek z money.pl z roku uwaga, uwaga roku 2014:
"Premierzy polskich rządów na ratowanie branży przeznaczyli już ponad 170 miliardów złotych. Składają się na to wszyscy Polacy. Biorąc pod uwagę dotacje z lat 1990 - 2012, każdy nas dorzucał do rent i emerytur górników 76 złotych
rocznie. Z kolei 78 złotych wspierało restrukturyzację kopalń. Łącznie każdy Polak na górnictwo przeznacza... 1876 złotych. Rocznie."
Zatem? Można traktować Wasze wyliczenia poważnie, czy jesteście jak dziadersy, które nie potrafią zauważyć, że zmieniają się epoki, podobnie jak niesprawczy i zacofani polscy premierzy?
Ci premierzy to jeden po drugim kompletnie bezmyślni i nie myślący perspektywicznie ludzie. Wydawszy tyle kasy na trupa węglowego, Wy jeszcze przebijacie "błyskotliwość" polskich premierów, tyle, że jesteśmy w roku 2024.
6
Ewentualna dzisiejsza wpadka będzie oznaczać, że Hansi stracił panowanie nad tym co się dzieje z zespołem.
W moim przekonaniu, Hansi nie wykorzystuje potencjału technicznego zawodników by zyskać kontrolę nad meczem przez nieco większe posiadanie. Gra w dwa ognie popłacała do czasu, ale taka strategia to broń obosieczna.
Chyba wszyscy się zgodzą, że nawet mecze z Realem czy Bayernem wygrane zdecydowanie, przy nieco mniejszej odrobinie szczęścia mogły się zakończyć inaczej.
No to teraz widzimy, że co się dzieje, gdy zawodnicy nie biegają w zwartym bloku, a przy akcjach rywali nie ma spoalonych.
Jeśli dziś od początku meczu, zobaczę, że znowu gramy w 2 ognie ,i będzie gonitwa w obie strony murawy, to jasnym będzie, że Flick nie umie zaradzić problemom.
0
@MessiForeverTheBest Ja pierdo*ę, wiem, że to już było, ale ponownie oniemiałem. Nie do opowiedzenia słowami.
A konserwatywne betoniarstwo powie, że nic sie nie zmieniło.
0
@Eric_Abidal_22 Język faktów, a nie bait.
8
Tenisistka, sportsmenka, oszustka - proszę państwa, oto Iga Świątek.