0

@MesQueUnClub96 sa również wyszukiwania typu : "Czy mu się podobam?"

0

@ViscaBarca123 ciekawe ile będzie trzymał

0

@ViscaBarca123 o to super , ten ze stali nierdzewnej?

1

@dontripe świetna muza

1

@kerouac h hehe

0

@ViscaBarca123 jestem niestety zmuszony ponownie zapytać :)

2

@kerouac dziwne, dziwne. Ciekawe kto za 100 lat będzie na LR tzn.tu siedział.

0

@Transu96 Sorry , nie jestem Fanem powielanie czy otwierani nowych wątków , ale nie zawsze mam siłę cofać się kilka godzin .

Ps biznes dobry

0

@Janiama a w sumie miałem się p pytać- często mówi się, że ten czy tamten to drewno np Rakitic czy John Carew . Ale czy to jest tylko porównanie do tych geniuszy techniki , czy rzeczywiście zawodowy pilkarz może być drewnem ?
Trzeba też ustalic , co to naprawdę znaczy

0

@Janiama robił także wrażenie na żywo?

Ps z papieroskiem to do Barcy

0

@Janiama lepsze uderzenie - Basler czy Brehme?
Z tego co kojarzę , to Basler Ma ego na poziomie Romario i wygaduje rzeczy podobne do Snijdera.

0

@Janiama Ale ludzi przypomniałeś. Kuka dobry był, Brehme też - taki zimy egzekutor , chociaż obrońca .

0

@AlvaroHanso nie wiem, bo nie gram. Boje się grać, bo bardzo się wciągam.

1

@MensculinVeB był (bo go po tym wywalilli ) komentatorem HOL Sky . Po wywiadzie niemieckiego trenera Heraclesa Wormutha , Van Basten krzyknął - Sieg Heil.
Holendrzy i Niemcy - dziwna miłość

1

Dalsze konsekwecje dla Van Bastena po jego nazistowskim żarciku .
EA Sports syne gejm usunęło go z symulacji Fifa 20.
Prawda to , gracze ?

1

@ksobi tak Rapinoe na 3 - Bronze :)

0

@kuz pionierzy kosmosu w zasadzie niczym się nie różnią od Columba, Humboldta czy Vasco da Gamy

1

@Kapitan hawk albo pani Grodzka vs Pawłowicz

1

@ksobi Rapinoe to akurat wygrała ;)

1

@Avada Kedavra copy And paste

0

@NGTRX no Eurowizja normalnie.

1

@Rewolucja123 ja jestem Roman Janusz Riquelme.

0

@sebasek99 nie znałem, bardzo przyjemnie się to oglądało. Fajna atmosfera.

1

@Rewolucja123 czyli -Luis - Leo
BarcaInfo VVD, a Socjopata CR7?

1

@Danny Gaucho naprawdę zrobiliśmy temat z niczego - plotek. @Odesseiron akurat tutaj na rację.
O polityków powinniśmy się martwić i o siebie czy znamy języki.

Wiele hałasu o nic.

0

@Bartek22 cos w tym jest

5

@MESSIah16 brakuje jednak tej truskaweczki czyli znajomości angielskiego. Pewnie gdyby znal, to byśmy w Lpoolu nie przegrali.

0

@Bartek22 Co mnie zdziwilo w PB, to to, ze mimo wielu bardzo dobrych odcinkow zdarzaly sie tam dluzyzny. Sherlock niezbyt mnie wciagnal - chciaz lubie UK, BBC i glowych aktorow.

0

@SZYCHA0005 nie za mlody?

0

@Kapitan hawk Wiem, ze w BRA toczyla sie powazna dyskusja na temat tego, czy aby to Neymar nie jest ich najlepszym graczem w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?