Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cochise pamietna scena. Zal mi bylo Doaksa, bylo wiadomo, ze Deksiu sie z tego wywinie.
8
Z cyklu: slynne cytaty. Rok 2019, grudzien.
"Nie jesteś drugi, jesteś wielki".
@BarcaInfo do @Danny Gaucho
3
@Kapitan hawk Sting -dobry grajek. Pewnie jego Fragile bedzie w kolejnej Trojkowej Liscie Wszechczasow.
A moze by tam na Bilinskiego zaczac glosowac, Blekitne Nimfy?
1
@dontripe moze nie patetyczne, ale mega sie tego slucha.
2
@Coutinho007 cieplej .
1
@NeroTFP a co z tej klasyki?
1
@dontripe nope
1
Ktory to rok?
Całkiem niedawno opisywaliśmy w tym miejscu kartę pozwalającą odbierać program telewizyjny na monitorze komputera. Fińska firma Skyvision poszła inną drogą, umożliwiając swą kartą odbiór sygnału z komputera PC na zwykłym telewizorze.
Dzięki karcie PAL/VGA Video Conversion Card można będzie wykorzystywać telewizory przy różnego rodzaju prezentacjach, demonstracjach i spotkaniach szkoleniowych.
W karcie zastosowano filtr usuwający migotanie, powstające zazwyczaj przy konwersji obrazu z VGA na PAL. Sygnał do prowadzany jest przez złącze EURO daje stabilny obraz o wysokiej jakości, pozwalający odczytać nawet niewielkie litery.
Dodatkowym udogodnieniem oferowanym przez kartę jest możliwość nagrania przygotowanej komputerowo prezentacji na taśmę video.
Maksymalna rozdzielczość, z którą karta potrafi pracować to 640 x 480 punktów w 256 kolorach.
1
@kerouac lubie.
1
@DaPi U Pershinga bys dlugo nie popracowal. Za malo spostrzegawczy jestes.
1
@kerouac no wlasnie cos takiego
1
@Cochise Jak moglem o Fargo zapomiec.
1
Jakies przejmujace utwory, tak gdzies na granicy patosu?
Cos dzis za mna Signal to Noise chodzi.
1
@Cochise Tu jest Dexterewicz.
Absolutnie - serial ma wiele rozkmin i glebi, no i pare fenomenalnych sezonow.
1
@Cochise Pisalismy kiedys o Deksterewiczu?
1
@Cochise Jeszcze czeka na swoja kolej.
Aaa zapomnialem - Dextera tez moge czesto ogladac.
1
@Cochise czasem po prostu cos nie podchodzi. Ja tak mialem z Peaky f***** Blinders. Dotrwalem do konca, ale mozolnie. W sumie nie moge temu serialowi niczego zarzucic (a nawet wiecej - byly wspaniale momenty) swietnie zrobiony, gesty klimat tamtego okersu itd, ale jednak nie mam ochoty ogladac go kolejny raz, a to jest u mnie miara, czy cos bardzo lubie czy nie. Tak mialem z BB, Better Call Saul, The Wire, Przystanek Alaska, Twin Peaks, Star Treki, Pitbull, Alternatywy 4 itd.
3
Wiadomo, ze Niemcy i Holandia to wielka szalona milosc pilkarska.
Ostatnio Marco Van Basten "heilowaj" na widok niemieckiego szkoleniowca, a kiedys nasz ukochany Rijkaard bawil sie w Lame.
2
@Cochise Teraz masz duzy problem, bo mocno negatywnie sie nastawiles i byc moze bedziesz sam siebie chcial przekonac o slusznosci decyzji.
Moim zdnaniem warto ogladac - nawet postacie (postaci?) irytuajce jak zona Hanka, maja swoje dobre moment. Skyler oczywiscie tez..... oj Quicken oj Quicken.
Praktycznie nie ma dla mnie slabych punktow, z tego co pamietam jeden odcinek byl nudnawy, reszta od samego poczatku mnie wciagnela.
4
Maradona (Karpat).
1
@Cochise Posluchaj swojej "baby" - Mega sie zdziwie, jesli Ci nie wejdzie, ale jest oczywiscie taka mozliwosc. Dextera lubiles, ja tez. A co jeszcze?
A najlepiej to od razu zabierz sie za The Wire.
2
@NeroTFP @JohnA tak to skandal, teraz wiem, co czuje Ronaldo ;)
0
@kerouac ale dół, że na podium nie będę .
Ustawione pewnie.
0
Program Sonda i polski samochód elektryczny.
0
@ViscaBarca123 i dobrze trzyma ?
1
@ViscaBarca123 i termos ?
2
@ViscaBarca123 obecnie popijam Krausa i El Moncayo oraz Pajerito - długo popiję , bo naprawdę dużo kupiłem , a raczej dostałem w prezencie.
@Adran360 też lubię te marki
0
@Socjopata myślałem, że coś wypłynęło ...
3
@macio_944 zdecydowanie zbyt szybko odszedł
0
@Zieliniak z Cejlonu bardziej