1

@Cochise pamietna scena. Zal mi bylo Doaksa, bylo wiadomo, ze Deksiu sie z tego wywinie.

8

Z cyklu: slynne cytaty. Rok 2019, grudzien.

"Nie jesteś drugi, jesteś wielki".
@BarcaInfo do @Danny Gaucho

3

@Kapitan hawk Sting -dobry grajek. Pewnie jego Fragile bedzie w kolejnej Trojkowej Liscie Wszechczasow.
A moze by tam na Bilinskiego zaczac glosowac, Blekitne Nimfy?

1

@dontripe moze nie patetyczne, ale mega sie tego slucha.

2

@Coutinho007 cieplej .

1

@NeroTFP a co z tej klasyki?

1

@dontripe nope

1

Ktory to rok?

Całkiem niedawno opisywaliśmy w tym miejscu kartę pozwalającą odbierać program telewizyjny na monitorze kom­putera. Fińska firma Skyvision poszła inną drogą, umożliwiając swą kartą od­biór sygnału z komputera PC na zwy­kłym telewizorze.
Dzięki karcie PAL/VGA Video Conver­sion Card można będzie wykorzystywać telewizory przy różnego rodzaju prezen­tacjach, demonstracjach i spotkaniach szkoleniowych.
W karcie zastosowano filtr usuwający migotanie, powstające zazwyczaj przy kon­wersji obrazu z VGA na PAL. Sygnał do­ prowadzany jest przez złącze EURO daje stabilny obraz o wysokiej jakości, pozwa­lający odczytać nawet niewielkie litery.
Dodatkowym udogodnieniem oferowa­nym przez kartę jest możliwość nagrania przygotowanej komputerowo prezentacji na taśmę video.
Maksymalna rozdzielczość, z którą karta potrafi pracować to 640 x 480 pun­któw w 256 kolorach.

1

@kerouac lubie.

1

@DaPi U Pershinga bys dlugo nie popracowal. Za malo spostrzegawczy jestes.

1

@kerouac no wlasnie cos takiego

1

@Cochise Jak moglem o Fargo zapomiec.

1

Jakies przejmujace utwory, tak gdzies na granicy patosu?
Cos dzis za mna Signal to Noise chodzi.


1

@Cochise Tu jest Dexterewicz.


Absolutnie - serial ma wiele rozkmin i glebi, no i pare fenomenalnych sezonow.

1

@Cochise Pisalismy kiedys o Deksterewiczu?

1

@Cochise Jeszcze czeka na swoja kolej.
Aaa zapomnialem - Dextera tez moge czesto ogladac.

1

@Cochise czasem po prostu cos nie podchodzi. Ja tak mialem z Peaky f***** Blinders. Dotrwalem do konca, ale mozolnie. W sumie nie moge temu serialowi niczego zarzucic (a nawet wiecej - byly wspaniale momenty) swietnie zrobiony, gesty klimat tamtego okersu itd, ale jednak nie mam ochoty ogladac go kolejny raz, a to jest u mnie miara, czy cos bardzo lubie czy nie. Tak mialem z BB, Better Call Saul, The Wire, Przystanek Alaska, Twin Peaks, Star Treki, Pitbull, Alternatywy 4 itd.

3

Wiadomo, ze Niemcy i Holandia to wielka szalona milosc pilkarska.
Ostatnio Marco Van Basten "heilowaj" na widok niemieckiego szkoleniowca, a kiedys nasz ukochany Rijkaard bawil sie w Lame.


2

@Cochise Teraz masz duzy problem, bo mocno negatywnie sie nastawiles i byc moze bedziesz sam siebie chcial przekonac o slusznosci decyzji.
Moim zdnaniem warto ogladac - nawet postacie (postaci?) irytuajce jak zona Hanka, maja swoje dobre moment. Skyler oczywiscie tez..... oj Quicken oj Quicken.
Praktycznie nie ma dla mnie slabych punktow, z tego co pamietam jeden odcinek byl nudnawy, reszta od samego poczatku mnie wciagnela.

4

Maradona (Karpat).


1

@Cochise Posluchaj swojej "baby" - Mega sie zdziwie, jesli Ci nie wejdzie, ale jest oczywiscie taka mozliwosc. Dextera lubiles, ja tez. A co jeszcze?

A najlepiej to od razu zabierz sie za The Wire.

2

@NeroTFP @JohnA tak to skandal, teraz wiem, co czuje Ronaldo ;)

0

@kerouac ale dół, że na podium nie będę .
Ustawione pewnie.

0

Program Sonda i polski samochód elektryczny.


0

@ViscaBarca123 i dobrze trzyma ?

1

@ViscaBarca123 i termos ?

2

@ViscaBarca123 obecnie popijam Krausa i El Moncayo oraz Pajerito - długo popiję , bo naprawdę dużo kupiłem , a raczej dostałem w prezencie.
@Adran360 też lubię te marki

0

@Socjopata myślałem, że coś wypłynęło ...

3

@macio_944 zdecydowanie zbyt szybko odszedł

0

@Zieliniak z Cejlonu bardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?