0

@Danny Gaucho Trzeba jeszcze przypomiec o wspanialym graczu Patrice Loko.

2

Tanczac w Ciemnosciach czy Slepnac od Swiatel?

0

@ViscaBarca123 Gdzies czytalem, ze od dziesieciu miesiecy nastukal 43 gole, ale nie wiem czy pewnik, a liczyc mi sie nie chcialo. CL i puchar do tego pewnie liczyli

2

@lucas/catalan czekamy .

1

@tristan87 chyba sredni pomysl. Nagonki sa tutaj czesto. Kilku na jednego. NIe mowie, ze ten jeden jest bez winy, ale to niezbyt zdrowe.

0

@tristan87 no i wszystko wyjasnione

0

@tristan87 Czyli chciales byc w kategorii Atencjusz?

0

@tristan87 Podeslac klasyk z instukcja do ignorowania, czy jestes sado - maso?`

1

@tristan87 wcale nie

5

@Avada Kedavra To kazdy, ktory tu pisze :)

5

W ZP LR powinno byc wiecje kategorii. Moim zdaniem klasa dla siebie jest @Persyfl i @sebasek99 - i tu kategoria dyskusje / nie do przegadania - nawet gdy nie maja argumentow potrafia prowadzic dyskuje tak, ze czlowiek musi odpuscic. W sumie tylko pewien wysoko postawiony wojskowy potrafil z nimi dyskutowac. @Cochise tez dobrze argumentuje, ale nie w nieskonczonosc.
Spamerzy muzyczni to kolejna kategora (you got me).
Plotki / ploteczki - tu akurat nikt nie przychodzi mi do glowy.
Inne sporty,
Gry
Nie zdradzajacy swojego zdania (lub rzadko) np. na tematy polityczne - @BarcaInfo @Danny Gaucho
Fajne laski - @lucas/catalan
Co tam jeszcze?

0

Znajoma Jesieniara mi wlasnie podeslala i pytala, czy te mlodsze Jesieniary go uwielbiaja.


0

@Janiama zal mi jej zawsze było

1

@sebasek99 tarapaty - hmmm

0

@kerouac a co ja paproch jakis , smiec , też mam swoją planetę ;)

Ogólnie pisałem , ale Ciebie nie mieć na myśli
Każdy ma nowe wątki na sumieniu

4

@Katalonbar ten drugi to nie mecz

0

@Odesseiron oby tylko poziom trzymali

8

@Bartek22 oraz - "poratuje ktoś linkiem na priv"

2

@ViscaBarca123 potwierdzone
Must watch
@kamilo0066

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

37

@Robertinho Najczęściej oznaczana użytkowniczka / użytkownik.

Edit @Robertinho kto najczęściej wstawia nowe wątki (wychodząc poza już trwająca dyskusje) oraz nie czyta nawet 5 postów niżej.

#prawoJazdyLR

0

@Kidd w Belf(e)rze też chyba grała .
U mnie Cielecka wzbudza emocje :)

0

@Kidd sam tytuł już zachęca

0

Belfer czy Wataha?

1

@SeeleyBooth to może jednak kafejka tam za rogiem biała, nie taka wcale zła i oddalona ?

0

@Nano22 też. .

2

@OzzyFCB święta racja.

0

@Serek będzie potem jakies podsumowanie - konkluzja?

0

@Nano22 ja bardzo compueste lubię, ale głównie latem (potocznie w lato )

2

@Nano22 a znasz Colon Compuesta?
@Avada Kedavra ja już się boje kogokolwiek o oznaczać, bo @shinthps nas tu zaraz rozjedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?