0

Nazwiska niby nie grają, ale tu są.


0

@koksik2700 raczej żartobliwy pstryczek ten tweet.
Czarzasty chyba najbardziej Zandberga sie boi.

10

Pan Zandberg obchodzi urodziny.


0

Z okazji 26 rocznicy śmierci F. Zappy
"Yo Mama"


0

@Socjopata Koszulka jest do wygrania? O w morde, gdybym wczsniej wiedzial.

1

@JimMorrisonFCB Aimara to naprawde szlo ogladac. Fajan paka.

2

@Danny Gaucho Kiedys nienawidzilismy grac przeciwko nim.
Slowo klucz - Lopez (El Piojo)



@bias raczej chodzi o kluby w dolku - mniejszym lub wiekszym, ktore kiedys cos znaczyly.
Ciekawy jest natomiast klucz oznaczania uzytkownikow przez @Danny Gaucho .

7

Nie trzeba wcale aborcji, kosciola, LGBT, Realu Madryt, polityki czy innych drazliwych tematow by ludzie sie naparzali. Robimy to od zarania dziejow i tak zostanie. Czlowiek - istota z natury konfliktowa.

6

Malo prawdopodobne, bym nie wygral ZP, ale gdyby tak sie stalo, to mam juz przygotowana mowe:

"I to wytrzymamy, wszystko wytrzymamy. Pogardzili, kazden sie wykosztowal jak na wesele, liczyc - sama wodka ile kosztowala?
Ja zaplace, ja wszystko zaplace, dla mnie to jest pestka! Ktos mnie oplul z La RAmbli, a to boli, a to piecze!
Co ja jestem, smiec, paproch, gnoj jakis, nie godzien Redakcji reki usciskac?
Ja tez mam glowe i mozg mam, serce swoje i planete swoje mam, nie gorsze od innych planet i gwiazde swoje Slonce, ja tez jestem kosmita, tez uzytkownik. Ja tez odpale kurna, Chociaz lzy mi same plyna z oczu!"

1

@BarcaInfo W "Kropce nad i " byłeś 3 razy w tygodniu, to jakie mamy z Tobą szanse?

4

4

4 grudnia 1993 roku w LA zmarl Frank Zappa.

Geniusz, wizjoner, wyprzedził swoje czasy. Uchodził za ekscentryka, bo w nosie miał muzyczne konwenanse i zasady, ale prywatnie był zwykłym rodzinnym facetem. Łączył rock z jazzem, awangardą, klasyką czy popem, mieszając akademicką powagę z humorem i absurdem. Szydził z polityki, religii, popkultury. Jego wielkim fanem był Václav Havel. Ma na koncie 100 albumów, w tym 40 wydanych już po śmierci na raka prostaty. 4 grudnia mija 26 lat, od kiedy nie ma z nami Franka

Zappa był kompozytorem, gitarzystą, producentem, autorem tekstów i twórcą musicali oraz filmów. Jego dyskografia obejmuje 100 płyt, w tym 40 wydanych pośmiertnie
Jako artysta wyprzedził swoje czasy, łączył różne gatunki, a wiele z nich parodiował. Nie uznawał żadnych świętości
Stanowczo zaprzeczał najbardziej popularnej plotce na swój temat, mówiącej o tym, że kiedyś zjadł na scenie własne fekalia
W przyszłym roku hologram artysty wyruszy w trasę, która obejmie 100 koncertów
Frank Zappa nie bez kozery uchodził za jednego z najoryginalniejszych muzyków i kompozytorów XX wieku. Z pełną swobodą poruszał się w obrębie wszelkich możliwych gatunków, z rockiem, jazzem i muzyką klasyczną na czele (także barokową i renesansową). Jego kompozycje charakteryzowały się wyjątkowo skomplikowaną strukturą, trudnym do ogarnięcia przez amatorów metrum, osobliwymi harmoniami i wyrafinowanymi partiami instrumentalnymi. Sam był świetnym gitarzystą, a swoje solówki zawsze wymyślał na poczekaniu. Nie lubił grać z nut.

- Myślę, że mam talent do melodyjnych improwizacji. Dzisiejsi "wielcy" gitarzyści grają solówki, które mogą być nuta po nucie przećwiczone na próbach i są potem wiernie odtwarzane w czasie koncertu. Ja uważam, że jest to nudne.

Zappa nie zawsze był pieszczochem krytyków. Zdobył trzy nagrody Grammy, co jest liczbą, biorąc pod uwagę jego obecny status, nie do końca satysfakcjonującą. Nie notował przebojów w klasycznym tego sowa znaczeniu, może poza "Don’t Eat The Yellow Snow", "Dancin' Fool", "Valley Girl" i "Bobby Brown", uznanym za jeden z szowinistycznych hymnów.

Feministki za nim nie przepadały, zwłaszcza od kiedy założył GTO's – grupę lesbijek groupies. Napisał też niepoprawny politycznie musical "Thing-Fish", opowiadający o AIDS. No i nakręcił wiele filmów, w niektórych sam zagrał.

Nie tańczmy o architekturze...
https://kultura.onet.pl/muzyka/wywiady-i-artykuly/artysta-totalny-mija-25-rocznica-smierci-franka-zappy/sn48ylq

http://tiny.cc/y1p8gz

3

@macio_944 @Avada Kedavra @Teletubis @gurales @TheNekro94 kłaki ma swietne. W Kazachstanie tak czy siak czesto sa fajne kobiety.

3

Cos dla oka.
Julia Pogrebinska w skali 1-10, gdzie 1 to totalna porazka, a 10 - piekna babeczka?

https://i.iplsc.com/julia-pogrebinska/0006PZONXF94RKHQ-C122-F4.jpg

1

Jest juz nowe Studio El Muzyki - cytaty z pionierskiej antologii.

Kordowicz Jerzy, - Sygnał Studia el-muzyki
ARP life, - Welwet
Komendarek Władysław, - Anielski lot
Biliński Marek - Błękitne Nimfy
Duda Krzysztof, - Tama
Omni - Necropolis part 2
Hertel Mikołaj, - Światło w środku nocy
Skrzek Józef, - Winter Space

@Kapitan hawk ok 11:20 nasz komunistyczny Jarre - i muza z Wesolego Diabla ;)

0

@Colon w jednym z linkow mozna pobrac archiwalne numery w plikach djvu i przekonwertowac na pdf.

0

@deyna2018 Kontestacja, chociaz juz wlasciwie dzialaja bardziej jako podcasty niz radio.

0

1

@Chwytliwy Znowu "Al Bundy" od lat Brazilian jiu-jitsu...

0

@Chwytliwy Ty sie chyba interesujesz sportami walki.
Na kogo bys postawil w hipotetycznym pojedynku Ed O'Neill vs Steve Seagal?

@LuisSalvano Steven kojarzy mi sie tez zawsze z takim utowrem Nigtwish, to znaczy z jego wersja w formie Misheard Lyrics. tu masz juz ten fragment


0

@LuisSalvano To ten barman? Nie pamietam juz go, ale Nico chyba 300 lat temu ogladalem.
https://ssl-gfx.filmweb.pl/ph/80/78/8078/382027.1.jpg

Wlasnie widze, ze gosc nie zyje. Wyglada troche jak Greg Lake z ELP - ktory tez nie zyje.

1

@LuisSalvano Nico - dobry film, Seagal ogolnie fajnie walczyl. Obecnie chyba gra muzyke country i jest najbardziej aroganckim aktorem - to znaczy w czolowce.

1

@Grzesior667 To teraz wszystko jasne.

0

@Grzesior667 Pawel Cookies?

0

@Grzesior667 To mam tak samo. W ogole Cie nie poznalem. Prince od Persia?

0

@Grzesior667 ale z powodu Bawarii?

0

@cracker Slyszeliscie o tym najnowszym odkryciu Homo Erectus w Bawarii?

1

@ViscaBarca123 Teraz tak mowisz, ale gdyby przyszlo co do czego...

0

Zgadalo nam sie z @PrinceDamon o Japonii. Od razu przyponialo mi sie, ze w tym kraju wiele zespolow posiada armie najwierniejszych fanow i chetnie tam koncertuje. Nie inaczej jest z Karmazynowym Krolem.
Wielu zwolennikow odeszlo od KC po kilku pierszych plytach zarzucajac zdrade rocka progresywnego, ale Robert Fripp chcial sie rozwijac i nie grac w kolko tego samego - tak zostalo do dzis. (wymyslil min. Frippertronics)

Tym razem kilka utowrow dla tak zwanych neurotykow.

Sartori in Tangier


Neurotica

Requiem
(nie moglem krotszej wersji znalezc jako video, moze ktos ma?)
Nuages https://www.dailymotion.com/video/x2p5qbn
ProzaKc Blues

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?