Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise nieźle, nieźle. A pogrywasz od czasu do czasu?
0
@Cochise zawsze miałem pytać - dobrze grasz w piłę?
7
Najbardziej cwane zagrania w tenisie.
2
@4cesc4 fajnie, fajnie
4
@NGTRX Sebasek byl praktycznie niezauwazany przez rezimowe i niemiecko-polskie media. Nawet w programie "Mlodziez kontra, czyli pod ostrzalem." , "Studio Polska" czy "Warto Rozmawiac" go zabraklo.
Ludzie boja sie niewygodniej prawdy :)
4
@sebasek99 ja miałem nominować Ciebie, ale zdecydowałem się na @Korwin pogromca lewaków
0
@shinthps to zakończona za dyskusja czy nie ? ;)
0
@Rewolucja123 czy tam rejestrujesz konto i automatycznie masz jakiś okres próbny / abonament , z którego się od razu wycofujesz ?
0
Sa tu jacys ludzie, ktorzy plywaja dobrze technicznie lub interesuja sie poprawa swojego techniki? Polecacie jakis dobry kanal YT na ten temat?
Znalazlem cos takiego
0
@Danny Gaucho Nie :)
kerouac ironizowal , a na to kolega @ForcaMilosz zapodal na to sarkazm, ale moge sie mylic.
0
@Danny Gaucho Jest jeczcze inna mozliwosc - sarkazm na ironie. (bo raczej to @kerouac a to byla ironia)
2
@IronSanHybrid to wtedy @kerouac ma jakies premium premium first class.
1
Najbardziej rozpoznawalny uzytkownik bez avatara (czyli z avatarem "default")?
Nominuje @NGTRX
1
@Serek http://simpson00.com/staf/tekturafest.jpg
0
Mano Menezes zwolniony z posady w Palmeiras. Pamietacie tego trenera?
Gabriel Barbosa https://streamable.com/irzck
taniec https://streamable.com/4hzbv
7
@Janiama A jak w koncu jest z ta motywacja? Bo podobno jej nie ma. Dzis akurat byla. To tylko na wybrane mecze, a moze gdy deszcz pada, a moze Wanda?
0
@Mazeri Mega mocny jest krociutki film dok. pt. Szczurolap
0
@IronSanHybrid ja tez to samo ;)
34
@IronSanHybrid Kurski z Figo nawet pasuja.
0
@borys27 Od razu tam stary ;)
2
@Kusco15 Tak juz jest, ze od pewnego momentu kazda grupa wiekowa, uwaza sie za najmadrzejsza.
2
Rivaldo swietnym graczem byl. Tutaj mniej swietne momenty.
Wąs w Palmeiras
https://pbs.twimg.com/media/EKj_wFyWsAAmUAq?format=jpg&name=small
oraz Turcja pamieta
0
@nieprzysiadalnosc albo "hej, czy nie wiecie.."
0
@Danny Gaucho Pamietam protest. Zreszta licza protestujacych czy zapowiadajacych , ze kasuja konto ciagle rosnie.
Sam przeciez musiales wiele razy odpierac ataki, ktore probowaly wmowic Tobie - sam pamietasz co, nie bede tego przypominal - a na pewno uwazasz sie za osobe , ktora wnosi jakies dobre tresci do tego forum.
I tak jak napisal @th@les - w sumie ta nasza stronka musialoby skonczyc z kopiuj wklej, posty musialyby byc zawsze merytoryczne- dotyczace skladu, ustawienia, taktyki , treningow , klubu i wszystkiego wokol tego, ale nic poza to.
Skonczy sie wtedy komentowanie zartow o seksie, czy innych zabawnych i mniej zabawnych historyjek.
Jestesmy jako ludzi i podobni i bardzo rozni jednoczesnie.
1
@borys27 No dobrze, tylko co ile minut czy moze dni, chcialbys by uzytkownicy wstawiali swoje posty, a moze ograniczyc je do ilosci znakow?
Czy wysuwanie wniosku, ze gdyby nie LR, to ludzie mieliby nedzne, nudne zycie nie jest zbyt pochopne? Jedno drugiego nie wyklucza. Siedzienie w necie nie wymaga przeciez staconarnego podejsica.
Piszac i chwalac @shinthps czy @Mike74 tez automatycznie robisz zaczyn pod kolko wzajemnej adoracji. O co wiec w tych adoracjach chodzi?
O atencji pisalem w tej dlugiej dyskusji - kazdy piszacy (a nawet herbiacy) tutaj jest w mniejszym czy wiekszym stopniu atencjuszem.
LR to raczej zabawa, targ pogladow, ciekawostek, bzdur i innych takych. Jak bardzo realny, to tylko zalezy od jego odbiorcy.
Poziom moze i spadl, ale nikt przecize go z gory nie narzuci, no chyba, ze zrobimy z tego cos eliternego, na zasadzie elitarnej uczelni, ale wtedy kryteria przyjecia beda zupelnie inne.
Czasem brakuje samodyscypliny, by LR byla latwiejsza w przegladaniu.
1
1
Gościem programu "Ostatnie piętro" w TVN24 BiS był Krzysztof Wielicki, polski wspinacz, himalaista, piąty człowiek na Ziemi, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. W rozmowie z Michałem Sznajderem mówił między innymi o swojej pasji do wspinaczki oraz początkach polskiego alpinizmu.
https://tvn24bis.pl/ostatnie-pietro,181,m/polacy-jak-maja-wroga-to-sie-lepiej-spisuja,989718.html
1
Cos od wczoraj chodzi za mna piosenka Kazika - Andrzej Golota. "Uwolniony z miasta Włocławka (..) Greenpoint i Milwaukee chleją z radości (...)Ryszard Czarnecki!"
@nieprzysiadalnosc
2
@shinthps Juz od dluzszego czasu rozni uzytkownicy wstawiaja posty o tym, ze poziom LR spadl (zbieg okolicznosci - w tym samym czasie usuniety zostaje z tej strony wysoko postawiony mundurowy).
Do tego nie mamy numerowanych stron, tylko rowijanie w nieskoczonosc . co moze byc przyczyna powtarzajacych sie tematow - ale niektorym sie po prostu nie chce przegladac chociazby 10 postow wstecz.
Zlym obyczajem stalo sie zaczynanie nowych watkow - chyba kazdy to niestety robil - jednak ludzie, ktorzy sie z Twoja wypowiedzia absolutnie zgodzili, naleza do propagatorow rozpoczynanai nowych postow - byly to nawet bardzo znane tuzy tej strony.
Mamy tez oczywiscie subiektywne podejscie, bo skargi zawsze bedea - jak bedziesz mial przeintelekutalizowanie dyskuje, to ktos bedzie narzekal, ze nudno jest albo ze tylko o pilce piszemy. Takie posty niezadowolenia beda zawsze.
Z Twojej wypowiedzi chyba najbardziej wyczytuje to, ze przeszkadza Tobie spam. Ale jak go zatrzymasz np. podczas, gdy leci mecz, gdy w przypadku bramki przeciwko Barcelonie pojawia sie 45 postow w minucie w nowych watkach?
ps no i wiesz, dla jednego bedzie to spam, a dla innego obserwatorium zachowan.
Jesli probujemy tu stworzyc cos elitarnego, to chyba bedzie ciezko.
0
@PrinceDamon @Avada Kedavra Si, Si!