1

@KamQiX ale chyba ma dola.

5

Pszczola z rodzaju Xylocopa w RPA. Wyglada troche jak Mothra z filmow o Godzilli.
https://pbs.twimg.com/media/EKnp9YIWoAEd6C5?format=jpg&name=medium
https://www.naturepl.com/cache/pcache2/01558081.jpg

0

@Avada Kedavra maszyny

4

Korona Karakorum i Himalajow, kilka nazwisk.
https://pbs.twimg.com/media/EKnA-z0X0AE1bQw?format=png&name=medium

0

Rablador, Van Misterlooy, ament, Lejczester, Leganies, Portiszit (Portishead) - znacie więcej takich kreatywnych sposobów wymowy ?

0

@Majkel34 Randy świetny. Bardzo lubię też innego Randiego - brata Earla z My Name is Earl.

0

@tombard bo może by wygrali
Zapomniałem dodać Black And white Kombi oraz Black Magic Woman Santany (byla za to wersja Fleetwood Mac)

0

@tombard nie było - nikt nie dopisał, a była taka możliwość .

0

Niby człowiek wiedziol...
O czym mowa? Znowu się ludzilem, że zasnę po późnym wysiłku sportowym.

0

@Konradomoreno ile trwa jedna odcinka ?

1

@Rewolucja123 nie potrafię jednego wymienić , ale the Mothers of Invention i King Crimson na pewno w czołówce.
A Twoj?

0

@Colon Aaa i ciekawi mnie kto oddal glosy na My Dying Bride

2

Oficjalnie. W ankiecie muzycznej ze slowem kluczowym #Black wzielo udzial 5689 ;-) Ramblowiczow. Dziekuje za glosy.

Ulubionym utworem la Rambli, ktory ma w tytule slowo "czarny" zostal utwor BLACK SABBATH - tejze grupy (11 % glowsow). Byl caly czas w czolowce i w sumie tylko przez moment zagrozny przez ekipe E. Veddera.
Tuz za nim z 10 % Metallica (Fade to Black), Pearl Jam (Black), Soundarden (Black Hole Sun).
9 % procent otrzymaly Led Zeppelin (Black Dog) oraz Deep Purple (Black Night).

Zaskoczenie? Fajnie, ze sa tu ludzie sluchajacy Zappy, Dead Can Dance, Type o Negative, Massive Attack czy Toma Waitsa - chociaz dostali oni po jednym glosie, ale zawsze - teroretycznie mogla byc to nawet jedna osoba.

Troche sie zdziwilem, ze zadnego glosu nie dostal jeden z najlepszych wykonawcow muzyki elektornicznej wszechczasow - Steve Roach.
Niedostrzezone byla takie perly jak Bill Laswell (2 utwory o odmiennej stylistyce), Opeth, Weather Report (rowniez dwa) oraz Rain Tree Crow (projekt Davida Sylviana i jedna z najpiekniejszych plyt w historii.).

Tutaj wyniki. https://www.quiz-maker.com/results2636596x4A2824BE-76#s50_tab-2
@Chakalaka

0

@PrinceDamon black ?

0

@Danny Gaucho Aaa, dzieki, dzieki.

0

@Keson swietny wybor

3

Ide zaraz na hale, oddajcie w tym czasie jeszcze pare glosow, mozna tez dopisywac wlasne kawalki.
Black Sabbath wychodzi na prowadzenie, depcza mu po pietach Deep Purple i Pearl Jam, tuz za nimi Soudgarden.
@Misanthrope przypominam, ze w zestawie jest jest Dead Can Dance oraz Tricki
A dla fanow ambientu - Steve Roach.
Jest tez utwor z gry Machinarium.
No a kto zaglosowal na Zappe? Brawo

Mozna wybrac wiecej niz jeden utwor ### https://linkto.run/p/KCN5FU7T
###wyniki https://linkto.run/r/KCN5FU7T

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7956475#comment-7956475
@Danny Gaucho , co z Wami, @BarcaInfo a Ty czego sluchasz, bo w sumie oprocz pilki noznej to nie wiadomo nic o Tobie.
@Persyfl wiadomo Pearl Jam.

6

Chcialbym zglosic kandydature @Korwin pogromca lewaków

ps. Dziekuje @VamosRakieta @Nano22 @kerouac @Czechuton @zadafcb @Rewolucja123 @Keson @kamilo0066 , mamie, babci, tacie, dziadkowi, siostrze oraz cioci Krysi za wspaniale nalesniki, z ryby filet i cieplej mate lyk.

Widze juz oczami wyobrazni, gdy odbieram te nagrode, ale jej nie odbiore osobiscie tylko i
wysle po nia Sacheen Lekkie Piorko (jak kiedys Marlon Brando) na znak prostestu, prostesu przeciw- jeszcze nie wiem.

target="_blank" rel="nofollow">

0

@gorgota No fajny - tylko mnie osobiscie sie mylsi , jak patrze katem oka.

1

@Eoren "Stwierdzam, że głosowanie, które tu się odbywa w poważnych instytucjach, uważane byłoby za nieważne. Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda… Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący… Yyyy… Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący… Czarna za – lub odwrotnie: czarna za… Yyyy… Czarna przeciw – biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza."

zapraszam tez do glosowania tu https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7957003#comment-7957003

0

@Chakalaka A nie wiem, moze po polnocy, moze jutro.

1

Glosowanie trwa, do tej pory Deep Purple przed Black Sabbath i Pearl Jam.

Mozna wybrac wiecej niz jeden utwor ### https://linkto.run/p/KCN5FU7T
###wyniki https://linkto.run/r/KCN5FU7T

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7956475#comment-7956475

0

@Cochise Tak, jak gdzies leci to poslucham i raczej sie podoba, ale aktywnie praktycznie raczej u mnie nie goszcza.

0

@Cochise 'Zdziwisz sie, ale nie mam ani AC/DC ani Stonesow w plytotece. Niegy nie bylem fanem, mimo ich kultowego statusu.

1

@Cochise Tak mozna. Taka bardzo tendencyjne ankiete wrzucilem -subiektywne pomieszanie. Porcupine - super.
@IAmBackCules moje ulubione utowry Amy to Half Time oraz oraz. Tears Dry On Their Own
@Kapitan hawk a myslalem, ze bedziesz na Masywnych glosowal ;)

0

@Cochise ;-)
No moze byc, ale nie slucham ich zbytnio.

0

@gorgota Twoj avatar brzmi znajomo, ale mylisz mi sie w nim z @PrinceDamon

0

@BlaseR9 w sumie mozesz dopisac takie tytluly jak chcesz.

@Colon Mala poprawka- Utwor Franka Zappy to "Let's make the water turn black" a nie Let us the Water Turn Black. Niezbyt wazne, bo i tak na niego nikt nie zaglosuje ;)

1

@IAmBackCules akurat nie mam jej w swojej kolekcji, chociaz lubie ten glos -- mozesz dopisac pod "others"
@Kidd mozesz dopisac

3

Blackfrajdejowa Lista Przebojow.
Mozecie glosowac na ulubione utwory zawierajace w tytule "Black". Kilkoro uzytkownikow juz podalo swoje propozycje. Mozna w ankiecie dopisywac inne.

glosowanie (mozna wybrac wiecej niz jeden) https://linkto.run/p/KCN5FU7T
wyniki https://linkto.run/r/KCN5FU7T

a tu linki do utowrow, jesli ktos nie zna
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7956428#comment-7956428
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7955796#comment-7955796
@Chakalaka @Don-Corleone @elmayakos @JimMorrisonFCB @ShawnC @nieprzysiadalnosc @Kapitan hawk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?