Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk kurde zapomnialem dopisac tego do ankiety, ktora zaraz wejdzie - a zmieniac juz mi sie nie chce.
0
@nieprzysiadalnosc ale mega ta wersja Fleetwood Mac
1
"Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę".
Tytuly ze "Black" ciag dalszy.
Bobby McFerrin - Blackbird
Bozzio Levin Steven - Black Light Syndrome
Brand X - Black Moon -
David Bowie - Blackout
Dead Can Dance - Black Sun
Emerson, Lake and Palmer - Black Moon
Frank Zappa - Black Napkins
Frank Zappa - Let us the Water Turn Black
Gilby Clarke - Black
Gorefest - Goddess in Black
Jethro Tull - Black Satin Dancer
Steve Roach i Elmar Schulte - Black Cloud
Ian Anderson - Black and White Televison
Indian Summer - Black Sunshine
Led Zeppelin - Black Dog
Loreena McKennitt - Blacksmith
Megadeath - Black Curtains
My Dying Bride - Black Voyage
Opeth - Black Rose Immortal
Jopek / Metheny - Black Words
Pearl Jam - Spin the Black Circle
Peter Gabriel - 14 Black Paintings
Rain Tree Crow - Blackwater
Rain Tree Crow - Blackcrow Hits Shoe Shine City
Soundgarden - Fell on Black Days
Tom Waits - Big Black Maria
Track To Bumbliwa - Wildman Blackfella
Tomas Dvorak - The Black Cap Brotherhood
Tricky - Black Steel
Weather Report - Blackthorne Rose
0
@Persyfl Nie wiem, nie mam tyle czasu co Ty na takie rzeczy - oczywiscie moze to byc moje wrazenie, moze nie masz czasu. Fakt jest taki, ze lubisz dyskutwac w nieskonczonosc, a ja nie, bo rozmywaja sie pewne rzeczy i ego staje sie glownym elementem takich rozgrywek. Masz tutaj wielu uzytkownikow, ktorzy sa o wiele lepszymi dyskutantami , niz ja. Ja marnie pisze, a do tego moje pisanie potrafi przekazac 30 proc tego, co pomysli glowa, do tego wiekszosc odp. na predce. Duzo rzeczy i tak sie rozmywa, na co wlasnie ta nasza dyskusja wskazuje. Za duzo niedomowien i zlych interpretacji, , w dyskuji w twarza w twarz byloby inaczej i chyba ciekawiej i milej.
Lubie dyskotuwac, ale nie w nieskonczenosc.
Pedofil - karac - niezaleznie od tego jakie ma pochodzenie.
ps. Dwa razy chyba napisalem - raz do mnie, raz kogos innego - ze liczylesz, czy tez czekalas na taka , a nie inna odpowiedz. Wiem , ze kiedys nasze moderatione bralo takie przypadki jako punk 9 punkt cos tam i banowalo za prowokacje.
Ja oczywiscie nie zglaszam tylko inforumje.
Moge Tobie odpowiadac, ale nie licz, ze bede to robil w nieskonczonosc, to juz musisz kogos lepszego znalezc.
pozdr
3
@jedrek7000 Boje sie troche tego ogladac. Nazwiska swietne, ale jednak czasu nie zatrzymamy, a dodatkowo kino gangsterskie powiedzailo juz prawie wszystko.
To tak jak na niektore zespoly rockowe mowi sie dinozaury. Kiesys sluchalo sie ich wysmienicie, dzis juz niekoniecznie - bo i energia nie ta.
Zobaczymy.
0
@Chakalaka Ty, moze tak.
0
@Chakalaka Kurde ta okladka Black Sabbath. Faith no More tego nie coverowali, czy tylko War Pigs?
4
Takie Black utwory na black friday.
Type O Negative - Black No. 1
Frank Zappa - The Black Page #1
Soundgarden - Black Hole Sun
Weather Report - Black Market
Pearl Jam - Black
Beck - Blackhole
Bill Laswel - Black Aether
Bill Laswell Sacred System - Black Lotus -
Massive Attack - Black Milk -
0
@messi564 Brasilia chyba tez jest dosc symetryczna.
1
Steve Vai o przesluchaniu do zespolu Franka Zappy.
1
@barpol11 Strasznie brakuje, sorry za slowo, tych penetrujacych podan.
1
@Kapitan hawk W sumie JMJ przypomina mi o tyle, ze jego tworczosc jest bardzo nierowna. Dla mnie czasami zbyt duzo infantylnych melodii, ale czasami rzeczywiscie cos fantastycznego.
Osobicie mialem prze pewien okres uraz to tego utworu JMJ - po prostu sie go balem , bo jako chlopiec slyszalem go jako podklad do jakiego dokumentu o obozach koncentracyjnych.
Pierwszy kawalek.
1
@Kapitan hawk Hehe, nie wiem. Chyba pan Marek wypowiadal sie na ten temat kiedys. Bardzo spoko gosc. Kilka kawalkow to absolutne klasyki, no i muzyka z Piszczalki. Nawet dosc niedawno go wrzucalem tutaj, a i czesto gosci w El Studiu Kordowicza.
ps. na pewno lubi JMJ.
5
Ale facet polecial...
1
@Kapitan hawk Zajeisty. kawalek, ale oni nie zawsze u mnie na szczytach.
1
@Janiama myślałem, że to Tom Hanks z Cast Away
5
Juve - paka
https://pbs.twimg.com/media/EKZ3b7YWwAEbRmY.jpg
0
@Chwytliwy a na kawę i herbatę u nas jaki szał ... banany.
6
Kilka ujęć sawanny, które zostały nagrane dronem
1
@ZielonySzparag Waits poniekąd inspirował się Beefheartem - zresztą chyba nie ma muzyka , który nie uległby urokowi kapitana .
Kumpel z ławki szkolnej Zappy - popełnili razem kilka perełek .
2
Jeśli lubicie Toma Waitsa , to pewnie chętnie słuchacie też Kapitana Beefhearta.
0
@Persyfl znowu mi wmawiasz , że coś probuje zrównać .
Ale Ty momentami męczący jesteś .
2
Jutro Czarny Pio Pio Pio...
0
@Persyfl tak, dla niektórych może być krzywdzacy - co wcześniej napisalem - tak samo jak dla wielu księży jest krzywdzacy slogan - pedofilski kościół
0
@Persyfl dlatego napisałem cos , byś tej tyrady nie wstawiał - ale i tak wstawiles.
Można się śpierac - czy jest to przemysl - Moim zdaniem nie , ale zjawisko duże .
Polscy kradna ? Nie jest to tylko polska cecha..
3
Dla tych , ktorzy zdecydują się oddać jedynie słuszny głos w ramblowej ZP , mam świetne kupony rabatowe na priv , po głosowaniui ogłoszeniu wynikówi oczywiście ;)
#501plusZielonychherbow
0
@8stoichkov8 To ogolnie jest ciekawy problem. Jak postrzegac dzielo artysty, o ktorym dowiedzielismy sie (dawno, czy jakis czas temu), ze jest zwyrodnialcem. Pewnie niektrorzy z obrzydzenia nie obejrza juz zadnego dziela, a inni beda oddzielali artyste od jego produktu.
Zalezy tez kiedy sie o takim czym dowiedzielismy (przed czy po) i jak bardzo z danym utworem bylismi zwiazani.
Przeciez nawt gdyby Hitler byl wybitnym rezyserem, to wiekszosc Polakow jego filmow nie chciala ogladac. A Messi? gdyb nagle wyszlo, ze jest pedofilem? - no taki ekstremalny przyklad.
Inny temat jest taki, ze przeciez pedofilem nie jest sie raz - to chyba towarzyszy przez cale zycie.
Duzo pytan, mniej odopowiedzi.
@Persyfl sa przeciez ciagle proby wyludzania wszelakiego rozdaju ubiezpieczen - taka jest natura niekotrych ludzi, okazja czyni zlodzieja. Ale tak, jak napisalme - to bardzo ogolknikowe podjescie i można się spierać o słowo "przemysł"
0
@Persyfl a co ja mam z tym wspólnego czy chcesz mi jakąś niekonsekwencje zarzucić ? Na pewno u każdego się znajdzie. Nominacje dostałem, a już mnie wywolujesz do tablicy :)
Są ludzie pokrzywdzeni i tym należy współczuć niezależnie od tego kim był oprawca oraz tacy , którym się nagle wydaje, że coś tam kiedyś było -bo wiedzą , że mogą Się na tym wzbogacić .
NIE Stawiam na równi tych zjawisk - ale mamy np w Niemczech grupę osób , która na każdą niedogodnosc niemieckiego urzędnika czy obywatela reaguje słowem - nazi. Co to za grupa , na pewno wiesz .
Każdą sprawa jest indywidualna - ale mozna przecież używać sformułowania
"Pedofila w kościele " czy " przemysł wymuszania odszkodowań "
0
@Danny Gaucho a takiego Golazo strzelali w finale PZP z Arsenalem
3
@itmustbejoke to cała BVB taka wczoraj Messim zahipnotyzowana .
Swoją drogą , to jest Imponujące, że właśnie zawodowcy tak potrafią zachwycić się Messim.