20

0

@Avada Kedavra temat rzeka , te ajfony, ostatnio wstawialem linka z byla gruba ryba w stajni (akwarium Apple), ktora opowiadala, dlaczgo systemy operacyjne ios wychodza z tak wielka masa bledow.

0

@Avada Kedavra A co byla dzis dyskuja o systemach operacyjnych?

2

@Grzesior667 myslelismy o sobie w tym samym czasie.
Towarzyski.

0

@Grzesior667 Nie wiem kogo zapytac, wypadlo na Ciebie.
Czy to najszybiej rozrastajaca sie dyskuja na LR?

0

@Avada Kedavra Gigant .

0

@Avada Kedavra przepadnie w czasie, jak lzy w deszczu...

6



Giovanni 8, 27 Ronaldo 48,72
Cezary Kucharski 86 Marek Citko 90

0

@RichardWinters Tez klasyk. Ja szcegolnie lubie Ummagumma i Atomwe.

0

@Chwytliwy Spoko to tylko internety. Nigdy nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie, ile w tym prawdy, a ile sciemy.
Z drugiej strony traktujemy net troche jakby byl poza zyciem, ale czy rzeczywiscie jest tak malo realny?

0

@RichardWinters mega, co?

2

@Chwytliwy Nie czytalem tej historii z Xboxem, dlatego sie nie wypowiadam. Dotknalem tylko punktu aprobata, czy tez watku atencji, ktory czesto sie pojawia pod postami np. @LuisSalvano lub @Janiama

ps. mysle, ze wielu ludzi, jest tu dla beki i tyle.

2

@Chwytliwy Rozumiec, rozumiec - po prostu otworzylem ten temat troche bardziej.

7

@Chwytliwy Nowy film Marka Koterskiego "Wszyscy jestesmy atencjuszami".
Kazdy, kto wstawia tu posty, jest poniekad atencjuszem, dla siebe chyba nie wstawia, prawda?
Rozchodzi sie pewnie o skale tego zjawiska.

ps. tak nie do konca na temat :)

3

We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave them kids alone
Hey, teachers, leave them kids alone
All in all it's just another brick in the wall
All in all you're just another brick in the wall

"If you don't eat yer meat, you can't have any pudding. How can you have any pudding if you don't eat yer meat?

A teraz uspokój się, kochanie, nie płacz
Mama sprawi, że spełnią się
wszystkie Twoje koszmary
Mama przerzuci wszystkie swoje obawy na Ciebie
Mama weźmie Cię pod swoje skrzydła

Ona nie pozwoli Ci latać, ale być może pozwoli zaśpiewać
Mama wychowa Cię w cieple i wygodzie
Oooh kochanie, oooh kochanie, oooh kochanie
Oczywiście, że mama pomoże Ci zbudować Mur.

40 lat temu...

0

@Chwytliwy Barca byla fawortytem - Dream Team Cruyffa. Milan mial swietny sklad.

0

@chudym Finish him! swietna.
Inna dobre to





oraz polski hit ze Szczecina.

2

@Chwytliwy ostatnio to nie, ale rok 94 ciezko do dzis przezyc. Z takim skladem 0-4.

0

A jak tam 7 sezon OitNB?

0

@Grzesior667 Nie . Chyba, ze moj post wziales na powaznie... to inna historia.

0

@Grzesior667 O szkoda. Dzieki prawdziwy Polaku, ale juz nie moge edytowac. Gdybym mogl to bym oczywiscie usunal. :)

0

@sebasek99 naprawde mieli ciekawe brzmienie

0

@PrinceDamon Stop mowie nie na wisci.

0

@damianex10 Tak, u mnie kazdy dostanie tyle samo i bardzo duzo. Ponad podzialami.

7

Nie glosujecie na tego L.S ponizej, ani na nikogo innego - glosujcie na prawdziwego Polaka, ja Wam obiecam o wiele wiecej niz oni. Pamietajcie lista nr 4 - mimo, ze media wypieraja nasze istnienie.

ps. nigdy nie bylem w Cafe Bernabeu, nawet przeypadkowo nie kliknalem, gdyby nie @AmigoBlancos i @Kapitan hawk , to bym nie wiedzial, co to jest.
nigdy nie prosilem o linka do meczu. Potrzebna jest dobra zmiana na LR.

0

@BarcaInfo A muzy nie sluchasz?

0

@Cochise chyba tak :)

0

@Cochise To chyba nie ta dyskusja, ale nie moge znalezc.
Nazario jednym z wielu, czy tak sie wyraziles? Byl tylko jeden sezon u nas, ale swiat - kibicie i trenerzy, oszalal na jego punkcie (pisze tez bardzo subiektywnie, bo jego gre uwielbiam - cechy Messiego i Cristian w jednej osobie). Zaczelo sie w PSV, ale apogeum to wlasnie ten czas u nas. Moim zdaniem bardzo znaczaca data dla futbolu. Sam pseudonim Fenomen duzo mowi.
A moze nie zrozumiale Twojej wypowiedzi o nim?

0

@IronSanHybrid A jak w tym serialu pokazany jest Valdek, co o nim sie mysli, po obejrzeniu tego?

3

West Ham United bedzie mial logo Iron Maiden na swoich domowych koszulkach.
Basista Steve Harris spelnia w ten sposob marzenie z dziecinstwa.
https://www.instagram.com/p/B5co1BsDBm-/?utm_source=ig_embed

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?