- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 702 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 702 Culés
0
a wszystko to...
0
@Avada Kedavra przepadnie w czasie, jak lzy w deszczu...
0
@Colon jak już dzisiaj pisałem #TeamAndroid
zwłaszcza Łowca (^_-)
0
@Avada Kedavra A co byla dzis dyskuja o systemach operacyjnych?
0
@Colon @jacobFCB pisał że cieszy się z faktu że rok temu ktoś mu polecił iphona 7.
0
@Avada Kedavra temat rzeka , te ajfony, ostatnio wstawialem linka z byla gruba ryba w stajni (akwarium Apple), ktora opowiadala, dlaczgo systemy operacyjne ios wychodza z tak wielka masa bledow.
0
@Colon jeeeezu Colon litości xD To po obu stronach ma miejsce. Tak się napędza popyt.
Tak samo wcale nie wynaleziono leku minimalizującego raka, silników na wodór jest bardzo mało itd itd.
Bądźmy poważni.
A szajsungi zatrudniają 12 letnie dzieci w swoich fabrykach. xddd. Taka prawda.
0
@Colon Nie mówiąc już oczywiście o tych biednych murzynach wydobywających koltan, którzy przy próbach wydobycia tego surowca umierają, ponieważ warunki w tych kopalniach są jakie są.
@Avada Kedavra po raz kolejny dziękuję za przywołanie :P
1
@jacobFCB ? Troche nie kumam ?
Po prostu czytałem ciekawy artykuł byłego pracownika. O androidzie nic nie pisaoem
@jacobFCB @Avada Kedavra
https://tidbits.com/2019/10/21/six-reasons-why-ios-13-and-catalina-are-so-buggy/
0
@Colon To o czym piszesz nie jest niczym zaskakującym. To absolutnie normalny proces. Nie ma w tym niczego dziwnego.
Ciekawa jest śmierć tych wszystkich murzynów, o której nikt nie mówi.
0
@jacobFCB to się w Apple bardzo zmieniło po smierci Jobsa.
Kiedyś produkty były bardzo solidne - zarowno w warstwie software jak i hardware.
Dziś działają na różnych frontach , dlatego wychodzą oficjalki z tak skandalicznymi błędami , które kasoealy nawet całe profile ( Lion ?? Jeszcze za życia Jobsa ?)
Nie widziałem waszej dyskusji , nie wiem, co Cię tak w moim poście poruszyło ?
0
@Colon A aktualizacje samsungowskie po wejściu nowych flagowców, które chrzanią starsze wersje tych modeli? To jest absolutnie normalne.
To znaczy nie powinno tak być, ale trendy są jakie są.
W dyskusji podziękowałem tylko paru użytkownikom, którzy polecili mi iPhone'a 7 plus, bo mam go rok i to najlepszy telefon jaki w życiu miałem. Nie miałem chociażby jednej ścinki systemowej czy przez jakąkolwiek aplikację.
Wcześniej też miałem flagowce. Miałem LG G2 jak było nowe, G3, później G4, miałem Note 4.
Przerzuciłem się na jabłko i jak niebo do ziemi.
Nic mnie nie poruszyło. Tak jak pisałem wcześniej, to na co zwróciłeś uwagę nie jest niczym niezwykłym.
0
@jacobFCB ja nie pisałem niczego o Samsungu
iPhone 7 też mialen - jest ok - ale błędy się zdarzały .
Zreszta używam "jakpka" od dawna ( co nie wyklucza uzywania android) i widzę , że jakość dramatyczne spada ,
Może dla Ciebie to normalne , dla mnie zmiana na gorsze a ten artykuł tym się zajmuje
Przeczytaj
@jacobFCB - po prostu chyba nie do końca się zrozumieliśmy
0
@Colon ktoś kto używa Iphona i zobaczy jedno negatywne słowo na ich system lub produkt musi od razu zacząć jechać po wszystkim co androidowe... to tak jak w polityce, gdy ktoś z pisu usłyszy źle słowo na 500+ to zaczyna od razu jechać po PO bo oni kradnoooo!
:-D