- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 674 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 674 Culés
2
Powiem wam, że odcinek opowiadający o Aleni, dał mi sporo do myślenia. Od małego całe twoje życie jest kierunkowane na marzenie jakim jest gra w pierwszym zespole twojego ukochanego klubu z idolami których plakaty miałeś nad łóżkiem. Całe Twoje życie skoncentrowane jest tylko na tym, przebijasz się coraz wyżej i wyżej z jednej kategorii do drugiej (presja rośnie). Wreszcie gdy cel jest na wyciągnięcie ręki przychodzi jakiś kryzys w przypadku Carlesa była to kontuzja. Marzenie zaczyna znów się oddalać, a Twoja psychika cierpi bardziej niż strona fizyczna i ciężko jest Ci wrócić. Naprawdę mało doceniamy tytaniczną pracę wykonywaną przez lata przez tych chłopaków.
0
@IronSanHybrid A jak w tym serialu pokazany jest Valdek, co o nim sie mysli, po obejrzeniu tego?
3
@Colon Pokazany jest jako spokojny facet, który chyba ma nie najgorszy kontakt z piłkarzami. Lubi fotografie(taką z późniejszym wywoływaniem w ciemni), która jak mówi, jej dla niego czymś o wiele większym niż hobby. Da się zauważyć że zna się na robocie, piłkarze wypowiadają się pozytywnie, ale jednak widać, że ten spokój trochę jakby usypiał szatnie, nie ma w nim ognia. W szatni w przerwach przeważnie kuca przy tablicy, rysuje i mówi, ale mega spokojnie (dla mnie nieraz za spokojnie)aż się prosi o jakąś mega przemowę np. na Anfield. Jest też kilka smaczków które można wyczytać między wierszami np. Pique na kolacji z Mikitanim opowiada anegdotę, że chcieli kiedyś iść na imprezę, a EV nie chciał się zgodzić i musiał z nim 5 razy rozmawiać by go przekonać i w końcu mówi, że nie ważne czy by się zgodził czy nie i tak by poszli. Nie raz EV coś rysuje na tablicy i tłumaczy w trakcie przerwy, a niektórzy nawet nie patrzą ...
Ogólnie wrażanie co do osoby pozytywne, jednak podejrzenia, że to nie trener dla Barcy wydają się potwierdzać.