Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Jak to wlasciwe jest w Portugali? Eusebio i CR7 na rowni?
1
@DonAndresFCB to jak Leo nie mowi po angielsku, to od razu jest niezbyt swiatowym Argentynczykiem, a jesli jakis Franzus nie uzywa jezyka Krolowej, to jest dumnym Zabojadem, podkreslajacym wyzszosc Francji?
Leo nie darowal im Falklandow :)
0
@NeroTFP TAk, chyba to akurat mowil w pierszej osobie, ale w trzeciej czesto nie omieszkal. Kto taki jeszcze byl? Boski DIego oczywisie, Zlatan?
1
@NeroTFP W trzeciej osobie jeszcze lepiej by to brzmialo, ale i tak brzmi super.
0
@Nigaki a myslalem, ze po wafle teatralne wpada.
1
@Kapitan hawk Taki profesor ekonomii jest tez.
1
@PatrychoO No wlasnie pewnosci nie mam, czy to byly Teatralne.
@Nigaki pracujesz dla RonaldA?
0
To nie moja dzialka, ale takie polecenie mialem.
Megan Thee Stallion -Tiny Desk Concert. Nie znam babki, ale moze komus sie spodoba rap w ciasnej atmosferze.
https://www.npr.org/2019/12/02/782026665/megan-thee-stallion-tiny-desk-concert?utm_campaign=npr&utm_source=twitter.com&utm_medium=social&utm_term=nprnews&t=1575328469619
od mniej wiecje 10:15 leci utwor Big Ole Freak - calkiem fajnie im to wyszlo na zywo, lepiej niz na videoclipie.
1
@PatrychoO Pamitacie @Kapitan hawk Biedre, gdy wchodzila na nasze salony? Syf byl, ale bardzo dobre wafle. Teatralne?
23
Niskie podatki.
https://pbs.twimg.com/media/EK0To9dXkAYbtmE?format=jpg&name=medium
1
@Kapitan hawk Ty, ty to ostatnio czesto masz jakies przeboje. Ktos Ci czasem nie grozil na priVatnym?
Witam po banie - odwolywalismy sie , ale nic nie dalo.
1
@Czarny19 moze masz racje.
0
@swiechu97 ja tam widzialem, gula w gardle i lezke w oku (przez 3 sek.), ale kazdy widzi, co chce.
0
@NGTRX A kiedy ZP dla potwora, ktorego stworzyl Pep?
3
@BarcaInfo A myslalem, ze my jestesmy jego rodzina ;(
0
@Coutinho007 @gorgota to teraz trzeba tylko sprawdzic, czym jezdzi jego agent.
1
Moze to zaslona dymna Messiego. Z reprezentacji tez juz na dobre przeciez odchodzil. Oby nie predko konczyl kariere, chociaz czy fajnie byloby ogladac Messiego gasnacego?
6
Kia - agent Evertona Soaresa, zawita w piatek do Europy. Stacje: Everton, West Ham i Milan. 40 baniek.
0
Decathlon - nie sklep.
0
@Cochise Zona porucznika Columbo pozdrawia.
1
@Coutinho007 Dosc fajny. Ja DP bardzo wybiorczo lubie, a Ty?
1
@Janiama Tak, mam juz nawet mowe przygotowana.
1
Dzis w TV gala Ballon d'Or czy gala Zlotej Pilki fcbarca.com?
1
@JimMorrisonFCB LG: 50UK6300 byl minimalnie lepszy od Samsunga jesli chodzi o jakosc obrau (obydwa dobre, ale w malych punktach sie roznily) katy i jakosc w jasnych pomieszczeniach (zadowalajace) w obydwu. Dzwiek lepszy w LG (bardzo dobry) , w Samsungu - dobry.
W tym przedziale cenowym, zawsze bedzie jakis maly kompromis.
1
@JimMorrisonFCB W tym przedziale cenowym (w ich tescie wyszlo troche drozej 700 ojro, ale sprawdz ceny) to dobra ocene dostal tez LG LG55UK7550 (55 cali) , LG: 50UK6300 (465 €, 50 cali ), LG: 50UK6470 (500 €, 50 cali)
Samsung: UE55NU7179 (540 €, 55 Cali).
Jest jeszcze kilka modeli o podobnych parametrach, ocenie i cenach - glownie wlasnie LG i Samsung, troche dalej philips czy panasonic.
A jakiesz szczgoly , ktore Cie interesuja?
inne juz duzo drozsze.
Jesli chcesz, to moge Tobie podeslac, bardziej szczegolowe oceny. No, a moze Cie intersuja model 2016 / 18?
1
@JimMorrisonFCBw takim płatnym niemieckim teście wygral ten (490€)
Potem Ci inne przesle
UE49RU7379. Samsung
Sorry to chyba 49tka
0
@Nano22 powiedz , że masz zaburzenia rytmu dobowego, dlatego starałeś się o nocki . Są tacy ludzie, którzy lepiej w nocy funkcjonują i
1
@kerouac o widze , że czytales mój post w tej dyskusji pt " wszyscy jesteśmy atencjuszami“- albo masz podobne przemyślenia - tym bardziej. Zrozumiesz
Nie chcialem napietnowac @Pilka_jest_okragla - Po Prostu sie napatoczyl
0
@kerouac ale wiesz o co mi chodzi?
Ps akurat to tylko najbliższy przykład
Kiedyś napisałem nawet do @barcainfo na priv w tej sprawie - nawet sensownie się wytłumaczyl
Korespondencji oczywiście nie zdradę :)
A apele tak czy siak nie są dobrze odbierane , bo mają coś z morału :)
2
W nawiązaniu do komentarza @Pilka_jest_okragla , który nawiązywal do komentarza @Cochise ...
Wczoraj miała miejsce dyskusja pod postem @shinthps , w której przejawiał się temat dyscypliny przy otwieraniu nowych wątków, które często spokojnie zmieściłyby się pod daną dyskusją.
Wiele osób poparło ten wpis . Zróbmy więc coś z tym (nomen omen popieraly również osoby , które notorycznie zakładają nowe wątki myśląc, że są @playe
Rozumiem gdy post jest z wczoraj za naprawdę daleko , ale takie sąsiadujące ?