0

@JimMorrisonFCB To pamietam amator , prowadzacy programy tv vs zawodowa bokserka


0

@JimMorrisonFCB W tenisie na przyklad nie wiem jak Ty, ale ja nie mam szans z kobietami z WTA. Na 100 tez nie itd.

0

@LuisSalvano Ciszy (przed)wyborczej nikt nie uszanowal.

2

@JimMorrisonFCB Ciekawi mnie, ktora najnizsza klasa reprezentacja meskiego futoblu pokonalaby mistrzynie swiata.

1

@Kapitan hawk Jedny sprawiedliwy zwyciezca to @Korwin pogromca lewaków , ale nie zyjemy w idealnym swiecie ;)

2

Chcialbym zobaczyc LR, gdyby glowna nagroda w konkursie na ZP byloby np. 10 kola

ps. ktos dzis pytal jak wyslac kola?

0

@4drian0 mega .

2

@Zip Kihar by dal rade, nie @kerouac ?

0

@Zip Dali rade?

0

@NGTRX jesli chodzi o muze, to @sebasek99 jeden z ciekawszych przystankow na LR. Czasem nasze zbiory sie pokrywja - np. jesli chodzi o klasyke lub minimalizm w stylu Steve Reich, moze jazz - a czasem nie.
Momentami za duzo takich quasi niezaleznych smetow u niego - chociaz to troche nie fair tak pisac, bo po prostu w te rzeczy sie nie wsluchalem.
Ostatnio podablo nam sie to - to raczej nietypowe dla mnie znowu, ale atomsfera wciagajace no i wersja albumowa a koncertowa niebo a ziemia - a wiadomo - po koncertach ich poznacie https://www.npr.org/2019/12/02/782026665/megan-thee-stallion-tiny-desk-concert?utm_campaign=npr&utm_source=twitter.com&utm_medium=social&utm_term=nprnews&t=1575328469619&t=1575335211128

chyba usuneli ten koncert ;/

ps. no i on chyba bardziej podchodi do muzy intelekutalnie a ja emocjonnie - ale tu moge sie mylic
@NGTRX a Ty co lubisz sluchac, jakiej muzy? Musisz cos odpowiedziec, bo ja kompletnie trace zaufanie do osob, ktore nieczgo, albo prawie niczego nie sluchaja @Danny Gaucho @BarcaInfo ;)

0

@kerouac Ja dzis nie gralem i nie w Trojmiescie. Ale w sumie jaja by byly co.

1

@kerouac dzien dobry zawsze mowil zakladajac siateczke ;)

0

@kerouac A siateczke dzis dostales od takiego zajebistego goscia, 190 cm? ;) ?

1

@Wichurek Fajnie.
Mnie denerwuje, gdy ludzie mysla, ze Zappa to Bobby Brown rzutuja tym utoworem na cala dyskografie. Utwor oczywiscie zabawyn i dosc wulgarny.

0

@kerouac cholera - brzmi znajomo. Ktore miasto?

1

@kerouac srody to u mnie tez czasem orliki :) . Fajna sprawa.

1

Dzien sie konczy, rocznica tez. Macie jakies ulubione utwory Franka Zappy?

Tu jeszcze trzy w roznej stylistyce

Idiot Bastard Son (robimy to tylko dla pieniedzy) -


Inca Roads z Helsinek (jeden rozmiar dla wszysktich)

Alfons Willie (hot rats)

0

@dontripe zawsze smakował

2

W 26 rocznice smierci F. Zappy.
Zbliza sie sroga zima, nie zalecane jest jedzenie zoltego sniegu.

Śniłem, że jestem Eskimosem
Zamarzający wiatr zaczął wiać.
Pod moimi butami i wokół moich palców u stóp
mróz, który gryzł ziemię poniżej.
i było sto stopni poniżej zera.

I moja mama wołała
i moja mama wołała
Nanook, a-na-nu
Nanook, a-na-nu
Nie bądź niegrzecznym Eskimosem
Oszczędzaj pieniądze
Nie idź na przedstawienie.

Więc.. obróciłem się dookoła i powiedziałem oh oh oh
Więc.. obróciłem się dookoła i powiedziałem oh oh oh
Więc.. obróciłem się dookoła i powiedziałem oh oh oh
I północne światła zaczęły się świecić
i ona powiedziała z łzami w oczach
obserwuj gdzie chodzą husky
i nie jedz żółtego śniegu.


0

@Persyfl aha :)

2

Zapewne wielu użytkowników Amigi 500Plus zetknęło się z problemem niemożnosci uruchomienia na tym komputerze niektórych programów napisanych dla zwykłej pięćsetki.
Winę ponosi tu zamontowany w „pluskach" nowy system operacyjny, który jest częściowo niekompatybilny ze starszym Kickstartern 1.3. Zainsta­ lowanie przełącznika Kickstartów 2.0/1.3 rozwiązuje sprawę, niestety nie całkowicie. Niektóre programy nadal odmawiają posłuszeństwa i nie chcą działać. Należą do nich m.in. gry Swiv, Krypton Egg, użytki takie jak Red Sec­ tor Demomaker oraz duża część dem. Opisana tu przeróbka umożliwia osiągnięcie pełnej kompatybilności z A500, a przeznaczona jest dla użytkowników, którzy mają już zamontowany w swoim komputerze przełącznik Kickstartów

CO DAJE PRZERÓBKA?
Pozwala ona na ustawienie jednej z trzech możliwych konfiguracji pamięci:
0,5 MB CHIP-RAM, "
0,5 MB CHIP-RAM i 0,5 MB SLOW- RAM,
1 MB CHIP-RAM lub 2 MB CHIP-RAM w przypadku włożonego dodatkowego rozszerzenia 1 MB pod spód Amigi.

WYKONANIE
Przeróbkę może wykonać nawet początkujący elektronik, który potrafi po­ sługiwać się sprawnie lutownicą. Po­trzebny będzie jeden przełącznik dwu-
pozycyjny jednobiegunowy i jeden ' przełącznik dwupozycyjny dwubiegu­ I nowy. itd... itd...

3

@Persyfl łapiesz za słówka - gdyby mieli władze.
Podatki musza być .

3

@Persyfl szacun , Niech jeszcze nie zabieraja i będzie git.

0

@CatalanVeBFCB nie, ale skład mi się spodobał

0

@Nano22 a Ty pisales ostatnio o Rafie Marquez, że bardzo niedoceniany?

0

@Kidd w Tenisa gra

2

@Nano22 fajnie by się oglądało

0

Nazwiska niby nie grają, ale tu są.


0

@koksik2700 raczej żartobliwy pstryczek ten tweet.
Czarzasty chyba najbardziej Zandberga sie boi.

10

Pan Zandberg obchodzi urodziny.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?