Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W ZP LR powinno byc wiecje kategorii. Moim zdaniem klasa dla siebie jest @Persyfl i @sebasek99 - i tu kategoria dyskusje / nie do przegadania - nawet gdy nie maja argumentow potrafia prowadzic dyskuje tak, ze czlowiek musi odpuscic. W sumie tylko pewien wysoko postawiony wojskowy potrafil z nimi dyskutowac. @Cochise tez dobrze argumentuje, ale nie w nieskonczonosc.
Spamerzy muzyczni to kolejna kategora (you got me).
Plotki / ploteczki - tu akurat nikt nie przychodzi mi do glowy.
Inne sporty,
Gry
Nie zdradzajacy swojego zdania (lub rzadko) np. na tematy polityczne - @BarcaInfo @Danny Gaucho
Fajne laski - @lucas/catalan
Co tam jeszcze?
0
Znajoma Jesieniara mi wlasnie podeslala i pytala, czy te mlodsze Jesieniary go uwielbiaja.
0
@Janiama zal mi jej zawsze było
1
@sebasek99 tarapaty - hmmm
0
@kerouac a co ja paproch jakis , smiec , też mam swoją planetę ;)
Ogólnie pisałem , ale Ciebie nie mieć na myśli
Każdy ma nowe wątki na sumieniu
4
@Katalonbar ten drugi to nie mecz
0
@Odesseiron oby tylko poziom trzymali
8
@Bartek22 oraz - "poratuje ktoś linkiem na priv"
2
@ViscaBarca123 potwierdzone
Must watch
@kamilo0066
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
37
@Robertinho Najczęściej oznaczana użytkowniczka / użytkownik.
Edit @Robertinho kto najczęściej wstawia nowe wątki (wychodząc poza już trwająca dyskusje) oraz nie czyta nawet 5 postów niżej.
#prawoJazdyLR
0
@Kidd w Belf(e)rze też chyba grała .
U mnie Cielecka wzbudza emocje :)
0
@Kidd sam tytuł już zachęca
0
Belfer czy Wataha?
1
@SeeleyBooth to może jednak kafejka tam za rogiem biała, nie taka wcale zła i oddalona ?
0
@Nano22 też. .
2
@OzzyFCB święta racja.
0
@Serek będzie potem jakies podsumowanie - konkluzja?
0
@Nano22 ja bardzo compueste lubię, ale głównie latem (potocznie w lato )
2
@Nano22 a znasz Colon Compuesta?
@Avada Kedavra ja już się boje kogokolwiek o oznaczać, bo @shinthps nas tu zaraz rozjedzie
0
@Danny Gaucho francuska ?
0
@Nano22 cierpki jest ;)
Jak jest w ogóle cierpki oo anglicku ?
0
@Avada Kedavra no na przykład
0
@Avada Kedavra ja stawiam na @Socjopata
0
Najczęściej oznaczanym użytkowaniem jest?
1
@Avada Kedavra tak, ale tylko dla przeciwników politycznych
1
@SeeleyBooth pyre
0
@Danny Gaucho to głowa do góry , mam Snickersy jakby co :)
1
@SHIBA wolna chata - dobre uczucie
2
@Cochise ja Cię jeszcze tak późno tu nie widziałem