0

@kenneth99 dokladnie tak :=

2

@sebasek99 Co Ty mowisz, ide o zaklad, ze nie przesluchales nawt 5 jego albumow w skupieniu i kilka razy.
A Sebasek, a ja Cie tu tak od muzyki chwalilem - odwoluje! jestes generacje - spotify - szybko i przewijamy.
jak znam Twoj modus operandi to zaraz zaczniesz wstawiac tu jakiego jego teksty o piwie i cykach, by miec jakis argument.
se wstawiaj, ale i tak sie na Zappie nie poznales.

1

@kenneth99 wyprzedzis swoje czasy i to bez dragow -byl absolutnym przeciwnikiem.
Fajne mial motto - Nie ma szans, bys dostal sie do Led Zeppelin, ale zawsze mozesz wejsc do mojego zespolu.
Przesluchania byly jednak bardzo wymagajace (Steve Vai przyklad), potrafil przerwac koncert slyszac falszywa nute . wypromowal kilkudziesieciu wybitnych muzykwo jak Adrian Belew, Wackerman Chad itp.

"

0

@krzychu1526 nie, ale to jedno z marzen. Montana, Oregon, Arizona (Steve Roach) -moze juz niebawem.

1

@sebasek99 pretensjonaly? Stawiam na to, ze za slabo , za wyrywkowo znasz tworczosc lub angielski plus - kontekst, w ktorym poruszal sie Zappa.
@kenneth99 jeden ze scislego topu w historii

1

@Zbyszard obie super, Patrick troche bardziej bezczelny byl.

0

@kenneth99 nigdy nie mozesz sie spodziwac hiszpanskiej inkwizycji

1

@kenneth99 wyjade do Montany, zajme sie uprawa nici dentystyczej :D
fajna wersje wybrales
Tylko ciekawi mnie, ze nie rozpoznales go na avatarze.

0

@kenneth99 nie mam jednego, ale bardzo lubie Greggery Peccery, The Little House I used to lived in, Inca Roads, ostatnio wstawialem swietna konceertowa wersje the Orange County Lumber Truck z Ahead of their Time. No i cala plyta Hot Rats z Beefheartem.
A Twoj?

0

@kenneth99 Frank Vincent Zappa

0

@kenneth99 hejka kenneth99. Kogo Ty wlasciwie masz w avatarze?

1

Wersja koncertowa "Exiles".



Robert Fripp - guitar, mellotron, electric piano
Bill Bruford - drums, percussion
John Wetton - bass, vocals
David Cross - violin, mellotron, electric piano

2

@zadafcb Sie dziwisz? Dziambor to nawet wyglad faszysty ma :)
Troche przypomina mi nastawienie niektorych uzytownikow na tej stronie.

0

@BarcaInfo Sergi jak sie wstydzi bardziej dotknac.

1

Krotki, ale w bardzo dobrej jakosci i przed wszstkim z bliska, filmik trenigowy Rafaela Nadala. Trzeba to zobaczyc.


0

1

@damianex10 pamietac. Mialem wtedy 10 lat, a dziadek dal mi pierszego Werthers Original
fajna brama

0

@ViscaBarca123 nie? ja bym nie wytrzymal i mierzyl juz ze stoperem :)

0

@ViscaBarca123 Bedzie tak dobrze trzymac, jak Twoj nowy termos?

0

@Janiama Romario to tez mistrz Pikaczu.

mega by mnie tez interesowalo, jak na taki strzal mowi sie w jezyku angielskim czy portugalskim. Czy to 1 do 1 tlumaczenie? raczej nie.
moze ktos cos

1

@JimMorrisonFCB cos ostatnio dobrze idziesz. Czuje, ze zwiekszych budzet na tv.

0

@Janiama nie znosilem goscia, ale gracz marzenie dla swojego klubu.
@matirix20 tak?

0

@Janiama Suarez na bank, no i moze Diego - chociaz to dziwnie teraz brzmi, ze Suarez potrafi cos, czego boski Diego nie ;)

0

@Danny Gaucho ja akurat chyba mam najwiecje literowek w tym serwisie, ale nagrody za to jak nie bylo, tak ni ma.

0

@Danny Gaucho tywa .

2

@Janiama zapomnialem o tym okresleniu. Z kolana, z biodra - jak ja lubie takie uderzenia. Kto wedlug Ciebie jest oporcz Leosia mistrzem takiego strzalo (byl), Ty potrafisz?

2

@Janiama Czy on czasem nie strzela, jak to sie w pilce recznej mowi, z biodra?

0

@Kidd Aaa to nie wiedzialem. No ale ta podwojna paras ladna bez wzgledu na blad.

2

Czemu nic nie piszecie, ze Czesni karniaka obronil?
https://streamja.com/Oa17

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?