0

@QuentinTarantino no cos takiego ;)

0

Uzywa ktos z was plecaka z systemem Molle?

1

@kubusnitecki A powiedzial, kiedy kolejny sezon?

0

4

@barczyk Istotne, istotne zawzse moze byc w 1 z 10.

0

Bylo to w FIFIE?
Prodigy "Climbatize"


0

@Hushovt ja obstawialem Hans van Breukelen, ale to tez nie on. Khan na 100 proc nie, chociaz faktnycznie sie kojarzy.
@patry295 Tak, to Piotr z David Platt.

3

1

@neymarjr_143 haha, faktycznie, ale nie zmienia faktu, ze Jay Jay to gracz wybitny.

0

@Hushovt Ja glowy nie dam za to, ze to Khan.
@Janiama pewnie wszystkie odgadnie
Dwa sa naprawde trudne, dla nerdow only.

0

Ku pamieci Marie Fredriksson


7

0

8

@MarioVeB! Dziwisz sie. Poprawic Tiki Take, to jak poprawic prof. Miodka. Kazdy by chcial.

1

@sebasek99 A to z Zappy tekst?

1

@neymarjr_143 Ale co, ze Titanic w fazie K.O.?

2

@budel17 cale studio jest do wymiany

0

@damianex10 High noon.

2

@NaFazieHitman https://www.clippituser.tv/c/adeqxg
nie wiem, czy jakosc Tobie wystarczy.

1

@koksik2700 A co do kraftow - ja akurat nie pije - szkoda mi kasy na cos, na co moje kubki smakowe sa zbyt prymitywne - po prostu wyrobiony nie jestem, ale jesli ktos lubi i rzeczywiscie czuje roznice, to nie ma sprawy,
Kiedys byla tu fajna dyskusja o kraftach - kurde, ale goscie mieli pojecie. SzapoBa.

1

@Kompletny mam nadzieje, ze pamietamy, ale czesto jest tak, ze jestes tak dobry, jak Twoj ostatni mecz - tak troche przesadzajac.

8

@koksik2700 pierwszy lyk zimnego browca po sporcie latem - no kurcze odlot.

1

@Kacper1432 Busi przez pewnie okres bez formy, szybko zapominany jakim jest crackiem.

0

Do mateistow - tez nie lubicie, gdy pianka sie konczy, a caly susz jest juz mokry?

0

Najwieksza chemia miedzy dwoma, ewent. trzema zawodnikami w historii?

#noGay

0

@IronSanHybrid nie lepiej zatrudnić urzędnika za kilka Marnych tysięcy , by ten ściągną podatek od tych kierowców na pomoc obcokrajowcom w Polsce ? Taniej i szybciej by było .

Ps tak na serio to przyjemna akcja

0

@IAmBackCules kojarzysz?

22

@Transu96 bo nie wymienisz

21

Często oglądam mecze z moim pierworodnym . Kumple nazywają go piłkarskim "nertem czy nerdem" - jakoś tak . Zawsze sprawdzam tę jego wiedzę , czy zna stadiony gospodarzy, więc wchodzę do salonu patrzę na wynik i pytam - "Gdzie grają?"
Już jakieś 50 razy zadałem to pytanie , ale ciągle to samo - wymiguje się jakimiś odpowiedziemi jakby swojej dziewczynie futbol tłumaczył .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?