2

@damianex10 Inter zawsze robil wrazenie, ale jak w jakiejs gierce mialem grac przeciwko Internazionale - to juz w ogole kolana sie uginaly. Taka patetyczno - dumna - grozna nazwa.

0

@student97r Panu od historii bys tak odpowiedzial? Zartuje oczywiscie :)

0

do maniakow NBA - jak z perspektywy czasu oceniacie Charlesa Barkleya i Gary Paytona?
@Encore @student97r itd..

1

@Encore Totalnie.
Chociaz jak sie patrzy na sklad Francji, to tam tez bylo gesto od nazwisk. Oczywiscie Dariusz stwierdzil - 100 proc. fawortyt przegrywa ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon 1 Claudio Taffarel
6 Roberto Carlos
4 Júnior Baiano
3 Aldair
2 Cafu
10 Rivaldo
5 César Sampaio
8 Dunga
18 Leonardo
9 Ronaldo
20 Bebeto
Trener: Mario Zagallo

19 Denílson za Leonardo 46'
21 Edmundo za César Sampaio 73'
7 Giovanni
11 Émerson
12 Carlos Germano
13 Zé Carlos
14 Goncalves
15 André Cruz
16 Zé Roberto
17 Doriva
22 Dida

16 F. Barthez
15 L. Thuram
3 B. Lizarazu
8 M. Desailly
18 F. Leboeuf
10 Z. Zidane 27' 45'
17 E. Petit 90'
19 C. Karembeu Zmieniony
7 D. Deschamps
6 Y. Djorkaeff Zmieniony
9 S. Guivarch Zmieniony
Trener: A. Jacquet

14 A. Boghossian za C. Karembeu 57'
21 C. Dugarry za S. Guivarch 66'
4 P. Vieira za Y. Djorkaeff 74'
1 B. Lama
2 V. Candela
5 L. Blanc
11 R. Pirès
12 T. Henry
13 B. Diomede
20 D. Trézéguet
22 L. Charbonnier

1

Taka paka, a taki wpier... Skrot finalu, komentuje Dariusz Szpakowski.



sklady w komentarzu.
Ciekawy co by bylo gdyby Zagallo zabral Romario....

0

@Cochise Kaczynskich?
rez Duncan Jones, w roli glownej Sam Rockwell.

2

Moze pamietacie "Kuchnie pelna niespodzianek" i jej specyficzyn humor?
Znalazlem odcinek o pilce noznej.


0

@Cochise Na pewno obejrze, bo juz pierwsza scena robila wrazenie.
Moon widziales?

0

@Cochise Ogladalem raz i to bardzo dawno temu - zrobil duze wrazenie, ale nie wiem czemu nie widzialem go kilka razy - moze jako dzieciak wydal sie zbyt mroczny. Musze go sobie przypomniec, wtedy napisze o wrazniach, bo o to, ze przetrwal probe czasu sie nie boje.
A co, ogladales ostatnio?

3

Pare osob polecalo dokument o Filipe Luísie. Nie zawiodlem sie. Nie lubilem go jakos specjalnie, szczegolnie po tym falulu na Messim, ale rzeczywiscie filmik zmienia troche perspektywe.
Polskie akcenty, Brazylia, pika nozna, tenis - czego chciez wiecej.

0

@Janiama Lo kurde, ale niezle.

0

@kerouac Cos czulem, ze sie kolko adoracji z tego zrobi :)
Z Donem nie mialem nigdy przyjemnosci, chociaz czasem widzie, jego obecnosc.
Nominuje tez "posmiertnie" pewnego wojskowego.

0

@kenneth99 ja akurat fatalnie pisze, do tego masa literowek i takich tam. Odpadam. JaOUT.

ps. no tak teraz usmiech rozumiem ;)

2

"Chcialby, abysmy zaaaiiiniiicjooowali wieczorek..."

A tak naprawde, chcialbym wejsc kilku uzytkownikom w tylek (cos tam adoracji) i poprosic o nominacje, dla najlepszego piora na LR - glownie chodzi mi o stylistyke, brak bledow, slownictwo.
Mozna sie od Was czasem czego nauczyc, jesli nie piszecie akurat farmazownow :)
Nominuje @Cochise , @kerouac czasem @sebasek99 . Kto jeszcze przychdodzi Wam do glowy?

0

@Lincolm Jesli nie jestes odporny na kofeine - chyba 5% populacji jest, to kazda yerbe Cie yebnie, tzn da kopa.

1

@kerouac Dunska zenska druzyna siatkowki - to lubie :)

1

@kerouac Dlatego to kino jest tak dobre - bardzo duzo tam rozkmin np. minierial Krolestwo o starym szpitalu i "milosci" dunsko - szwedzkiej

edit . w latach 70tych ostro tez pornosy krecili

0

@Veb1233 Wraca do zywych?

1

@kerouac Dunczycy to tez w miare rodzinni ludzie, no i kino maja bardo dobre oraz sportowow - jak na tak maly narod - stoja bardzo wysoko.
Pewnie znasz, ale jesli nie, to teraz mega Ci sie bedzie ogladalo wczesne filmy von Triera oraz inne produkcje okolo-dogmowe jak Mifune's Last Song czy Festen o ciemnych zakamarkach rodzinnego zycia. czy https://www.filmweb.pl/film/Festen-1998-653

edit - jak wczoraj wstawiles post, o stolicy Wikingow- to poczulem sie jak Grabowski


0

@barcelonaLM To jest film, ale te reklamy?

0

Optymalna dla Was wielkość smartphona?

1

@Odesseiron to zdanie pasuje tez do mema z Kwachem.

0

„Rzemieślniczy” znaczy „przepłacony”

Bourdain na każdym kroku podkreśla, że jest prostym człowiekiem. Jego brak ogłady to nie żadna poza, a właśnie wynik bezpośredniości i totalnego olewania konwenansów. W trakcie swych podróży dookoła świata, kucharz miał wystarczająco dużo okazji, by próbować produktów regionalnych, które w krajach zachodnich przeżywają ostatnio swego rodzaju odrodzenie. Ciężko się więc dziwić, że nie znajdują one uznania w oczach Bourdaina.
Oczywiście nie ma co generalizować – zawsze najważniejsza jest jakość. Problem, który zauważa Anthony, to brak wyraźnej różnicy jakościowej względem ceny. Innymi słowy, wiele wyrobów rzemieślniczych nie odbiega znacząco od ich „normalnych” wersji. Oczywiście poza tym, że są droższe. A wśród „crafterów” wszelakiej maści, nasz bohater szczególnie nie przepada za jedną grupą…

Każdy snob to dupek, zwłaszcza gdy dorwie się do piwa
Anthony Bourdain mówi wprost: snobizm to zło, które trzeba wyplenić..."

"W Rock and Roll Hall of Fame nie ma miejsca dla Billy’ego Joela
O gustach się nie dyskutuje, ale ja jestem tu tylko posłańcem. Anthony nie boi się wyrażać swojego zdania, a skoro muzyka jest dla niego bardzo ważnym aspektem życia, nie myśleliście chyba, że obędzie się bez tego tematu? To właściwie nie rada, a przestroga: nie nazywajcie muzyki Billy’ego Joela rockiem, to niesmaczne.

Anthony nie ma żadnej personalnej urazy do muzyka. Panowie zjedli nawet razem obiad.

https://igimag.pl/2017/03/dziesiec-rzeczy-ktorych-nauczy-cie-anthony-bourdain/

0

@Janiama Tak. Nie wiem, czy ogladales la Lige Loce, ale wlasnie o tym mowie, ze teraza praca z psychologiem jest normalna i nie mylona z psychiatre, nawet uzyto chyba sformulowania obligatoryjna - co by po czesci bylo odp. na moje pytanie.

0

@Janiama Grupowo oczywiscie, ze nie. Grupe to moze tylko mentalnie nastawic trener, ale praca psychologiczna , to praca z jednostkami.

0

@kerouac Pewnie. I chyba nikt nie oczekuje tego o tak, ale czy po tamtej porazce cos ruszylo, czy tylko jest gadanie o tym.
Moze ludzie przgladajacy najczesciej rozne info maja chociaz szatkowa wiedze na ten temat @Danny Gaucho czy @BarcaInfo ?

0

W ostatniej laLiga Loca poruszany jest temat przegranej z Liverpoolem, ktora byla corka porazki w Rzymie - przegralismy mentalnie, tak bardzo nie chcielismy powtorzyc wyniku z Roma, ze w obliczu strachu po 1, 2 bramce go powtorzyliwmy.
Wielu uzytkowniko la Rambli podkreslao w niezliczonych swoich postach ten aspekt juz duzo wczesniej.
I tu pytanie - czy zrobiono/sa aktualnie robione postepy w kierunku psychologicznej pracy z zawodnikami? (pewnie byl o tym artykul, ktory przeoczylem?)

12

Simeone, Batistuta i Ronaldo
https://pbs.twimg.com/media/ELbPvnqW4AAObeV?format=jpg&name=small

Bebeto i Romario
https://pbs.twimg.com/media/ELWGcDKWwAELwIJ?format=jpg&name=small


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?