1

@IronSanHybrid serio? Gdzie to wylapales?

2

@Kapitan hawk zaklepana .

0

@damianex10 A to zapominalem. Czyli miksowali z jego glosem?

5

@IronSanHybrid plata o plomo!

1

@Hiacynk Faktycznie, taki pozytywny gosc, W pracy podobno tez bardzo przyjemny.

1

@kenneth99 A ja bym Ciebie zobaczyl sluchajacego np. Who Are The Brain Police?, Go Cry On Somebody Else's Shoulder albo Adventures Of Greggery Peccary (jedyne 20 min).
ja bym sie mega wstydzil to nagrac, ale sa ludzie urodzni do bycia przed kamera.

@damianex10 ja mam mieszane uczucia ogladajac takie rzeczy - jak ktos za bardzo emocjonalnie - to czasem czuje lekkie zazenowanie, ale moze znasz lepsze slowo na ten stan. Zazenowanie brzmi troche zbyt negatywnie.

@damianex10 wracajac do Queen - u mnie w swieta zawsze chetnie sluchany jest "A Winter Tale " nie pamietam, czyto Krolowa czy solos Freddie , ale chyba to drugie. Fanie tam zawodzi glosem.

0

@mesqueunbarca To ja sie dolaczam - to chyba byl avatar z Ronaldinho , cos krzyczal, by to wszedzie naglasniac.

1

Nie wiem od kiedy, ale chyba od niedawna panuje pewien trend na pokazywanie siebie podczas sluchania muzy.
Internet nie przestaje zadziwiac. Jakie macie odczucia patrzac na takie rzeczy?

Jethro Tull


Pink Floyd

Zappa


@kenneth99 licze na Ciebie i Franka Z.

1

@JimMorrisonFCB Ten to mial jeb.. tzn petarde w nodze.
od razu nazwiska sie przypomiaja - Meho Kodro :)

0

@Danny Gaucho to niech sie ciagnie i ciagnie, fajnie by bylo. Moja rodzina i ja liczymy na Ciebie. Nie musza to nawet byc jakies gwiazdy, ale fajnych zawodnikow byla naprawde, tak jak napisales, masa. 'Ruud Hesp ;)

2

@Danny Gaucho Planujesz jakis cykl np. przypominajacy lekko zapomiane gwiazdy, takie jak Jari Litmanen?

0

@Konradomoreno na tvp info?

2

@Barwindg haha, ale emocje sa, by komus na maske nie walnelo.

0

@Barwindg Widze siebe na Orliku.

1

Vanderlei Luxemburgo opuszcza klub Vasco da Gama.

1

@Cochise Bardzo fajna sprawa, warto obejrzec. Wiesz on ma polskie korzenie, ambitny gosc, do tego Brazylia, Federer i wlasnie temat malzenstw mieszanyc. Do tego non - profit film.

1

hmmm. troche mu nie naszla pileczka.
https://streamable.com/yf234

0

@Cochise Ogladales dokument o Filipe Louise?

0

@MarioVeB! gdybys napisal: ci od jablka, to tez bym uwierzyl

1

@kerouac a dunska obstawiasz?

2

@Persyfl Staram sie nie podchodzic do ludzi przczepiajac im latki, ale jest to czasem po prostu bardzo trudne, bo nasz mozg pracuje w sposob ekonomiczny - skroty /short cuts sa na potrzebne by szybko funkcjonowac inaczej utoniemy w niemozliwosci podjecia dezycji - o czym chyba pisal Kierkegaard.
Widzimy nawet to zjawisko na LR podczas goraczkowych dyskusji.

Dla mnie liczy sie w ostatecznosci finalowy rezulat, a nie kto tego dokona.
podpisze sie tez pod wypowiedzia @Hosh w te i w tamta strone.
Spoko ludzi i lajdakow mozna spotkac po kazdej stronie.

0

@Persyfl Moim zdaniem pani Olga, jesli chce pewnie rzeczy otwarcie wyjasniac, to tez powinna otowrzyc sie na krytyke i wejsc w dialog. Nie mowie, ze musi odpowiadac na kazdy hejt w necie, bo to rzeczywiscie strata czasu. Nie musi tego tez robic na twiterze, ale w sumie po co blokowac z gory ludzi takich jak Dziambo czy Mentzen?
Byc moze ma ona plan ,Twitera nie trakutje jak dobrej formuly do dyskusji, tylko po prostu stanie z np. twarz w twarz z Braune do debaty. Nie ma oczywiscie takeigo obowiazku, ale skoro zabiera sie za tak drazliwe tematy - to musi byc swiadomo, ze jednak kontrwersje beda.
Zgadzam sie po czesic z Twoja wypowiedzia, jednak wiadomo, ze pewene konsekwecje pewnych zawchowan sa - otrzymujemy je jako jednostki, ale rowniez jako panstwo .
Wiesz gdzies w Stanach zyja ludze, ktorzy mysla, ze to Polska rozpoczela druga wojne - mozna powiedzic - "i co z tego" - ale mozna sie tez sie starac, by przynajmniej poznali prawde.
Wydaje mi sie, ze czlowiek, ktory czasem sie nad pewnym sprawami zastanawia, nie bedzie mial wizji Polski jako hegemona moralnego, Polaka jako najdoskonalszego czlowieka, ktory nigdy sie nie splamil krwia, nigdy nie zrobil nic zlego. Tak mamy swoje wady, zalety, przywary, ale tez honor i tradycje i to nic zlego.

A co powiesz o tym biskupie, o ktorym wspominal Braun?

2

Roxy Music, Scarlett Johansson i Bill Murray w Japonii.


0

@Colon Ja nie ma porblemu by pogratulowac pani Oldze. Jesli jednak zalozymy, ze nagroda jest bardziej polityczna niz literacka i jesli zalozymy, ze rzeczywiscie wpisuje sie tzw narracja majaca napisac nasza historie na nowo - to i tak pozostaje pytanie - czy Pani Tokarczuk pisala to bysmy sie oczyscili, byli lepsi, cos naprawili?
No i pozostaje kwestia Akademii, ktora te nagrode przynala, przeciez tak naprawde Olga za nich nic nie moze...
Jest wiele pytan.

0

1

@Ramos9248 @Lola120 @qbuteq @JacekM @SergioTomas @lucas/catalan @sebasek99 @marcin000019 @Persyfl @ArdoFCB

Ciezko mi sie wypowiedziec, bo po prostu Olgi najzwyczajnie nie czytalem, Kazdy ma jednak kanaly, ktorym ufa i ktore dla niego pewne sprawy relacjonuja - najlepiej oczywiscie przekonac sie samemu.
Padlo wyzej stwierdzenie, ze Tokarczuk jest krytykowana, bo nie wpisuje sie w prawicowe poglady. Pytanie jest tez inne: czy pisanie na inny, mniej polityczny temat przynioslo by jej Nobla?
Nie wiem jak odniesiecie sie do wypowiedzi Brauna, ktory noblistke czytal. Ale wiadomo, ze skoro Tokarczuk ma latke tzw lewaczki, to Grzegorz ma na pewno nakleke prawaka i niestety wiekszosc z nas nieswiadomie / swiadomie z takimi uprzedzeniami do danej osoby podchodzi - ciezeko czasem z uprzeedzeniami walczyc, ale oczywiscie mozna - wymaga to dyscypliny. Uprzedzenia nie wystepuja tylko do innej nacji, kultury ale nawet do osob, ktore sa nam bliskie ze wzgledu na kulture, obszar zamieszkania, jezyk.

Wielu z Was zna sie dobrze na historii, wiec moze odniesiecie sie po prostu do tego argumentu Brauna o biskupie Soltyku.



2

@Encore @student97r google podpowiada , ze niby Westbrook 34,7 km/h . O kurcze...

0

@student97r To musiasz Gwiazdorowi napomknac.
Moze to nie jest jakis mega wazny aspekt, ale czy wiesz, kim sa najszybszy koszykarze i jakie osiagaja czasy?

nawet sobie Miami vs Lakers wlaczylem

1

@kazbychu giganci

0

@student97r Mnie sie wydaje, ze duza przeszkoda do poznawania starego materialu np. pilkarskiego jest jakosc nagrac. Oczywiscie cos tracajacego myszka ma swoj urok, jednak potrafi tez meczyc, zwazywszy na fakt, ze mamy dzis wiekszosc powtorek w wysokiej rodzielczosci.
Podobnie tyczy sie sprawa filmow przyrodniczych - ale pisze tutaj tylko o sobie. Nie portrfie czasem ogladac tych bardzo starych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?