7

Wczorajszy mecz to hanba! Jedn z lepszych gifow.
https://gfycat.com/ordinaryshinycicada

0

@jacob345 lepszy dosiezny niz VVD?

1

0

@LeoMessi1994 naprawde ciezki temat.

0

@LeoMessi1994 W wielu meczach to tak wyglada, ale ciekawi mnie to ze strony praktycznej, bo przeciez Ernest podczas odprawy nie mowi - sluchajcie gramy tak i tak, a w ataku Leo cos wywalczy.

0

@sebo939 @Cochise tez o tym pisal w artykule "Klaskacz vs Kucacz".
pressing chain reaction.

powstaje pytanie dlaczego tego nie robia?

0

@Messibestplayerintheworld Czyli zakladamy na przyklad, ze Barca ma bana transferowego i zostajemy w tym skaldzie na nastepny sezon. Przychodzi inny trener i...?
ulepi cos lepszego czy nie?

0

@Gaucho kurde, albo mam brak lecytyny albo trzeba @Janiama zapytac.

2

@Grzybu @FanLuisaSalvano no ladnie wyskoczyl - moze siatkarzem lub korzykarzem jeszcze zostanie.

1

@jacob345 raczje @Gomo55 ma racje, mi tylko cos tam o uszy sie obijlo.

0

@Ramos9248 tyle szukania, ale dobra , wejde se. dzieki.

0

@jacob345 chyba po prostu chodzilo o klasyk, dlaczgo warto ogladac czy cos takiego.

0

Podobno Maszyna fajna bramke wczoraj strzelila (moze ktos mialby linka dla leniwego).
Ma dosiężny lepszy od VVD?
Polecam rowniez gola Dybalskiego z wczoraj.

1

@fcbarcafan19 no i mi tez zostalo. Indoktrynacja.

0

La Rambla Plotek...
W nocy wklejalem petarde Seedorfa w meczu z Atletico. Ktos sobie przypomina, czy on wlasnie nie byl kiedys zamieszany w jakas afere z zona kolegi?

0

Podobno Ajax pobil swoj rekord strzelajac 155 bramek w roku kalendarzowym.

0

@daro22 Mam nadzieje, ze nie wygra, chociaz jest oczywiscie faworytem. Postawie sobie cos na Flamenog albo remis. kurs 3 na ich wygrana.

1

Przezyjmy to jeszcze raz (arabski komentarz robi robote oraz tytul - All goals)



a tu komentarz portugalski (BRA)


ps. ten Valverde ma dobrze ulozona stope.

1

@daro22 kiedys byla taka gra Centrurion, ale nie wiem czy doczekala sie kontynuacji.

0

@R10BarcaM10 Oczy mnie raz zabolaly po przyjeciu Griezmana piszczela, ale zaraz potem Isco pieknie przyjal trudna pilke w polu karnym.

0

Jaki wynik typujecie w finale Flamengo vs Liverpool?

1

Po co tylke klotni, moim zdaniem bramka Viniciusa byla.
https://streamja.com/n04p

1

@JimMorrisonFCB one more, one more ;)

1

@Witekk10 chyba @Janiama kiedys pisal, ze mial ona udo i lydke jak slon.

0

@karci0 tak jakos...wyszlo. No wiesz. :)

1

Tenisowe stereotypy.



kim jestescie? Ja chyba siebie znalazlem. @JimMorrisonFCB

0

@Nolife1899 musze to w koncu obejrzec. Ten z Balem i Deppem?

2

@NGTRX Matrix zapodales.

3

@Mario96w Jakie smutasy, jakie smutasy? Ja na przyklad ogldalem ten mecz ciagle majac w glowie "chlopie, ten trener zdobyl LM 3 razy z rzedu". Remis super ;)

0

@YouShouldListenToMe To juz jest grubsza sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?