Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wczorajszy mecz to hanba! Jedn z lepszych gifow.
https://gfycat.com/ordinaryshinycicada
0
@jacob345 lepszy dosiezny niz VVD?
1
@Cochise @Serek
0
@LeoMessi1994 naprawde ciezki temat.
0
@LeoMessi1994 W wielu meczach to tak wyglada, ale ciekawi mnie to ze strony praktycznej, bo przeciez Ernest podczas odprawy nie mowi - sluchajcie gramy tak i tak, a w ataku Leo cos wywalczy.
0
@sebo939 @Cochise tez o tym pisal w artykule "Klaskacz vs Kucacz".
pressing chain reaction.
powstaje pytanie dlaczego tego nie robia?
0
@Messibestplayerintheworld Czyli zakladamy na przyklad, ze Barca ma bana transferowego i zostajemy w tym skaldzie na nastepny sezon. Przychodzi inny trener i...?
ulepi cos lepszego czy nie?
0
@Gaucho kurde, albo mam brak lecytyny albo trzeba @Janiama zapytac.
2
@Grzybu @FanLuisaSalvano no ladnie wyskoczyl - moze siatkarzem lub korzykarzem jeszcze zostanie.
1
@jacob345 raczje @Gomo55 ma racje, mi tylko cos tam o uszy sie obijlo.
0
@Ramos9248 tyle szukania, ale dobra , wejde se. dzieki.
0
@jacob345 chyba po prostu chodzilo o klasyk, dlaczgo warto ogladac czy cos takiego.
0
Podobno Maszyna fajna bramke wczoraj strzelila (moze ktos mialby linka dla leniwego).
Ma dosiężny lepszy od VVD?
Polecam rowniez gola Dybalskiego z wczoraj.
1
@fcbarcafan19 no i mi tez zostalo. Indoktrynacja.
0
La Rambla Plotek...
W nocy wklejalem petarde Seedorfa w meczu z Atletico. Ktos sobie przypomina, czy on wlasnie nie byl kiedys zamieszany w jakas afere z zona kolegi?
0
Podobno Ajax pobil swoj rekord strzelajac 155 bramek w roku kalendarzowym.
0
@daro22 Mam nadzieje, ze nie wygra, chociaz jest oczywiscie faworytem. Postawie sobie cos na Flamenog albo remis. kurs 3 na ich wygrana.
1
Przezyjmy to jeszcze raz (arabski komentarz robi robote oraz tytul - All goals)
a tu komentarz portugalski (BRA)
ps. ten Valverde ma dobrze ulozona stope.
1
@daro22 kiedys byla taka gra Centrurion, ale nie wiem czy doczekala sie kontynuacji.
0
@R10BarcaM10 Oczy mnie raz zabolaly po przyjeciu Griezmana piszczela, ale zaraz potem Isco pieknie przyjal trudna pilke w polu karnym.
0
Jaki wynik typujecie w finale Flamengo vs Liverpool?
1
Po co tylke klotni, moim zdaniem bramka Viniciusa byla.
https://streamja.com/n04p
1
@JimMorrisonFCB one more, one more ;)
1
@Witekk10 chyba @Janiama kiedys pisal, ze mial ona udo i lydke jak slon.
0
@karci0 tak jakos...wyszlo. No wiesz. :)
1
Tenisowe stereotypy.
kim jestescie? Ja chyba siebie znalazlem. @JimMorrisonFCB
0
@Nolife1899 musze to w koncu obejrzec. Ten z Balem i Deppem?
2
@NGTRX Matrix zapodales.
3
@Mario96w Jakie smutasy, jakie smutasy? Ja na przyklad ogldalem ten mecz ciagle majac w glowie "chlopie, ten trener zdobyl LM 3 razy z rzedu". Remis super ;)
0
@YouShouldListenToMe To juz jest grubsza sprawa.