0

@PieN Emminence Front..

0

@Hushovt Lotr widzialem tylko raz, ale wlasnie te scen pamietam. Czy Boromir tez spektaluarnie nie pozegnal sie z Game of Thrones?

0

@kenneth99 ale co, bedziesz spiewal Zappe, by Cie usuneli?
Swoja droga Zappa zawsze sie smial ze swojego glosu, uwazal bowiem, ze go zupelnie nie ma.

0

@PieN mega kawalki :) Rusty Cage i Them Bones...

2

@Hushovt @HassanMubarak Gladiator tak oczywisty, ze zapominelismy.
smierc Omara , smierc Hanka , ale to juz seriale.
@Lamora

smierc Zory, Blady Runner


2

@Hushovt Intestellar - scena ze "stara" corka.

"Odlot" - historia tych dwojga, ktorzy sie razem starzeja.

0

@HassanMubarak Forrest faktycznie bywa smutny. Wielu pisze tez o Mój przyjaciel Hachiko, ale nie widzialem tego.

1

@Croocers a mnie tez.. nawet mi ciarki teraz przeszly

0

@PieN a co tam jest ich soundtrack?

0

@Hushovt Spielberg - A.I - przybysze , Przelamujac Fale - dzwony miedy chmurami, Tanczac w Ciemnosciach - a capella Björk przed egezkucja.

0

@kenneth99 musisz usuwac? nie mozesz na chwiele zawisic dzialalnosci.
A tak a porpos, @Socjopata malo sie cos ostatno udziela.

0

@kenneth99 a mial wysoka range wojskowa?

0

@Cyzix Faktycznie, byl moment ze Sampaoli byl tutaj Bogiem, potem sam znalazl sobie bozak w postaci Messiego i ...
@kenneth99 syf juz jest jakis czas, dla mnie symboliczan data, to pozegnanie pewnego do-not-say-his-name uzytkownika.
Dlaczgo pozegnac, wlasnie przez ten syf?

0

@kenneth99 jak to zycie...smietelna choroba, przenoszona droba plciowa. Dosc dobrze, a u Ciebie?

0

@Cyzix to trza zlikwidowac koryto, czyli zielone.

1

@kenneth99 o witam.

1

@PieN Kurde, ale przypomiales. mialem pare miesicy temu niezla faze na Living - katowalem plyte "Stain". A Rage wiadomo, zawsze wejdzie.

0

@MarioVeB! Nawet nie smiem wymieniac nazwiska zawodnika, ktory by sie pieknie czul.

5

Mocno nostaligczna robi sie Rambla po takich wystepach jak wczorajszy.

0

@matirix20 Jason Kidd tez byl niezly i chyba "Penny" Hardaway.

3

Meskie granie z samochodu.
Power to believe 3


Faith


kosmiczno - hippisowskie klimaty (starozytni kosmici)
You Never Blow Y'r Trip Forever

0

Zapowiedz finalu Flamengo vs Liverpool.


0

@Danny Gaucho Aniol w sumie tez.

0

@LeoMessi1994 moze kiedys :)
Tak w skorcie - ta wspolpraca powinna sie zakonczyc po drugim sezonie za porozumieniem stron.

1

@JimMorrisonFCB katowalem te piosenke Eurytmics caly tydzien. this City never sleeps.

0

0

@kamilo0066 pamietam, znokautowal tam sedziego ;) Ale dzwiek jego rakeity soczysty, plus mial w swojej karierze okres, w ktorym pokonla w szystkich z topu lacznie z Fedexem i Nadalem.

0

Dla fanow tenisa - no to jest po prostu 50 sekund czystej przyjemnosci. Pisalem juz kiedys, ze to jeden z najwiekszych talentow w historii tego sportu.
Ten dzwiek z forehandu i backhandu, symfonia - i ta sila oraz przyspieszenie uderzenia.
D.N.


@JimMorrisonFCB ty tak srednio za nim przepadales?

0

@Janiama Masz blad w powiedzieniu - "Jak się nie ma lubi, tego, co się lubi, to się lubi, co się ma.".
Mysle, ze ludzie dlugo nie wytrzymaliby pieknej gry przy wynikach "zawsze drugi". Po jakims czasie przyszlyby opinie - przeciez jestesmy Barcelona, gramy pieknie, ale musimy zdobywac trofea.
Bycie kibicem Barcy jest latwe i wygodne, nawet jesli bywaja okresy posuchy, to zawsze beda graly tu gwiadzy, zawsze beda piekne mecze i trofea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?