Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebasek99 Nie wiem, nic nie sugeruje, bo pisalismy w ramach pewnego zalozenia. Zalozenia, ze moze tak byc, ale nie musi. Nie czytalem jej, wiec musze sie zdawac na relacje innych - a to bywa ulomne.
Niby jestesmy tak malo znaczacym krajem, to w sumie po co prac brudy na forum miedzynarodowym, ale jesli ona ma taka potrzebe i jest sumienna , to prosze bardzo.
Moze chodzi tez o, ze wielu Polakow czuje sie po prostu stawianych na rowni z oprawcami, ale to moze byc tez histeria.
A moze w jej ksiazkach jest tez wiele prawdy - zreszta ona sama sobie nagrody nie przyznala.
Za rok obroni piszac na inny temat ;)
Akurat spiny o to nie mam, ot luzna dyskuja
2
@Janiama Ja wczoraj akurat meczu tez nie widzialem - co bardzo rzadko mi sie zdarza. Hala mi na 16 godzine wypadla Nie lubie tej 16stej.
0
@Chaoss a gra ktos z Was kariere zespolami za Am. Poludniowej, np Flamengo, Boca. Mozna w ogole?
0
@sebasek99 o co chodzi?
1
@daniel32778 To tez prowadzi do innej skrajnosci - ludzie widza czesto Messiego plus Ter Stegena, ktorzy sami wygrywaja mecze. To mam nadzieje skrot myslowy, bo jednak pilka nozna byla i jest sportem druzynowym.
No dobra Messi w formie potrzebuje max 6 i bramkarza by wygrac mecz ;) z 11 przeciwnikami.
0
@8stoichkov8 nie znam... kurcze, ale juz stary..
https://contentserver.com.au/assets/508540_p11644_p_v8_ab.jpg
2
Pare dni temu zmarl Danny Aiello (86).
Swietny aktor, ktorego najbardziej zapamietalem z tragicznej roli w filmie Spike Lee "Rob co Nalezy". Film opowiada o interakcach i wzajemnej niecheci roznych ras mieszkajacych na Brooklynie - akcja obejmuje burzlie 24 godziny z tej dzielnicy Nowego Jorku.
Danny gra wlasciciela malej pizzeri (pizzerni @SeeleyBooth ), ktora prowadzi ze swoimi synami - w jednego z nich wciela sie John Turturro.
https://miro.medium.com/max/1200/0*7MlNy3zCMmLfeNWy.jpg
2
@JimMorrisonFCB co tu sie dzis dzieje. @kenneth99 nagrywa sie to kontroli umyslow Zappy, a Jim Morrison bedzie nucil saxa...
czekamy
0
@JimMorrisonFCB ale cos wiecej, szczegol? Bo chyba nie Lilly was here?
0
@RichardWinters Gabriel glownie za albumy z Genesis, ale solowo tez bylo mega ciekawie np. slynna Czworka.
Sting to mega sentyment Leaving Las Vegas oraz okolo Stingowy Andy Summer i plyta z Robertem Frippem
No i oczywiscie Sting z John Mclaughlin
1
@JimMorrisonFCB City never sleeps zdecydowanie genialne nagranie.
Baker Street to najchetnie polowe utowru bym wycial i zostawil sax.
Jesli chodzi o Basie z tej plyty pod konice utworu Yearning - slowa "Szla dziewieczka o laseczka". Ciary.
0
@JimMorrisonFCB @a tera widze. Nawet nie wiedzialem, ze taka trasa byla.
@RichardWinters a Gabriel dawal tam rade? Bo to w sumie moj ulbiony muzyk z tej trojki.
1
@PieN @JimMorrisonFCB no dobra to jeszcze
Street Life Randy Crawford
Jan Hammer - Miami Vice Crockett v
Kurna tego sie naszukalem, bo zawsze zapomina tytuu i wykonawcy
Gerry Rafferty Baker Street Long Version
0
@JimMorrisonFCB ale gdzie ja to przeoczylem?
0
@JimMorrisonFCB dawno nie sluchalem tego utowru DS.
@JimMorrisonFCB @PieN Te plyte wlacza kiedys, gdy bede jechal w nocy po Arizonie.
Dwoch artystow - Norweg i Amerykanin sluchali siebie (Norweg Amerykanina i odwrotnie) jezdazc samochodem po swoich krajach. Byli inspiracja i tak powstala ich wspolna plyta Road Eternal.
1
@JimMorrisonFCB Bardzo lubie, chyba kazda plyte mam nawet te z "Raulem" :=)
Chris Rea dzis mi sie mocno przypomnial, zobaczylem gdzies na YT urywki koncertu i stwierdzilem, ze nienawidze, gdy sie ktos starzeje, szeczolnie gdy sie kope lat nie widzialo.
2
@JimMorrisonFCB Hehe, Pulp Fiction i Chris Rea do auto obowiazkowe,
Gdy wracam autkiem noca to lubie czasem zarzucic cos spokojnijeszego, ale sekwencyjnego jak
Love on a real Train
2
@PieN U mnie muzyka to wlasnie musi miec - przetrwac probe czasu i to chyba najwazniejsze kryterium .
Learning to Fly, Pink Floydow
Dzis akurat sluchalem w aucie i wcale mi nie przszkadzalo, szkoda, ze nie moglem ogladac, bo pani SAde tu zjawiskowa
Love is Stronger Than Pride, Sade https://www.dailymotion.com/video/x16cjq
Sweetest Taboo
Chris Rea - Road to Hell
On the Beach
King Crimson, Heroes
Genesis, Squonk
Tears for Fears Badman's Song
oraz Head over Hills
Prince - Singn O the Times
Double - Captain of the Heart
Gino Vanelli - Wild Horses
Pet Shop Boys . West End Girls
Dire Straits Calling Elvis z koncertu!
itd, itd...
1
@kenneth99 nie ma mowy - nie znosze kamery, a ona mnie.
0
@JimMorrisonFCB chetnie.
2
@PieN Teldysk do tego to jest ogien - a ta solowka w bialych rekawiczkach - majstersztyk.
A klimaty? Mysle, ze w tworczosci the Talking Heads, Briana Eno, Roxy Music znajdziesz wiele podobienstw.
1
@kenneth99 Szacun, ze to zrobiles . akurat niestety wybrales smutny kawalek o kontoli mozgu. Nie wiem, czy wytrwales do konca, ale przy Gregarry Peccary chyba Twoja mowa ciala bylaby lepsza, a w sumie najlpiej gdybys wlaczyl Jewish Princess lub Catholic Girls.
Zappa rzadko wpada za pierwszym razem w ucho - choicza bywaja wyjatki. No i kontekst kulturowy USA konca lat 60tych tez czasem jest dla nas Polakow ciezki do rozszyfrowania, ale mozna.
Zreszta jego tworczosc jest tak wielowatkowa, ze na pewno znalazlbys cos Co Tobie sie podoba.
Ja bym w zyciu tego nie nagral wiec tym bardziej szacun - usmiech byl ;)
0
@JimMorrisonFCB Syd klasyka, ale juz mroczna, a oni mieli zawsze takie lekkie podejscie, mimo, ze muzycznie to pierwsza liga.
Ozric znasz?
2
Kosmiczno - pychodeliczny rock podszyty zartem i groteska oraz elementami wielu innych gatunkow muzycznych. O kim mowa? O grupie Gong.
Tutaj utwor "Zero The Hero and The Witches Spell"
na nocne rozkminki rownie dobrze nadaja sie Ozric Tentacles, ktorzy inspirowali sie poniekad Gongiem, ale odrzucili wiele elemetnow ich grania. Zostalo takie kosmiczno - rockowo instrumentalne brzmienie z duza iloscia klawiszy i etnicznymi elemetnami.
Tight Spin z albumu The Hidden Step.
0
@IronSanHybrid fajnie, fajnie.
0
@damianex10 Bohemian Rhapsody obroni w tym roku tytul?
1
@IronSanHybrid serio? Gdzie to wylapales?
2
@Kapitan hawk zaklepana .
0
@damianex10 A to zapominalem. Czyli miksowali z jego glosem?
5
@IronSanHybrid plata o plomo!