0

@kerouac Piwa tez chyba maja sporo i wyrobow mlecznych.

0

@kerouac mowilem, ze za trudne. Podobno w Kopenhadze jest najlepsza restaruracja w Europie, chyba molekularna - byles tam?

1

@kerouac Chyba za trudny dla mnie jezyk. Ogladales serial Wikongowie lub grales w taka gre?

0

@IAmBackCules kojarzyles to video, o ktore pytalem?

1

@kerouac nie bylo Cie tu, nie bylo Cie tam - wiec baby albo / i wodka.

1

@kerouac A wczoraj sie zniknelo po Orliku? Bramki chociaz strzeliles?

12

@sebasek99 Tak, ale nie za to je cenimy.

1

Wladyslaw Komendarek to jeden z tuzow polskiej muzyki elektronicznej.
Nigdy nie bylem na jego koncercie i nie szukalam w necie jak wyglada, troche sie zdziwilem.
http://liveshot.com.pl/galerie/komendarek/Komendarek01.jpg
http://ddlodz.pl/wp-content/uploads/2016/12/DSC_7181a.jpg

tu jego utwor 35 Smietnik Atomowy


1

@Hushovt hehe

12

@Kapitan hawk Liczy sie jakosc, a nie wielkosc?

0

Are you talking to me? Chelsea.

0

@MesQueUnClub_87 tak, masz racjė.

0

@MesQueUnClub_87 przeważnie są bardziej kurtuazyjne wypowiedzi w stylu - zdajemy sobie sprawę z mocy przeciwnika, ale ...
Zidane na REAListyczne podejście- w sumie powiedział, że obojętnie na kogo by nie trafili, to go przejdą.

0

Kolejny fajny zimowy utwór
DonGuralLesko i Michał Urbaniak - Świąteczna Serenada


1

To jeden z fajniejszych zimowych utworów, a i video , którego chyba nikt się się spodziewał :)

Along the coast road, by the headland
The early lights of winter glow
I'll pour a cup to you, my darling
And raise it up, say, "Cheerio"



0

@Mario96w ale ktore?

1

@maks861 @Mario96w Drivin Home for Christmas, Chris Rea tez jest calkiem ok


1

@Mario96w Lubie Paul McCartney/ Nigel Kennedy - Once Upon a Long Ago



jeszcze mi sie przyomnialo !
Jethro Tull


I Emerson Lake and Palmer


denerwujaca? chyba nie mam

0

@feiticeira zadowolony?

1

@nieprzysiadalnosc Tak - w sumie uzazam b. podobnie, ale czasem zdarzaja sie filmy, ktore nie wykorzystaly potencjalu - np. serial Earth 2 i mozna cos by z tym jeszcze zrobic. Tak samo jak film Zlodziej Micheal Manna - niby dobry, ale mozna to wykokrzystac lepiej - zostawiajac tylko muzyke Tangerine Dream, bo niestety James Caan mlodszy nie bedzie.

0

@Kote O co chodzilo z tym rysowaniem czarna kreska gornej wargi w Mandze, w latach 90 tych - moge se oczywiscie wyszukac w bingu, ale od czego jest LR ;)

0

@Kote mialem ostatnio pytac, gdzies w necie naknalem sie na mniej wiecjej taki opis - 90's famous black upper lips. Chodzilo o mange chyba. O co loto?

0

@kuz Z obecnymi efektami, mogloby byc ciekawie.

0

Macie jakies pomysly, marzenie jesli chodzi o re-make filmow?
Fajnie byloby zobaczyc nowe wcielenie filmu pt. Linia Zycia z 1990 roku z Julia Roberts. Kevinem Bacon, Kiefer Sutherlendem i Williamem Baldwinem.

dobre edycja - okazuje sie, ze remake juz jest :)

2

@PrinceDamon To taki mechanizm. Zalozmy, ze np redakcja zaczyna caly czas w tiki tace wychwalac, ktoregos z uzytkownikow - nagle znajda sie osoby (wczesniej powiedzmy. neutralne w stosunku do niego), ktore z zazdrosci czy innych pobudek, beda swoja niechec wlasnie kierowaly w kierunku uzytkownika X.

1

Czego tam sluchacie dzis wieczorkiem?
U mnie akutalnie DJ Shadow - Midnight In A Perfect World.


oraz oczywiscie Changeling (Transmission 1)

0

@Persyfl cztery stowy bym wydal, ale 400 Ojro na Barbare Straisand juz nie ;)

0

@Vhaeraun I dobry ten serial o City?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?