Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kerouac Piwa tez chyba maja sporo i wyrobow mlecznych.
0
@kerouac mowilem, ze za trudne. Podobno w Kopenhadze jest najlepsza restaruracja w Europie, chyba molekularna - byles tam?
1
@kerouac Chyba za trudny dla mnie jezyk. Ogladales serial Wikongowie lub grales w taka gre?
0
@IAmBackCules kojarzyles to video, o ktore pytalem?
1
@kerouac nie bylo Cie tu, nie bylo Cie tam - wiec baby albo / i wodka.
1
@kerouac A wczoraj sie zniknelo po Orliku? Bramki chociaz strzeliles?
12
@sebasek99 Tak, ale nie za to je cenimy.
1
Wladyslaw Komendarek to jeden z tuzow polskiej muzyki elektronicznej.
Nigdy nie bylem na jego koncercie i nie szukalam w necie jak wyglada, troche sie zdziwilem.
http://liveshot.com.pl/galerie/komendarek/Komendarek01.jpg
http://ddlodz.pl/wp-content/uploads/2016/12/DSC_7181a.jpg
tu jego utwor 35 Smietnik Atomowy
1
@Hushovt hehe
12
@Kapitan hawk Liczy sie jakosc, a nie wielkosc?
3
Wataha na zywo.
https://pbs.twimg.com/media/ELkfAe9WsAM5s27?format=jpg&name=medium
0
Are you talking to me? Chelsea.
0
@MesQueUnClub_87 tak, masz racjė.
0
@MesQueUnClub_87 przeważnie są bardziej kurtuazyjne wypowiedzi w stylu - zdajemy sobie sprawę z mocy przeciwnika, ale ...
Zidane na REAListyczne podejście- w sumie powiedział, że obojętnie na kogo by nie trafili, to go przejdą.
0
Kolejny fajny zimowy utwór
DonGuralLesko i Michał Urbaniak - Świąteczna Serenada
1
To jeden z fajniejszych zimowych utworów, a i video , którego chyba nikt się się spodziewał :)
Along the coast road, by the headland
The early lights of winter glow
I'll pour a cup to you, my darling
And raise it up, say, "Cheerio"
0
@Mario96w ale ktore?
1
@maks861 @Mario96w Drivin Home for Christmas, Chris Rea tez jest calkiem ok
1
@Mario96w Lubie Paul McCartney/ Nigel Kennedy - Once Upon a Long Ago
jeszcze mi sie przyomnialo !
Jethro Tull
I Emerson Lake and Palmer
denerwujaca? chyba nie mam
0
@feiticeira zadowolony?
1
@nieprzysiadalnosc Tak - w sumie uzazam b. podobnie, ale czasem zdarzaja sie filmy, ktore nie wykorzystaly potencjalu - np. serial Earth 2 i mozna cos by z tym jeszcze zrobic. Tak samo jak film Zlodziej Micheal Manna - niby dobry, ale mozna to wykokrzystac lepiej - zostawiajac tylko muzyke Tangerine Dream, bo niestety James Caan mlodszy nie bedzie.
2
@neymarjr_143 Neymar za kilkanascie lat
https://www.etonline.com/sites/default/files/styles/640xh/public/images/2015-02/cast_away.jpg?itok=LSS39p3V
0
@Kote O co chodzilo z tym rysowaniem czarna kreska gornej wargi w Mandze, w latach 90 tych - moge se oczywiscie wyszukac w bingu, ale od czego jest LR ;)
0
@Kote mialem ostatnio pytac, gdzies w necie naknalem sie na mniej wiecjej taki opis - 90's famous black upper lips. Chodzilo o mange chyba. O co loto?
0
@kuz Z obecnymi efektami, mogloby byc ciekawie.
0
Macie jakies pomysly, marzenie jesli chodzi o re-make filmow?
Fajnie byloby zobaczyc nowe wcielenie filmu pt. Linia Zycia z 1990 roku z Julia Roberts. Kevinem Bacon, Kiefer Sutherlendem i Williamem Baldwinem.
dobre edycja - okazuje sie, ze remake juz jest :)
2
@PrinceDamon To taki mechanizm. Zalozmy, ze np redakcja zaczyna caly czas w tiki tace wychwalac, ktoregos z uzytkownikow - nagle znajda sie osoby (wczesniej powiedzmy. neutralne w stosunku do niego), ktore z zazdrosci czy innych pobudek, beda swoja niechec wlasnie kierowaly w kierunku uzytkownika X.
1
Czego tam sluchacie dzis wieczorkiem?
U mnie akutalnie DJ Shadow - Midnight In A Perfect World.
oraz oczywiscie Changeling (Transmission 1)
0
@Persyfl cztery stowy bym wydal, ale 400 Ojro na Barbare Straisand juz nie ;)
0
@Vhaeraun I dobry ten serial o City?