1

@Danny Gaucho Dodajmy jeszcze Mario Baslera (na ktorym wzorowal sie @Janiama ), Marco Bode - ktory byl slynnym rowerowcem w klubie - po prostu nie uzywal wypasionej fury, tylko roweru, by dojechac na trening, brazylijczykow Diego i Naldo oraz Micoud.

0

@Avada Kedavra chyba tak, nie wiem czy Ci podejdzie, nie jest to wybitny film, ale dosc fajnei sie oglda. Taka komedyjka z dobra obsada i amerykanskim klimatem.

1

Przykra wiadomosc.
Nie żyje Rene Auberjonois. Zmarł w swoim domu w Los Angeles po walce z rakiem płuc. Smutną informację przekazano na oficjalnym profilu twitterowym aktora. Znany był przede wszystkim z roli w serialu „Star Trek”, a także w filmie „M*A*S*H”, w którym wcielił się w postać kapelana wojskowego. Miał 79 lat.

Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola zmiennokształtnego konstabla Odo w serialu „Star Trek: Stacja kosmiczna (Deep Space Nine).

Odo to jedna z głównych postaci serialu. Należy do rasy Zmiennokształnych, którzy są założycielami Dominium, potężnego imperium w kwadrancie Gamma. W przeszłości założyciele wysłali w przestrzeń kosmiczną kilkuset młodych przedstawicieli swojej rasy, by dzięki nim poznać odległe zakątki galaktyki. Odo był jednym z wysłanych
Do wybuchu wojny Federacji z Dominium, Odo pełni służbę na stacji DS9 jako szef ochrony i zachowując lojalność wobec Floty Gwiezdnej i Bajoran.

https://i.pinimg.com/originals/3f/a7/b5/3fa7b565e6da11aa0ac5814b1a5d03b0.png

0

@MesQueUnClub_87 @Avada Kedavra @Janiama @Kvothe07 - a była taka komedia , pamiętacie z Marlonen Brano , gdy on zrobił się bardzo duży (schyłek kariery )- grał oczywiście bossa, a chyba na stażu był u niego taki żółtodziób , który do córki startował . Chodziło o nielegalny przemyt zwierząt egzotycznych.

0

@NGTRX wypalają się trenerzy co kilka lat - tym bardziej szacun dla Sie Alexa

0

@Avada Kedavra tak źle nie jest, naprawdę idzie się pośmiać , fajna aktorstwo - ta ruda też fajna , nie ma tandety i trochę do przemyślenia-? Fajnie mi się 2 razy oglądało.
Nietykalni z Costnerem dobre - ale w tym gatunku znam ciekawsze. Zapachu Kobiety -rewelacja,

3

@Nano22 ja zamiast Eto - R9 lub Romario - i normalnie łzy w oczach

0

@Avada Kedavra nie , ten z 87 fabuła nie porowbalbym do Zapachu

0

"Zapach Kobiety" czy "Nietykalni"?

0

Ciekawy, ale i zabawny filmik o poprawie pracy nog podczas gry w tenisa.


0

@Mario96w moze w tym tygoniu zobacze, chce rowniez obejrzec serial o City.

0

@nieprzysiadalnosc dawaj wiecje takiej nocnej muzy. Na poczatku myslalem, ze to tenisista, ktorego nie znosil Nadal.
Gdzie to wyczailes?

6


Ajax - zwyciezca LM
https://pbs.twimg.com/media/ELLZskVWwAArNn7?format=jpg&name=small
sporo zawodnikow z tego skladu gralo u nas

0

0

@Encore A Ty kiedys pisales, ze dobry, ale nie komediowy serial z nim powstal?

3

@Encore Filmy z Chevy Chase.

Gremliny i Critters!

3

1

@kerouac ja akurat nie jestem fanem tego przekrecanie, bo mam wzorkowa pamiec i sie potem gubie, ktore poprawne, a ktore nie.

2

@sebasek99 torbic lub kopulowac

0

@kerouac wylaczam a nie wylanczam ;)

1

@Kapitan hawk 1. "Juz od wielu miesiecy podkreslam, ze..."
2. "to jest zloto"
3. [SER]
4. Na pohybel hejterom
5. Tygodnik Nie
6. Danuta Holecka o 1930 w Wiadomosciach

@Kapitan hawk odgadles kazdego?

1

@kerouac Colorado tez brzmi ciekawie, prawiie jak Corcovado.
A gdzie spotkac takich ludzi?

0

no i nie zdazylem skasowac

1

@kerouac to z gry? To ja bym najbardziej chcial to miejsce z Another World zwiedzic albo z Traps and Treasures.

1

@kerouac Stany tez. Arizona, Montana, Oregon itd. chyba to dzis juz pisalem.

0

@krzychu1526 Zbyt duzo muzyki to tez moj problem, nie starczy mi po prostu czasu, a materilu do przesluchania przybywa, zamiast ubywac,
Meczyc sie faktycznie nie warto, jak to sie mowi - jestem umysl scisly, lubie tylko te melodie, ktore znam.

0

@krzychu1526 To zawsze jest bardzo wzgledne, bo dziwakiem moze byl na plytach, chociaz jest kilka albumow, w ktorych praktycznie element "does humor belong in music" nie istnieje. W zyciu prywatnym - normalny, rodzinny facet, ktory nie tolerowal narkotykow. Pracoholik.
Jego tworczos obejmue tak wiele gatunkow, ze dla kazdego cos sie znajdzie - do fanow Edgara Varese, Stravinkiego, Beach Boys jazzu czy strickte rocka i popu.
Zappy nie mozesz trkotwac jak fast fooda, bo ocenisz go zawsze negatywnie. To muzy wymgajaca czasu.
Zangazowany politycznei w tekstach, juz wtedy niepoprawny.

@kenneth99 juz nie przesadzaj z ta beka :)

0

@marcin000019 jesli traktujesz muzyke jak sport , to na przyklad jest wielu lepszych technicznie gitarzystow, chociaz Frank byl inspiracja dla masy wirutozow. Jego styl gry byl unikatowy.
Tylko pytnie czy muzyka to sport. Wplyw jego na te szutke jest ogromny.

@krzychu1526 a co dokladnie masz na mysli.

Nie mozna zapominac, mowiac o Zappie, o Don Van Vliet - to taki cichy bohater, nieco zapomniany.

@kenneth99 Zes kurna, Zappoburze wywola, ale w sume fajnie, bo trzeba dobre kawalko przypominac, Kiedys Kosinski mial taki cykl - Ocalic od Zapomnienia - w Nocy Muzycznych Pejzazy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?