Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac Brawo ;)
0
Kto rozpozna pilkarzy (nie trunek)?
https://pbs.twimg.com/media/ELllNb0WoAA7V9q?format=jpg&name=900x900
1
Gazza mial, podobnie do Messiego, ceche tzw. skanowania boiska. Humor posiadal typowo angielski.
0
@Coutinho007 tak, też lubi kucac ;)
3
@Hushovt @Rewolucja123 tak, Bauza.
@Coutinho007 Bielsa pewnie by nam 3/4 składu wyrzucił
0
@Rewolucja123 na B nazwisko
2
Nastepca Valverde?
https://en.as.com/en/imagenes/2017/04/11/football/1491911080_544058_1491912212_noticia_normal.jpg
1
@SeeleyBooth mam ochote na grejfruta a potem na badmingtona.
0
@jacobFCB a tutaj jest ekipa zebrana, chociaz filmiku nie znam
0
@Janiama O Brazylii wiele juz napisano i powiedziano. Chyba najbardziej lubiana reprezantacja na swiecie, ale ma tyle samo zagorzalych przeciwnikow.
'Zawsze kojarzeni z radosnym futbolem, a przeciez nie zawzse tak bylo. No produkowali perly nie tylko na pozycjach ofensywnych, bo nawet kilu bramkarzy przszlo do historii, nie mowiac o stanie obecnym.
1
@Janiama Turcja chyba nie znosi roku 2002 i Brazylii.
0
@Janiama A mundialowa Brazylia od roku 1982 do 2018 od najlepszej do najgorszej?
0
@jacobFCB Gdzies tez twarz juz widzialem, pewnie nie objerze tego teraz, ale kto wie czy nie kiedys.
0
@jacobFCB Ciekawy gosc, ogromnie buje zycie - troche inny niz Korwin, ale rowniez facet od anegdot.
0
@jacobFCB A Fijora kojarzasz?
1
@jacobFCB Tym bardziej ciezko wytlumaczyc jego wyglupy, ale ja tam przymykam oko. Tak jak pisalem, zawsze mi sie wydawal - mimo znajomosci tylko z tv - po prostu w porzadku gosciem.
Tak on i Michalkiewicz maja niesamowita pamiec - recytuja wiersze oraz angdoty, przyslowia z zupelna lekkoscia.
0
@jacobFCB fajna sprawa
0
@jacobFCB Kontestacja istnieje juz 10 lat, wiec byc moze ktos z nich sie tam pojawial, np Kamil Cebulski , Jan Fijor, Marcin Hugo Kosinski czy Marek Zemsta.
1
@jacobFCB Nie znam go osobiscie, ale wydaje sie byc po prostu rownym gosciem. To sa pikniki wolnosciowe zwiazane min z Kontestacja?
@IronSanHybrid po anglicku to imie brzmi lepiej - Hope.
9
@Real_w_HD chyba za to
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2018/01/sport-preview-sergio-ramos.jpg?strip=all&quality=100&w=620&h=413&crop=1
a tak na serio to ma ducha walki i cechy przywodcy, ktorej potrzebuje druzyna w, ktorej jest - nie zniechecil sie nawet po tym, jak byl masakrowany przez Ronaldinho.
0
@NeroTFP Tak, zawsze czegos, kogos bedzie brakowalo. Rick Beato wybiera chyba z klucza - ulubione, w miare znane i takie, ktore potrafi zagrac.
0
20 topowych dzwikow klawiszowych w rocku wedlug Ricka Beato - kolejnosc przypadkowa.
- Procol Harum "Whiter Shade of Pale" (M. Fisher Hammond M102)
- The Doors "Riders on the Storm" (Ray Manzarek Fender Rhodes)
- Allmann Brothers Band "Jessica" (Gregg Allmann Hammond Organ)
- Gary Numan "Cars" (Minimoog Base, Polymoog Strings)
- John Lennon "Imagine" (Lennon Piano)
- Pink Floyd "Echoes" (Rick Wright Piano i Hammond Organ)
- Tom Scholz "Hitch a Ride" (Hammond M3)
- Argent "Hold Your Head Up"
- Supertramp "Bloody Well Right" (Rick Davies Electric Piano)
- Roxy Music "Beauty Queen" (Brian Eno)
- Stevie Wonder "Superstition" (Hohner Clavinet model C)
- The Rolling Stones "Angie" (Nicky Hopkins)
- Van Halen "Jump" (Eddie Van Halen)
- Led Zeppelin "Thank You" (John Paul Jones)
- Genesis "Behind the Lines" (Tony Banks Arp Quadra)
- Emerson Lake and Palmer (Keith Emerson Minimoog)
- Elton John "Don't let the Sun Go Down on Me" (Piano)
- The Beatles "Strawberry Fields Forever" (Paul McCartney Mellotron)
- Yes "Roundabout" (Rick Wakeman)
- Deep Purple "Smoke on the Water" (John Lord Hammond Organ
Zappa mial byc na liscie, ale w koncu jest poza nia, poniewaz Rick nie potrafi zagrac partii klawiszy w Inca Roads.
- Frank Zappa "Inca Roads" (George Duke)
2
@MajorPolski tak, ale tylko w tej 10cio godzinnej wersji
0
@kerouac zdecydowanie
10
@Hiacynk pomijajac takie przypadki, legginsy to jednak jednak jedne z seksowniejszych ciuchow u kobiet.
0
@Hushovt Ale gdzie, na YT, jakis link? Polski akcent jest?
0
@kerouac Piwa tez chyba maja sporo i wyrobow mlecznych.
0
@kerouac mowilem, ze za trudne. Podobno w Kopenhadze jest najlepsza restaruracja w Europie, chyba molekularna - byles tam?
1
@kerouac Chyba za trudny dla mnie jezyk. Ogladales serial Wikongowie lub grales w taka gre?
0
@IAmBackCules kojarzyles to video, o ktore pytalem?