Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P93FCB zobacz, znalazlem te moja (ta troche kwadratowa) - to 4 z prawej.
https://thumbs.worthpoint.com/zoom/images1/1/0718/28/antique-vtg-argentina-yerba-mate_1_f021286e55dd4e93d844e9fe59340c92.jpg
@P93FCB edytowalem.
3
@P93FCB Temat rzeka, niestety. Prawdziwmy sprawdzianem dla yerby to brazylijskie chimarrão - czyli mega pylaste cos.
Najlepiej z tym radzi sobie brazylijska bombilla tzw bomba i da rade rowniez z Canarias czy Pajerito.
Ma oczywiscie minus, bo przewaznie jest dluuuga i moze przechylic i wysypac mniejsze naczynko, a czasem w nie po prostu nie wejdzie.
https://dobreziele.pl/!data/shop/b_shop_715.jpg?nc=1472461953
Zasada w sumie - i wiecje powierzchni i dziurek tym lypiej.
ja mam taka jedna ulubiona - jest mniejsza od bomby i krotsza od bomby i ma troch Yonexowy ksztalt - bardzo fajny kompromis, niestety zapomnialem jak sie nazywa.
edit - Pajerito pilem ostatnio z bombille ze sprezynka i wcale sie nie zapachal, ale dobrze wsztasnalem naczynkeim i ubilem susz.
6
Typie, gosciu, randomie, atencjuszu. Jak jeszcze mozna zaczac konwersacje w necie?
0
@Rewolucja123 no mi sie tez nie chcialo ;)
1
@Cochise dla mnie świetne . Może Cobain by sie uchowal grajac w takiej tonacji :)
Ps smeells like brzmi też bardzo fajnie w wersji Możdżera .
13
Czy ten gostek na zdjęciu nie byłby na poziomie Messiego, gdyby mu się chciało? Ale mu się nie chciało.
1
@Coutinho007 pierwsze 4 albumy genialne. Potem bywalo roznie.
Od rapu przez diso pola na rocku /metalu konczac, ale @LuisSalvano sam sobie winien, rzucil temat i poszedl w kimono.
1
@Coutinho007 nie jest to na pewno moj ulubiony album Metallici.
0
@Kapitan hawk Da sie obejrzec caly mecz z tym komentatorem?
1
@Coutinho007 heheh, dobrze wybrnales. :)
2
Najwieksze pewniaczki (chodzi o uzytkownikow, nie tematy) do wyladowania w Goracych Dyskusjach to...?
2
@Coutinho007 Zajefajny utwor Metallica, ale pamietam jedna akcje z Wojciechem Mannem, ktory prowadzil taki kacik w radiu dla uczacych sie lub doskonalacych swoj jezyk angielski .
W swoim stylu, niezbyt zlosliwe, ale jednak smial sie z tego jak blahym tekstem jest "Nothing Else ..." i , ze spokojnie moznaby go po polsku wrzucic na plyte disco polo.
0
@Hushovt Zawsze jest kwestia perspektywy. Ktos moze czuc sie lepszym nie sluchajac disco polo - bo ta muza jest z zalozenia dosc prosta. I ten ktos moze np. sie szczycic tym, ze slucha np. Pink Floyd czy Dawida Bowie - ale kiedys slyszalem wywiad z Pendereckim , ktory stwierdzil, ze cala muzyka popularna to jest dno.... Takze temat dosc zawily.
Tak jak koledzy pisali.. sluchajmy tego, co nam wchodzi.
Ja mam jeden warunek : muza musi przetrwac probe czasu i nie moze szybko sie nudzic.
ps. niechec do disco polo moze brac sie tego iz kojarzymy ja czasem ze sprawami poza-muzycznymi jak wyksztalcenie czy pochodzenie.
2
@IronSanHybrid o to sory, siedzis mi w glowie jak John Malkovic.
@IronSanHybrid nie wiem czy to disco, czy disco polo . ale lubie ten kawalek.
@LuisSalvano a jesli chodzi o polski rap , to malo znam, ale kumpel mi to polecil, bo wedzial , ze mi sie spodoba - pewnie ze zwgledu na Urbaniaka. Znasz cos podobnego?
2
@IronSanHybrid bo z disco polo jest tak jak z Messim, tzn jak z Mourinho , tzn jak z porno.
0
@Hushovt Ah niektore polskie kawalki sa genialne np. ten.
1
@LuisSalvano skoro jest tu kto od rapu, mialem juz dawno temu pytac.
Gdy czasem chce wpisac cos w wyszukiwarce, to czesto sie myle. Pare razy wyszlo mi OYU - jak sie okazalo , nie tylko mnie.
Pierwszym wynikiem, ktore pokazal google byl wlasnie ten teledyski, znasz moze to?
1
Dzis sie przypomnialo.
"Udawany przepych" (Bogus Pomp). Kent Nagano, London Symphony Orchestra i Zappa
0
@TR3YWAY I co, ogladasz cos na Netflixie?
1
@IronSanHybrid Z patointeligencja zawsze bedzie mi sie kojarzyl film Funny Games.
1
###Ale brutalna bramke przypomnieli. Pilka praktycznie bez rotacji, jak kamien.
###Palmeiras nie sprostalo wymaganiom finansowym i zerwalo rozmowy z Sampaolim.
3
@Kubix93 Gdyby ktos nie widzial.
https://streamja.com/2NAb
1
@HassanMubarak Weszlo to do jezyka i juz sie chyba tego nie odkreci.
Z Aisha to mam skojarzenie muzyczne.
0
@kenneth99 To bys w sumie musial nagrac cos do swojej ulubionej muzy, przy ktorej wiesz co za chwile sie wydarzy, wiesz, gdzie jest ulubione przejscie, ulubiony bit, fraza czy slowo.
Co by to np. bylo?
1
@Kapitan hawk niestety pamietam.
Pato bardzo cenilem, zawsze myslem, ze zawojuje Europe.
2
@Kapitan hawk InteligencjaPato!
2
Pewnie nie przegladacie muzycznych dyskusji ze srodka nocy, ale czasem warto.
Tutaj zadziwil mnie pozytywnie @kenneth99 , ktory nagral swoja reakcje na utwor Zappy o kontroli umyslu (who are the brain police). Prosze zwrocic uwage na mowe ciala! Troche moja wina, ze podrzucilem mu dosc mroczny i raczej nietypowy utwor Franka, ale co tam, dal rade :)
https://streamable.com/5pe9q
Czekamy jeszcze na inne wydarzenie - @JimMorrisonFCB zanuci utwor (szuka go od lat), czy tez bedzie go gwizdal - a my mamy mu pomoc w szukaniu. Moze bedziemy lepsi niz Shazaam.
1
@HassanMubarak Czyli okreslnie "dzihadysta" jest tem okreslniem blednie uzywanym.
0
@Encore Ale czlowiek ma luki. Wlasnie sobie uswiadomilem, ze nie ogladalem filmu "Biali nie potrafia skakac". Dobry?
2
Mogli dac zdjecie z avatara @Chwytliwy