5

1

@juliacicha a może chodzio o Wielkie Derby, bo Barca gra w Madrycie , jakby była na własnym podwórku.
@Katalończyk 99 dobrze wyjaśnił .

0

@VanBest Schuster ?

32

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Na prochach byl, ale co pograli... no i argentynski Hudson - miodzio.


3

Jednak Prison Break mnie przekonal.


0

@Katalończyk 99 Tylko zebys na klasyk byl gotowy, to juz za chwilke.

4

Jest Real to i jest Barcelona, jest Greta, to mamy tez antyGrete.

Mowa o Nilsson Jarvandi - "Protestuje przeciwko globalizacji, propagandy LGBT w szwedzkich szkołach, opowiada się za ochroną tradycyjnych wartości rodzinnych i walką z nielegalną emigracją.
"Moi drodzy rodacy, nie jest kłamstwem to, że mamy w Szwecji problem z gangami gwałcicieli i większość grupowych gwałtów jest popełniana przez ludzi, którzy mogliby być deportowani ze Szwecji – mówiła w trakcie jednego z protestów.

W swoich pełnych zapału wystąpieniach mówi, że rząd ponosi pełną odpowiedzialność za to, co dzieje się w jej "ukochanej" Szwecji. Szesnastolatka podkreśla także, że kraj ten kiedyś był lepszym miejscem, ale działania polityków prowadzą do "ludobójstwa narodu szwedzkiego".

https://natemat.pl/293183,prawica-ma-swoja-grete-thunberg-kim-jest-izabella-nilsson-jarvandi

1

@FanLuisaSalvano O! Wlasnie.

3

@JohnA jednak nie moglem go wstawic. Mial ten chorobe na B.

2

Komentarz usunięty

1

@MikusBarca haha, cos w tym jest.

0

Dzis duze zaskoczenie w audycji - 30 lecie Enigmy

0

@Danny Gaucho żartował - luboe się czasem wysilić - cos ten Schuster AZ taki bramkostrzelny nie był

0

@Danny Gaucho ale ja z gUgelem :)

0

@Danny Gaucho Schuster ?

1

Za chwilę elektroniczna audycja w programie trzecim

0

@lucas/catalan ale ktory model?

5

@Rewolucja123 od Maradony, on tak umie jednym podaniem otorzyc akcje Messiemu.

0

5

Epicka walka na pianinie w centrum handlowym. Ludzie przystawali by to zobaczyc.


11

https://pbs.twimg.com/media/EL7ueKfXYAQsNnB?format=jpg&name=medium

Rudawka wielka z przyczepionym do brzucha maleństwem.
Za: LordRandAlThor

8

Jesli ktos nie umie w jajko, to prosze bardzo, jajeczka w woreczku, juz "obrane".
https://pbs.twimg.com/media/ELyXk4TXsAAYtaz?format=jpg&name=large

Te jajca to na wigilie oczywiscie.

"Molibden: Gdyby towarzysz generał zechciał dać się zaprosić na tradycyjną wigilię.
Zambik: Bardzo chętnie. Kiedy urządzacie?
Molibden: Dwudziestego czwartego.
Zambik: Aha, znaczy jeszcze przed świętami. Może i słusznie. Miał być szczupak po litewsku, ale że nie dostałem szczupaka, więc będzie goloneczka w piwie, towarzyszu generale.
Molibden: Ooo, brawo
Zambik: Bardzo wystawna wigilia.
Molibden: No zgodnie z tradycją właściwie powinien być opłatek.
Zambik: Słusznie, słusznie, ale nie róbcie z tego zagadnienia. Najważniejsza jest tradycja. Podzielimy się jajeczkiem.
Molibden: Aha."

0

Ktory z zawodnikow przychodzi wam od razu na mysl, gdy patrzycie na te koszulke?
https://pbs.twimg.com/media/ELwgvNJXkAA6bVO?format=jpg&name=900x900

1

@P93FCB trzeba poprobowac, wazne by dobrze "zbic" susz.

2

@bafi Tommy Shelby ma takie watpliwosci?

1

Orkiestrowo.
"Duke of Prunes"


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?