La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

32

3

@Colon Kiedyś będzie się dużo mówić o Leo i Cristiano.A ja będę mógł z dumą powiedzieć że oglądałem ich praktycznie cała karierę.

1

@Encore Ja będę mówił tylko o Leo, a nie tak jak inni na siłę porównywał tego drugiego do geniusza futbolu. Statystyki ma laskę, ale patrząc na wszystko inne jest po prostu (A w zasadzie był) tylko dobry.

3

@Damian11 Osiągnięcia, statystyki,rekordy,trofea.Wszystko to ma CR7.

5

@Damian11 “tylko dobry” xD

To sa dwaj najlepsi pilkarze w historii futbolu. Tylko dobry to jest Ibra.

Zarowno Ronaldo jak i Messi powygrywali praktycznie wszystko druzynowo i indywidualnie jako pilkarze, ciagnac zespol - badz zespoly, w przypadku CR7 - do wygranych niejednokrotnie w pojedynke. Statystyki oboje maja nieziemskie i kazdy z nich ma inne argumenty przemawiajace za tym, ktory jest lepszy.
Debata bedzie trwala, nawet dlugo po zakonczeniu przez nich karier, i nigdy nie bedzie pelnej ugody w tym temacie.

Raz jeszcze - to sa dwaj najlepsi pilkarze w historii futbolu i tyle.

Wspolczuc mozna tym, ktorzy ogladac ich beda tylko na highlight-ach.

konto usunięte

0

@Damian11 masz 5 lat to bedziesz mowil tylko o Leo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?