- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 774 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 774 Culés
4
Jest Real to i jest Barcelona, jest Greta, to mamy tez antyGrete.
Mowa o Nilsson Jarvandi - "Protestuje przeciwko globalizacji, propagandy LGBT w szwedzkich szkołach, opowiada się za ochroną tradycyjnych wartości rodzinnych i walką z nielegalną emigracją.
"Moi drodzy rodacy, nie jest kłamstwem to, że mamy w Szwecji problem z gangami gwałcicieli i większość grupowych gwałtów jest popełniana przez ludzi, którzy mogliby być deportowani ze Szwecji – mówiła w trakcie jednego z protestów.
W swoich pełnych zapału wystąpieniach mówi, że rząd ponosi pełną odpowiedzialność za to, co dzieje się w jej "ukochanej" Szwecji. Szesnastolatka podkreśla także, że kraj ten kiedyś był lepszym miejscem, ale działania polityków prowadzą do "ludobójstwa narodu szwedzkiego".
https://natemat.pl/293183,prawica-ma-swoja-grete-thunberg-kim-jest-izabella-nilsson-jarvandi
0
@Colon ja nawet już nie chce ogarniać co się dzieje na świecie. Mnie to tak po ludzku przerasta
0
@Katalończyk 99 Tylko zebys na klasyk byl gotowy, to juz za chwilke.
0
@Colon piłka nożna zawsze, szczególnie Barcelona. To mnie trzyma jeszcze na tym świecie
2
@Colon Ale wielkim korporacjom nie opłaca się promować takich zasad (co jest totalną głupotą). Dlatego takie twory jak Greta będą powstawać i po czasie znikać. Taka metafora ładna, jeżeli chodzi o związek "stosunek (zamiennik) i zostawić".
2
@HassanMubarak Myślę, że jest właśnie przeciwnie. Przecież narracja Grety jest bardzo w niesmak jakimkolwiek korporacjom powiązanym z przemysłem paliwowym. Czy w ogóle każdej firmie, której nie chce się ponosić kosztów związanych z przechodzeniem na eko.