Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kenneth99 Kciuk w gore.
3
@Colon @kenneth99 Zappa
@damianex10 Queen
0
@kerouac @MesQueUnClub_87 u mnie Dzikosc Serca i Leaving Las Vegas.
Aktor troch jak Suarez - genialne, ale i fatalne role.
@kerouac czesto widac dekolt pani Hendriks w Mad Menach?
0
@norbi77 @MesQueUnClub_87 a wasza ulubiona rola Cage?
0
@MesQueUnClub_87 fajnie gdyby czesciej sie cos takieko pojawialo.
Napisz tez cos o E.T i emocjach malutkiej Drew Barrymore.
3
@Colon @Ghandi ateizm @
@Encore nba
@JimMorrisonFCB tenis, muzyka
@mekston tenis
@HassanMubarak religia
@ViscaBarca123 yerba, mlode talenty
@Socjopata Nirvana
@Odesseiron antyPeace
@Cochise literatura, polityka, taktyka
2
@kerouac Glowny aktor, co ? musze sie zabrac za to.
4
@kerouac no ciekawie by bylo. Twoj avatar na pierszy rzut oka przypoina facjate Footrolla.
@nieprzysiadalnosc muzyka @dontripe
@MarioVeB! stapanie po ziemi
@NGTRX dociekanie prawdy
@MesQueUnClub_87 filmy
@Korwin pogromca lewaków wiadomo
@SeeleyBooth silka, sterydy ;)
@klemens100 lewica
mozna tez by wymieniac wielu znawcow rapu czy Gwiezdnych Wojen @gorgota
10
@Kapitan hawk @lucas/catalan - piekne kobiety.
@kerouac marki
@Persyfl dyskusje
@Nano22 , @Bartek22 polityka, taktyka
@Rewolucja123 gry online
@student97r nba
@zadafcb america football, konfederacja
@IronSanHybrid pornhub, Familiada
masz racje mozna by wymieniac i wymieniac
....
laczy nas pilka
0
@MarioVeB! Jeden z filarow Flamengo
0
@Maciasek dobry meczyk ?
@brzucho
0
Oglada ktos Flamengo vs Liverpool?
1
@LuisSalvano Czasem to jest po prostu skrot myslowy.
A co z powiedzieniem -"Pep zrobil ze Sterlinga potwora"?
Interakcja na poziomie trener / zawodnik zawsze bedzie - pytanie w jakim stopniu. Oczywiscie, ze nie mozemy winic trenera za to, ze Griezmann raz na 30 razy zle przyjmie pilke, ale raczej trudno uwazac, ze zawodnnicy sa pozostawieni samopas.
Istnieja oczywiscie orkiestry bez dyrygenta, ale sa rzadkie.
4
"Real Madryt? Nie wiem, a co to jest? Kiedy ja gralem w Barcelonie, oni nic nie wygrywali. Z moim Dream Team ta druzyna nie istniala."
Nie powiedzial tego Johan Cruyff zza grobu.
0
@SnieguPlock chyba nie
0
Jak to sie mowi, zaiskrzylo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lucas/catalan ale tylko osobiscie.
4
Kto pamieta?
Mlody Andres. https://pbs.twimg.com/media/EL6FhhVWoAMkzzS?format=jpg&name=small
0
@lucas/catalan musze odpowiedziec klasykiem - nie znam, ale kolega zna. Bardzo ladna pani.
1
@lucas/catalan ładny avatar
1
@SeeleyBooth Kwasa tam nie było - potwierdzone
https://x.com/xxxxxxx00128902/status/1205494871269744640
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wigilia 2019 wg Monhy Pythona
https://m.joemonster.org/filmy/101549/Wigilia_2019_wg_Monty_Pythona
1
@nieprzysiadalnosc racja, racja
0
@MESSIah16 on tam użył sformułowania -zapomnijcie - ?
1
@nieprzysiadalnosc odświeżyles?
0
@VamosRakieta i co , pykasz?
0
@Adamski69 I tak bardziej zachwycano sie dosieznym Ronaldo niz El Clasico.
2
@Kamilos84 aparat go nie ujal, bo skoczyl zbyt wysoko.