0

@pinasmeister To mial go jeszcze z barcelonskich czasow.

0

@Odesseiron Ktos wczoraj lub dzis, polecal film fabularny opowiadajacy o tej tragedii.
Tytul. "Niemożliwe"

1

@BarcaInfo A moze Zlatan to powiedzial?

0

@AmigoBlancos Tym mniej. Tym sie po prostu chwalisz :)

2

@RichardWinters pewnie , że masz prawo .

Dyskusja i tak krąży wokół tego , że Amigo i Mario za sobą nie przepadają .

0

@AmigoBlancos lekka :) - jestes prezciez na stronie Barcy.

0

@Nano22 Robert de Niro we "Wscieklym Byku"?

0

@RichardWinters Sorry, ze sie wtracam, ale to jego opinia. Nie mowimy tu nawet o nauce, tylko o odczuciu w stosunku do zawdonika. @MarioVeB! uwaza, ze tamci byli lepsi od Zidana i spoko. Romario tez uwaza, ze jest lepszy od Messiego i Maradony i spoko.

0

@AmigoBlancos Dlatego napisalem, ze lubisz male prowokacje - tak bylo tez z avaterm uciszajacym Camp Nou - Raula.
Jakby sie ktos uparl, to podczepi Twoj post wlasnie pod prowokacje (taki test), ale nie ma chyba w tej dyskusji donosicieli.

ps. z drugiej strony nikt nie mowi, ze relacje na lini kibice Barcy i Realu maja byc wygladzone, bedace kolkiem adoracji. Kibicowanie polega na scinaniu sie itd, ale nie mozesz wtedy wyjezdzac z testami o hejterach czy czyms podobnym.

0

@FC1899Barca @AmigoBlancos uwazam, ze wszyscy wymienieni, to topowi pomocnicy wszechczasow. czy to ze wzgledu na gracje, czy inne walory. po prostu czolowka. Mozna sie spierac, kto do jakiej druzyny bardziej pasuje, w ktorych sytuacjach by sie lepiej zachowal itd, ale nie podzielam zdania, ze Zidane to poziom wyzej, no chyba, ze jako trener bo ma 3 LM z rzedu ;)

0

@Encore mowili chyba na niego min. Brazylijczyk.

1

@FC1899Barca az poziom?

0

@tristan87 to tez dopisalem. W historii Realu scisla czolowka, na swiecie scisla.
Ah ten @amigos lubi po prostu lekkie prowokacje

5

@AmigoBlancos Najbardziej to nie, ale w czolowce na pewno, I pisze to nie darzac Zidana szczegolna sympatia - lagodnie mowiac.
Tanczyl z pilka skubaciec, do tego waleczny, mial wszystko.

ps. w histoii Realu to juz scisla czolowka

0

@MesQueUnClub_87 gapie rozejsc sie, idziemy na priv :)

0

@Odesseiron @Danny Gaucho napiimy sie za 500 plus ! Zdrowie ! Kaczor to zło

0

@Odesseiron znowu udajesz tego , który się nirdomysla .
Zaraz napiszesz , że nie masz na cos tam czasu , bo jesteś jedyną zywicielem rodziny .
Przyhamuj i tyle .

Napilmy sie, Polej

2

@Odesseiron aha, to mało piszesz z Gaucho o alkoholu ? Przecież niedawno ktos to Wam zarzucił ,
Jesteśmy niedaleko Wschodu , wiec chwalenie sie alkoholizmem leży w naszej naturze ?
Przesadzacie i tyle , a potem wstawiasz jakieś statystyki

Poczekaj zaraz wyjmę kij

1

@Odesseiron nie ma sensu się zgrywać . Wiadomo , o co chodzi .

Napijmy sie

0

@Odesseiron no jasne , zawsze coolowo być 500 plus alkoholikiem

Napijmy się.

0

@Odesseiron promowanie alkoholu z @Danny Gaucho na LR, a potem takie info .. hmmm

0

@Skaramuczi Moga byc literowki - przy rip off mozesz skasowac np hat

0

@mrboom @wawrzyn1 @kenneth99 i pay za tłumaczenie grom the mountain.

0

@kenneth99 zastanowic sie .

0

@Adek124PL juz mi sie nie chcialo, ale moze ktos to zrobi .

0

1

Kilka fajnych angiekskich zwrotow.

1. I am Not playing with a full deck.
2. To grin like Cheshire cat.
3. Hat a rip-off.
4. Long time no see
5. To behave like a bull in a china shop.
6. Cry blue murder (If told that they could not stay up late the children would cry blue murder)
7. To be half backed
8. It is always good to have
another string to (one's) bow
9. The car dealer generally pulls a fast one on his customers.
10. Be out of the woods.

Moze ktos rozpocznie kacik jezykow obcych , @HassanMubarak ty lubisz Dziambora, zrob dla niego.

0

3

Prawicowy motyl ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?