Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kenneth99 no nie watpie, ale czy jest sens?
0
@kenneth99 W sumie dlaczego? Tylko dlatego, ze poziom spadl?
1
Czy sa jakies hasla, jakies pytania, tematy, na ktore nie mogliscie znalezc albo dlugo szukaliscie odpowiedzi w necie?
Wylaczam pytania egzystencjalne typu: po co tu jestesmy i dokad zmierzamy.
0
@NGTRX "a po co to komu?"
0
@NGTRX czy @NGTRX
a jesli chodzi o pytanie i pytasz o CR7 i R9 - to wole oczywiscie R9, ale to tylko osobiste, nie poparte dowodami odczucie.
Juz inne epoki, wiec niezbyt lubie porownywac.
Ksywa Fenomen nie wziela sie z niczego
5
@Olkovsky9 ze mna?
0
"Hej, hej tu enbiej" - Szaranowicz i Labedz w retro TVP Sport. @Encore wstawial niedawno - bardzo fajna sprawa.
#kiedystobylo, a jeszcze wczesniej to w ogole.
0
@Pewex Showmax to byl DExter?
1
@Odesseiron superbohater jakich swiat potrzebuje
0
@mekston no niby tak , ale tylko niby :)
3
@gorgota W sumie wiele wypowiedzi Ronaldo mozna okrasic tagiem - funny, zabawne czy cos w tym stylu.
Jego branie siebie na mega serio mocno smieszy.
2
@Adamski69 Moze byc fake.
0
Ogladalem niedawno (tzn w nocy) film "The Equalizer" z Dzynzdelem Washingtonem.
Dzis ten dobry aktor obchodzi swoje 65. urodziny.
Film mi sie podobal - taki typowo amerykanski produkt, ale oni to po prostu potrafia. Niby wszystko przewidywalne, niby duzo stereotypow itd, ale oglada sie przyjemnie.
Oczywiscie z wylaczonym motion smoothing ;)
Dwojke ktos zna?
0
@NaFazieHitman Brazylia Niemcy to byl w ogole mecz? Jedna druzyna grala, a druga wiazala buty.
0
@Mechanik Fani 4 Kolek z tym gosciem z szopa na glowie.
0
@Nano22 Mad Max 2 - Wojownik Szos.
W Pogoni za Amy lepsze od Szczurow z Supermaketu, ale mniej wiecej na rowni ze Sprzedawcami.
4
@Striker siedem ;)
0
@Avada Kedavra haha
4
Wiekszosc pewnie o tym wie, ale jesli nie lubicie zbyt "mydlanego" obrazu (tzw. motion smoothing) w swoich telewizorach z procesorem (szczegolnie razi ten element podczas ogladania filmow) , to wystarczy troche pogrzebac w ustawieniach i wylaczyc te opcje lub ja zredukowac.
LG - "TruMotion“.
Samsung -„Auto Motion Plus“,
Panasonic - „IFC“ (Intelligent Frame Creation),
Philips - „Perfect Natural Motion“,
Sony - „Motionflow“,
Toshiba i Grundig -„MEMC“.
Loewe - „DMM“,
1
@Avada Kedavra brawo
1
@Danny Gaucho Brawo, brawo - Raport.
0
@Avada Kedavra kolejna podpowiedz - Scientolodzy
0
@Avada Kedavra podpowiem - Phiip K. Dick
@kenneth99 a w rolach glownych i drugoplanowych?
0
@TheNekro94 no w sumie moznaby podciagnac, ale mialem na mysli innych film. Kombinujesz dobrze.
@kenneth99 hej
@Danny Gaucho dopiero to kreca
0
Nikt nie odgadl.
Zagadka. O jaki film chodzi?
Skasowali mi post, ktorego jeszcze nie napisalem.
1
Zagadka. O jaki film chodzi?
Skasowali mi post, ktorego jeszcze nie napisalem.
0
Nie bylo was jeszcze na swiecie...
Ale to ladne.
0
@jacobFCB calkiem przyjemne, wokal fajnie momentami przypomina Stacha Soyke.
0
@MesQueUnClub_87 no to chyba o to mi chodzilo, ale faktycznie nawet z Darkiem go nie pamietalem. Teraz , gdy mowisz, to sie przypomina oczywiscie.
Super gosc ogolnie.
0
@MesQueUnClub_87 a sam?