Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta druga czesc wymiata, po zmianie tempa.
0
@LioMessi10 Czesc Suzanne. Wlacz sobie radio Trojke w necie lub tradycyjnie, a wyniki chyba sa na facebooku i twiterze, publikuje je tez tutaj @VamosRakieta
2
@Kajtek77 tutaj ta bramka z FRA komentarzem
https://streamvi.com/watch.php?video=1577887995
2
47 miejsce dla @Chakalaka
1
Smells like Teen Spirit na 48.
@Socjopata
ps. najnizej w historii
1
@Coutinho007 Dzieki, Tobie rowzniez bardzo udanego TwentyTwenty!
0
@sebasek99 No tak bywa.
1
@sebasek99 Musi byc Dream On.
0
@Wajper Serial jest rewelacyjny. Ze akurat nie pamietem tej wersji...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RichardWinters DMB znam, ale dosyc wyrywkowo.
Faktycznie jest kilka zespolow, ktorzy sa wprawdzie popularni w Europie, ale w Stanach maja status boski.
np. Bruce Springsteen, czy Grateful Dead.
0
@Maciasek duzo osob pisalo o tej marce. Ja nie pilem. Wydaje sie, ze to dosc nowy produkt lub robiony pod Europe.
1
Walijski zespol Budgie i jego utwor "Rodzice".
Nigdzie nie byl tak popularny jak w Polsce.
0
@RichardWinters musze potem przeslucha, mam nadzieje , ze nie zapomne, bo nie wmieszcze 14 minut miedzy top Trojki.
1
@kazbychu tak.
2
"All Along the Watchtower" - jeden z tych utworow, ktore sa lepsze od oryginalu.
0
@PanZagadka nigdy nie pilem. Dobra?
1
"Mama" Genesis tez ma moc!
0
@Nano22 @Oddajpada @PanZagadka @KamQiX
ja konczylem Pajerito, a zaczynam Krausem
0
@KamQiX no i nawet patriotycznie :)
@PanZagadka mate green ktorej firmy?
2
Fajne sa te rytualy (swieckie tradycje) w Nowy Rok. Muza (top lista Trojka), skoki (chociaz juz dawno nie ogladalem), dobre zarcie, wieczroem pilka lub tenis pograc.
A u Was co tam? Ma baca cala wiecznosc by wyleczyc kaca?
0
@emeu juz Oliver Bierhoff chcialem pisac,
0
@Nano22 Kurupi czy Colon?
@Oddajpada to chyba jest przepakowana Pipore?
4
@emeu Laurent Blanc
1
Do wszystkich poyerbanych.
Jaka yerba konczyliscie 2019, a jaka zaczynacie 2020?
5
Bicie dzwonow w High Hopes..
0
@kerouac tak.
3
Baby I'm gonna leave you. Kolejny banalny tekst, ale muza przezacna.
1
@lucas/catalan bardo dobrze ocenie
5
Kaschmir LED Zeppelin ...