Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateuszdabski i jak? byly momenty, ze meczyl mnie ten serial, ale ogolnei ogladalo sie swietnie.
0
Ogladal ktos ostatni sezon Orange is the New Black?
2
@ściah akurat ciekawe spostrzezenie dotyczace najlepszego usera. Nikt sie tego rzeczywiscie nie czepial, ale nie czytalem wszystkich komentarzy. Dlaczego? Nie wiem. Moze dlatego, ze bylo to nadanie cechy pozytywnej.
Ja osobiscie nie odbieralem @Avada Kedavra jako hejtera, a teraz mam takie asocjacje i moze to proroctwo sie speelni. Oczywiscie bede z tym walczyl, by go latka nie oceniac.
A jakbys mial ocenic swoj wywiad w skali 1 do 11. gdzie 11 to najlepsza ocena?
ps. podzielasz moje zdanie , ze moge czuc sie troche jak krolik po tym wywiadzie?
2
@shinthps Z drugiej strony BI nie musial odpowiadac w taki sposob. Mogl odpowiedziec bardziej dyplomatcznie lub przblizyc dane zdarzenie.
Caly czas mysle, ze to jakis esperyment.
A nastepne wywiady wlasnie z @Odesseiron i @Avada Kedavra
Obydwaj podeszli to tego bardzo dobrze i luzacko.
A jesli chodzilo tylko o odzew, to @ściah wiedzal, co robi.
1
@Hushovt zainspirowal CIe post o Hopkinsie?
Chyba mam - np Jas Fasola, no wlasnie Jas Fasola.
9
@ściah "Drogi sąsiedzie, wie pan co? Ja bardzo przepraszam panie profesorze, że się wtrącam, ale ja myślę, że z tymi prowokacjami to trzeba by ostrożnie. Wie pan, to się tak mówi. Na przykład kiedyś w jednej fabryce oddział ZOMO zgłosił się na ochotnika, żeby uporządkować salę na sesję. Wszyscy zaczęli krzyczeć: prowokacja, prowokacja! A oni przyjechali, poustawiali krzesła, posprzątali i poszli. Także chyba trzeba by ostrożnie. Ja tak myślę."
0
@Lamora kurde mecze sie, ale znam Twoj gust i chce wyrtwac. 5 odcinkow obejrzalem i jestem fanem Star Treka.
2
(Nie)oficjalny hymn hejterow.
"grubsza" wersja
1
@sebasek99 Szkoda.
Nie mam pytan do jakich albumow i jakich wykonawdow robil te dziela. Perly!
Dead Can Dance http://www.progarchives.com/progressive_rock_discography_covers/3172/cover_4330111352017_r.jpg
Sylvian / Fripp https://img.cdandlp.com/2015/11/imgL/117771917.jpg
Cocteau Twins
######http://s3.amazonaws.com/quietus_production/images/articles/13632/cocteau_1384162801.jpg
########https://i1.wp.com/jeszczenie.pl/wp-content/uploads/2015/05/coc-vic.jpg?fit=1395%2C1395&ssl=1
Clan of Xymox https://lastfm.freetls.fastly.net/i/u/ar0/2afaeae5822490cc33627883322929b4.jpg
itd.....
2
Legendarne zmiany. Mocne nerwy.
1
Ktos tu polecal Babilon 5. @Lamora to Ty?
0
@Chakalaka Ktos tu lubi Tommy Lee Jonesa..
nie widzialem.
ps. cos takiego jak Autostopowicz tez moze byc
0
Mialbym ochote na rozrywke w formie tzw. kina poscigowego. Cos jak "The Fugitive - Scigany".
Pomysly?
6
Ciezki zywot hejtera.
0
@Wajper mialem na mysli to, ze uzylem cudzyslownia - niepotrzebnie. Slowo w slowo nie pamietam, ale wypowiedz taka byla.
ps. z wypowiedzi mozna tez mylnie wnioskowac, ze uzala sie czesto. NIe. Zauwazylem to tylko raz.
1
@IAmBackCules on by mnie zabil. Ja waze tylko 55 kg.
@BarcaInfo zapamietaj to pozytywne.
"robi dla wielu dobra robote. Dlaczgo? Nie kazdy chce korzystac z Twittera, wiec BI jest swojego rodzaju posrednikeim w przekazywaniu widadomosci lub mniejszych lub wiekszych plotek.
Na pewno jest to czasochlonne, samo kopiowanie, tlumaczenie czy dodawanie od siebe tresci wymaga dyscypliny."
0
@BarcaInfo Niepotrzebnie sie denerwujesz.
Dzis jest dzien szczrosci. Napisalem o jednej rzeczy, ktora zapamietalem.
Nie pamietasz jej. Spoko. Ja pamietam spoko.
Wiele to nie zmieni, prawda?
0
@LuisSalvano Po czesci masz racje. Od dzis nie jest jednak juz tylko czlowiekiem wklejajacym newsy. Odkryl sie troche, zreszta sam powiedzial, ze lubi czytac nawet negatywne opinie o sobie.
Ja nie mam nic do jego pracy, pisaelm tylko o jednej rzeczy.
ps. a powiedz jak tam z kuzynem, bo sumie nie bylo informacji jakie podjales kroki, A chyba po to pisales ten post, by sie zapytac, co masz poczac?
0
@BarcaInfo nie znajde tego, tu musisz sie zdac na moja etykiete.
Z drugiej strony ludzie czytajacy wywiad, mogli czuc sie podobnie, bo nie wiedzialem, co zaszlo miedzy Toba a wymienionymi kolegiami.
ps. nie mowie, ze uzalasz sie czesto, zauwazylem to tylko raz.
1
@BarcaInfo masz racje, tych slow nie uzyles, ale ja mam dobra pamiec i wiem, ze bylo to cos na zasadzie zalenia sie - -.. tyle pracy wkaldam, a niektorzy nie doceniaja.
to nie jest narzucanie tylko jestes pewnego rodzaju przykladem. MOzesz pokazac, jak nie zasmiecac strony , jesli ktos napisal podobny post pod Toba i tyle.
3
@BarcaInfo robi dla wielu dobra robote. Dlaczgo? Nie kazdy chce korzystac z Twittera, wiec BI jest swojego rodzaju posrednikeim w przekazywaniu widadomosci lub mniejszych lub wiekszych plotek.
Na pewno jest to czasochlonne, samo kopiowanie, tlumaczenie czy dodawanie od siebe tresci wymaga dyscypliny.
Niemniej jednak nie pochwalam takiego uzalania sie na soba "o jeju ile ja to pracy wkladam w te posty" (widzalem kiedys taki Twoj wpis).
W koncu pod pistoletem tego nie robi, chyba ze rzeczywiscie presja followersow jest tak duza. Masz z tego przeciez przyjemnosc i chyba nie jest to zrodlem utrzymania.
Poza tym, czytaj posty pod soba, udzielaj sie sie wiecej w dyskujach, odpowiadaj i nie bedzie problemu. (moze w ogole go nie ma).
To pisalem ja, Jarzebek.
#noPriv
Mozliwosc komentowania zostala wylaczona (tylko premium)
0
@Lord_Vader a skad ja moge to wiedziec?
0
Kuzyna szukam, składałem nawet życzenia, bo obchodzi urodziny 20 grudnia .
Cisza.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8022257#comment-8022257
1
@Cochise divide et impera.
Ktos juz na dole napisal, ze w koncu artykuly beda znowu czytane. Chociaz watpie, by sie to sprawdzilo.
3
My chyba naprawde w Kingsajzie jestesmy.
6
@Skaramuczi a nie tak dawno oplakiem sie dzielili..
1
@MaTt_BarcaFan Tak teraz piszesz, a gdy mial bana, to widzialem, ze nie wiesz, co ze soba zrobic. Chodziles zmieszany, pytales o rade na priv - "jak zyc?"
0
@gorgota no rap to juz naprawde cos ostatniego jest.
0
@Avada Kedavra ukartowane wszystko?
7
Skoro promujemy tu szczerosc, to chcialbym bana dla @kerouac , poniewaz wierzy w przypadkowosc wrzechwiata oraz dla @Cochise , bo nie lubi Breaking Bad (czyli nie zna sie na serialach).
ps i bany dla hejterow Zappy i bany dla nienawidzacych mowy nienawisci.