1

@Cochise divide et impera.
Ktos juz na dole napisal, ze w koncu artykuly beda znowu czytane. Chociaz watpie, by sie to sprawdzilo.

3

My chyba naprawde w Kingsajzie jestesmy.

6

@Skaramuczi a nie tak dawno oplakiem sie dzielili..

1

@MaTt_BarcaFan Tak teraz piszesz, a gdy mial bana, to widzialem, ze nie wiesz, co ze soba zrobic. Chodziles zmieszany, pytales o rade na priv - "jak zyc?"

0

@gorgota no rap to juz naprawde cos ostatniego jest.

0

@Avada Kedavra ukartowane wszystko?

7

Skoro promujemy tu szczerosc, to chcialbym bana dla @kerouac , poniewaz wierzy w przypadkowosc wrzechwiata oraz dla @Cochise , bo nie lubi Breaking Bad (czyli nie zna sie na serialach).

ps i bany dla hejterow Zappy i bany dla nienawidzacych mowy nienawisci.

1

0

@student97r czuje, ze zaraz napisza, ze to byl jakis test czy zart i bylo to wczesniej z @Odesseiron i @Avada Kedavra uzgodnione.

0

@SeeleyBooth na pewno BIO kupiles. Wiem, ze dbasz o zdrowie.

0

@MESSIah16 Pomozemy.

0

@IronSanHybrid w FAmiliadzie najlepszy jest dzwiek, gdy nie trafi sie z odpowiedzia. Czy go zmienili?

0

@Mathew86 nie mog3 tego otworzyc.

0

Cos mi sie nie skleja w tym wywiadzie.

1

Ten artykul / wywiad wyglada na jakas przynete czyli po naszemu "bait", albo cos troche zmyslonego czyli paste.
Chcialem skomentowac, ale cos mi tu cuchnie. Poczekam.
ps. no troche juz skomentowalem, juz.

25

Czy zbanowani tez dostali czapki?

0

@student97r Zawsze mialem pytac. Gdzie umiescisz Shaqa O'Neila (kiedys najdrozszego - Jeziorowcy kupili go za 120 mln)? W scislym topie, czy raczej drugi wybor?

0

@Cariones z ilu metrow?

0

@kenneth99 no ale jak (mniej więcej )?

0

@Fawrf czyli użyłeś kombinacji ....przycisków . Jakiej , panietasz ten moment ?

4

Wasz najladniejsczy gol (nie pytam o zrobienei dzieciaka)?

1

Gdybanie.
Gdyby na stanowisko trenera Barcy pozostalo dwoch chetnych na nie kandydatow - to chcecie Kloppa czy Guardiole?

0

@NGTRX gdzies na glownej?

1

@Barwindg na faktach (autentycznych ) ;)

1

Equalizer 2000, zwiastun.


1

Crown of Thorns czy Garden?

0

@Janiama o tym samym pomyslalem.

0

@NGTRX mnie chyba cos ominelo

2

@liberoFCB Nie bylem, ale dla samych Litwinek warto jechac - zajwiskowe uroda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?