1

Brothers in Arms co tak nisko?

1

4

Ogień całkowicie zniszczył małpiarnię w ogrodzie zoologicznym w Krefeld. Pożar wybuchł w noc sylwestrową. Żadne zwierzę nie przeżyło.

1

Piotr Metz wejdzie z ławki rezerwowych.

0

@sebasek99 hehe

2

Bede gral w gre. Sylwestrowy klasyk.


0

@sebasek99 spadek z 7.
Motyw z harmonijka - genialne.

3

Still Got the Blues... Gitarka placze.

1

@Commando O Messim?

0

@Janiama A Queen gdzie?

1

@Kamilos84 A zawsze taki grzeczyn byl, dzien dobry mowil i pochwalony.

1

Dlatego ludzie odchodza od Kosciola. Nawet Papiez Franciszek bije kobiety. :)


1

@VamosRakieta druga czesc wymiata, po zmianie tempa.

0

@LioMessi10 Czesc Suzanne. Wlacz sobie radio Trojke w necie lub tradycyjnie, a wyniki chyba sa na facebooku i twiterze, publikuje je tez tutaj @VamosRakieta

2

2

47 miejsce dla @Chakalaka

1

Smells like Teen Spirit na 48.
@Socjopata

ps. najnizej w historii

1

@Coutinho007 Dzieki, Tobie rowzniez bardzo udanego TwentyTwenty!

0

@sebasek99 No tak bywa.

1

@sebasek99 Musi byc Dream On.

0

@Wajper Serial jest rewelacyjny. Ze akurat nie pamietem tej wersji...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RichardWinters DMB znam, ale dosyc wyrywkowo.
Faktycznie jest kilka zespolow, ktorzy sa wprawdzie popularni w Europie, ale w Stanach maja status boski.
np. Bruce Springsteen, czy Grateful Dead.

0

@Maciasek duzo osob pisalo o tej marce. Ja nie pilem. Wydaje sie, ze to dosc nowy produkt lub robiony pod Europe.

1

Walijski zespol Budgie i jego utwor "Rodzice".
Nigdzie nie byl tak popularny jak w Polsce.

0

@RichardWinters musze potem przeslucha, mam nadzieje , ze nie zapomne, bo nie wmieszcze 14 minut miedzy top Trojki.

1

@kazbychu tak.

2

"All Along the Watchtower" - jeden z tych utworow, ktore sa lepsze od oryginalu.

0

@PanZagadka nigdy nie pilem. Dobra?

1

"Mama" Genesis tez ma moc!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?