Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brothers in Arms co tak nisko?
1
Bez Zenka ten Top to sciema
https://pbs.twimg.com/media/ENONHSMU0AEQzQ9.jpg
4
Ogień całkowicie zniszczył małpiarnię w ogrodzie zoologicznym w Krefeld. Pożar wybuchł w noc sylwestrową. Żadne zwierzę nie przeżyło.
1
Piotr Metz wejdzie z ławki rezerwowych.
0
@sebasek99 hehe
2
Bede gral w gre. Sylwestrowy klasyk.
0
@sebasek99 spadek z 7.
Motyw z harmonijka - genialne.
3
Still Got the Blues... Gitarka placze.
1
@Commando O Messim?
0
@Janiama A Queen gdzie?
1
@Kamilos84 A zawsze taki grzeczyn byl, dzien dobry mowil i pochwalony.
1
Dlatego ludzie odchodza od Kosciola. Nawet Papiez Franciszek bije kobiety. :)
1
@VamosRakieta druga czesc wymiata, po zmianie tempa.
0
@LioMessi10 Czesc Suzanne. Wlacz sobie radio Trojke w necie lub tradycyjnie, a wyniki chyba sa na facebooku i twiterze, publikuje je tez tutaj @VamosRakieta
2
@Kajtek77 tutaj ta bramka z FRA komentarzem
https://streamvi.com/watch.php?video=1577887995
2
47 miejsce dla @Chakalaka
1
Smells like Teen Spirit na 48.
@Socjopata
ps. najnizej w historii
1
@Coutinho007 Dzieki, Tobie rowzniez bardzo udanego TwentyTwenty!
0
@sebasek99 No tak bywa.
1
@sebasek99 Musi byc Dream On.
0
@Wajper Serial jest rewelacyjny. Ze akurat nie pamietem tej wersji...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RichardWinters DMB znam, ale dosyc wyrywkowo.
Faktycznie jest kilka zespolow, ktorzy sa wprawdzie popularni w Europie, ale w Stanach maja status boski.
np. Bruce Springsteen, czy Grateful Dead.
0
@Maciasek duzo osob pisalo o tej marce. Ja nie pilem. Wydaje sie, ze to dosc nowy produkt lub robiony pod Europe.
1
Walijski zespol Budgie i jego utwor "Rodzice".
Nigdzie nie byl tak popularny jak w Polsce.
0
@RichardWinters musze potem przeslucha, mam nadzieje , ze nie zapomne, bo nie wmieszcze 14 minut miedzy top Trojki.
1
@kazbychu tak.
2
"All Along the Watchtower" - jeden z tych utworow, ktore sa lepsze od oryginalu.
0
@PanZagadka nigdy nie pilem. Dobra?
1
"Mama" Genesis tez ma moc!