Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Socjopata W miare mlody, lysy, niski, ale roli w zadnym filmie nie dostal.
1
@Socjopata a zgadnij, kto to powiedzial.
"Najpierw w Australii zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję i od tego czasu kraj trawią ogromne pożary, w których giną ludzie, zwierzęta i natura. Już raz taka sytuacja miała miejsce. Możemy o niej przeczytać w Starym Testemencie. Nie ma przypadków są tylko znaki"
1
@Kapitan hawk juz myslalem, ze wstawilismy to samo, zobacz nizej , post Kajtka.
A co Ty protest jakis z avatarem?
1
@Kajtek77 tak?
1
@Colon Ten moment, gdy czujesz w moczu odpowiedzi, ale i tak pytasz ;)
0
@Commando uuuu brzmi tajemniczo, Arnie.
0
@Nano22 aaaaa od razu robi sie milo.
@Katalończyk 99 https://www.wykop.pl/wpis/19860387/panie-rezyseze-heheszki-film-smiesznypiesek/
1
Celebryci la Rambli.
Czy mamy tutaj osoby znane lub chociaz troche znane poza LR?
Na pewno @Janiama , Paris, podobno Footroll ma tez tu swoje konto. Kto jeszcze?
1
@Socjopata no tych zba zba zba zbanowanych.
0
@Vxb93 peace chyba ;)
0
@Socjopata to dobrze, a twity od niechcianych tez mozna wstawiac?
9
@DonMatteo901 W sumie rodzi sie tez pytanie, jesli np. pan Smiszek zostalby prezydentem albo wlasnie pan Biedron, to druga polowka staje sie pierwsza dama?
Powaznie pytam.
8
1
@Socjopata Ale tak mozna? Mialem w sumie pytac.
0
@SeeleyBooth lepszy niz niejeden album gniot.
2
Koszulki JVC i O2 Arsenalu.
http://tiny.cc/pnddiz
http://tiny.cc/1nddiz
http://tiny.cc/goddiz
0
@puyol_presidend5 ja tez nie, dopiero, gdy sie skupilem.
1
@Colon – To ostatni raz, gdy prowadzę tę galę
– rozpoczął swoją przemowę podczas rozdania „Złotych Globów” Ricky Gervais.
Brytyjski aktor i scenarzysta zaskoczył widownię odważnymi żartami. Kpił z hollywoodzkich celebrytów.
–Gdyby ISIS założyło własną platformę streamingową, zadzwonilibyście do swoich agentów
– powiedział.
Następnie polecił im, by nie próbowali opowiadać o polityce podczas odbierania nagrody.
–Jeżeli ktoś z was zdobędzie dzisiaj nagrodę, nie róbcie z tego miejsca platformy do politycznych wystąpień. (…) Nie macie pojęcia o realnym świecie. Większość z was spędziła mniej czasu w szkole niż Greta Thunberg
– stwierdził.
Pouczył też przyszłych nagrodzonych, jak mają się zachować.
– Jeżeli wygracie, podejdźcie, odbierzcie nagrodę, podziękujcie swojemu agentowi, swojemu Bogu i wyp…….cie
– mówił.
To nie jedyna kontrowersyjna sytuacja podczas tegorocznej gali rozdania „Złotych Globów”. Aktorka Michelle Williams pochwaliła się dokonaniem aborcji.
Nie byłabym w stanie tego osiągnąć bez skorzystania z prawa kobiety do wyboru. Prawa do wyboru czy chce się mieć dziecko i z kim
– powiedziała.
0
@puyol_presidend5 zdjecia sa podpisane, jakby co.
1
@Rastafarnianin z kortami?
8
Tim Cook (Apple) byl na widowni i musial robic dobra mine do zlej gry.
0
@puyol_presidend5 Podziw.
1
Brawo J. Phoenix, szkoda, za 3 Sezon Fargo nie dostal wtedy nagrody.
ps. chcialem kogos oznaczyc, ale te bany. Pozdro Barbie i Ken.
0
@matirix20 nie wiedzialem.
Tak, Redondo.
0
@Walker jeden trafiony
0
@Bartek22 Ja pierdziele, ale narobiliscie smaka na te Felicjanska.
2
Potraficie wymienic kazdego z zawodnikow Barcy 99?
https://pbs.twimg.com/media/ENb7gxpW4AgyvGK.jpg
A ci panowie, to kto?
https://pbs.twimg.com/media/ENb6_iKXYAEcQWf.jpg
Rudy, nie ten z City.
1
@IronSanHybrid @RobsonPL Chorizo lubie, wiec moze sporbuje. Zreszta Niemcy "umia" w pizze.
@RobsonPL i prawidlowo
3
Wilki - Eli lama sabachtani.
nie mam pojecia, dlaczego ten utwor mi sie przypomnial.
4
@zodiak_10 Nienawidze mowy nienawisci.