Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@macio_944 Ziemua sie przechla, a nic nir leci po równi pochyłej , np ta piłka w trawie - komputerowy trick
4
@Avada Kedavra moze @Janiama sie odważy , juz nie pamięta tych spotkań ;)
0
@Avada Kedavra „przezyjmy“ to jeszcze raz. @patry295
8
@Avada Kedavra ja wtedy szok przeżyłem - człowiek demolka
8
Bolą te ostatnie porażki , ale piecze do dzis te 0-7 w dwumeczu z Bayernem Juppa. Ała
1
@BlauGrana1404 przygotowanie dość trudne
1
@BlauGrana1404 jeśli chcesz coś innego to - Barao.
Zobacz ofertę: Yerba Mate Barao De Cotegipe Premium 1000g https://allegro.pl/oferta/yerba-mate-barao-de-cotegipe-premium-1000g-7243575066?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
6
@Ratamahatta mes que un wnioski
0
@michal26 ludzkie działanie - instytut Misesa
0
@Dr_Cabasisi nie wysmiewala sie , lubi żartować I tyle - nie tylko z niego.
Ja nie jestem ani wielkim krytykiem ani zwolennikiem Valverde, ale zabawnie było wyobrazic sobie go kucajacego z termosem :)
8
Gdy oglądamy meczyk w kilkuosobowym gronie, jest tam zawsze taka dziewczyna, która na widok Valverde na ławce mawia:
"O dziadunio zaraz wyciągnie sobie termosik z kawa zbożowa lub herbatka i kanapeczki opakowane w papier śniadaniowy"
Takie ma skojarzenia.
0
@Transu96 duzo nudniej jest bez nich, fakt.
0
@BigShaq gorący prysznic - ciało się potem studzi , tłusty posilek by zmęczył . Jakiś nudny wykład na YT
2
@IronSanHybrid taka mała rzecz a śmieszy. Nikt oprócz nas Polakow nie zakuma tego humoru .
@Coutinho007
2
Nawet w filmach te porazki Barcy z Atletico.
0
@IronSanHybrid In Valdek We Trust.
0
@Transu96 albo thug life.
0
@KmN Szkoda, ze przegralismy, bo fajnie by pasowalo powiedzienie - wuefista zrobil bramki z materacow.
0
Do ludzi dobrze znajacych jezyk polski (Miodkow Bralczykow la Ramblii).
Czy forma (ty) bedziesz paradowal / bedziesz paradowac mozna uzywac zamiennie, obie poprawne?
0
@Transu96 A w tej czapce to grudnia bedziesz paradowal?
0
@sebasek99 nie wiem, czy tyle ogarne, ale dzieki.
@ZielonySzparag kiedys wstawialme to, przypadkowo polecnie dostalem. nawt niezle, znasz? Wersja koncertowa to niebo a ziema do teledysku.
0
@kerouac Tesknimy za Yerry Mina.
2
@Colon Ostatnim, najwyższym szczeblem d***kracji będzie referendum nt. „Czy funkcja tg x jest całkowalna na odcinku [0,2]?”. Dziś Sejm demokratycznie podjął uchwałę w sprawie tego, co jest, a co nie jest prawdą. Jak powiedział Abp Fulton J. Sheen: "Prawda jest prawdą jeżeli nawet nikt jej nie uznaje" oraz bł.ks.Jerzy Popiełuszko: "Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą" - tak samo prawdy nie da się potwierdzić taką czy inną ustawą!
Ponadto nie biorę udziału w hucpach, niepoważnym jest, by polski parlament zajmował się głupotami, a taką są wypowiedzi rosyjskich polityków z JE Włodzimierzem Putinem na czele. My mamy w Polsce obsesję, że jak ktoś na świecie kichnie, to od razu Sejm i prezydent protestują. Jeśli głupotę traktuje się poważnie, to ona rośnie w siłę.
Wypowiedź JE Włodzimierza Putina mnie rozśmieszyła, Putin sam się ośmieszył. Jeżeli rząd się tym zajmuje to dodaje powagi temu wydarzeniu. To niepoważne, żeby prezydent czy Sejm się tym zajmował, to była wypowiedź nieoficjalna, Putin nie mówił tego jako prezydent, tymi słowami powinni zajmować się publicyści.
0
Dlaczego Korwin nie wstal?
0
@Gall w sumie chyba historia tak dziala, a nawet relacje wiekszosci obencych zdarzen. Przeciez jestesmy naocznymi swiadkami mniejszosci, a nie wiekszosci zdarzen na swiecie - nie mowiac o przeszlosci.
Czasem jest to yt, ale czesto wlasnie relacje starszych kibicow - i albo im uwierzymy (z lekkim sceptycyzmem) albo nie.
Zgadzam sie w sumie ;)
1
@ZielonySzparag uff. sporo materialu, ale dzieki. Musze sobie zapisac i zaczac sluchac. Z pierswzego wraznia to Madlib na pewno mi mocno podejdzie. Dzieki.
ps. a tribe called quest i gang starr nawet znalem i lubie
3
@paweldunajecfcb don el patron! wrociles. plata o plomo senior!
0
Czy dzis jest powtorka (nie retransmisja) finalu MS z 94 roku?
21
Oklaski w Sejmie na czesc Janusza Korwin Mikkego. :)
https://pbs.twimg.com/media/EN4CZbYUcAERLvX?format=jpg&name=900x900
1
Nawet bardzo mlodzi kibice (gen Z) potrafia gloryfikowac przeszlosc (kiedys to bylo), to normalne.
Tesknimy za potezna i pieknie grajaca Barca Pepa i przenosimy ten wszechmoc na cala historie Barcy, a przeciez mielismy rozne okresy, o czym boomerzy wiedza najlepiej.
Jeden z nich (tych okresow), to tak jak w przypadku rep. Hiszpanii - gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze.
Barca byla i jest wielka, najlepszy klub w historii, ale o calkowitej dominacji nie ma i chyba nie bedzie mowy. Konkurecja jest i byla ogromna, a tytul moze wygrac tylko jedna ekipa.
Gralismy z Pepem, Iniesta, Xavim i Messim kosmicznie, ale nawet to nie dalo nam 2x LM z rzedu.